dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł49 m² 14 376,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,62m2 w stanie pierwotnym. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze najnowszej inwestycji Horizon w dzielnicy Gdańsk Letnica. Atuty: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Gen. Józefa Hallera

Stargard,zachodniopomorskie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o pow. użytkowej 37,75 m.kw. położone na III piętrze niskiego, ocieplonego bloku na Os. Hallera w Stargardzie. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sybiraków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

724 000 zł73 m² 9 983,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu o powierzchni 72,5 m2 w Fordonie. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Eskalupa w Bydgoszczy. Jest to niezwykle pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem sprzedazy jest mieszkanie wraz z garazem .Mieszkanie w bardzo dobrej i cichej lokalizacji. Kameralne osiedle. Wspólnota mieszkaniowa. W pobliżu między innymi Buedronka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

565 000 zł44 m² 12 985,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 43,51 m kw. położony na piątym - ostatnim piętrze budynku. Atutem apartamentu jest balkon o powierzchni aż 13,71 m kw. skierowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: stabłowice, metraż: 69 m2, piętro: 3/4, kuchnia: aneks. Rozkład: - salon z aneksem kuchennym 28 m2, - sypialnia 16 m2, - pokój 13 m2, - łazienka 4,5 m2, - przedpokój 8 m2, - balkon 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł40 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1964 roku -warszawa, bielany, ul. Antoniego Magiera. W budynku nie ma windy. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł27 m² 20 965,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pragnę zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie przy modnej ulicy Mokotowskiej. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Mokotowska 67. - ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 26,71 m . -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

440 580 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 41,96 mkw. w skład którego wchodzi: -pokój dzienny z aneksem kuchennym; -sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

440 400 zł34 m² 12 952,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 34,15 m2 usytuowany na parterze budynku zlokalizowanego na rodzinnym, rozwijającym się osiedlu w Siechnicach. Inwestycja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł55 m² 16 936,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią i garderobą na Ursynowie - 800 m od metra Stokłosy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł81 m² 23 247,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mam przyjemność zaprezentować prawdziwy unikat na mapie Starych Włoch. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1927 roku. Budynek z historią przetrwał wojnę- zachowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Poręba,śląskie

380 000 zł64 m² 5 984,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dobrze usytuowane mieszkanie w Porębie. Mieści się ono w pobliżu większych sklepów takich jak Delikatesu Centrum czy Biedronka. Mieszkanie zawiera aż trzy pokoje, łazienkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Galla Anonima

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu, czyli Jeżycach. Oferuję na sprzedaż jasną i przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

538 941 zł50 m² 10 857 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Kłodawa,wielkopolskie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w Kłodawie przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni 36 m na sprzedaż. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego przy ulicy Iwaszkiewicza 48 w Olsztynie, w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Mlecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Opole,opolskie

506 999 zł64 m² 7 872,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Proszę O kontakt pod numer telefonu:, dziękuję! Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe z przestronnym balkonem, zlokalizowane na osiedlu Malinka o powierzchni użytkowej 64,40 m2 - ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł60 m² 6 023,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne mieszkanie na sprzedaż w pożądanej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Śródmieście, okolica jest spokojna i zielona, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bema

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

42 000 zł84 m² 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości sprzeda w drodze konkursu ofert udział 3/24 w prawie własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej wraz z przynalez nymi piwnicami o nr kw ol2g/00006716/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

235 000 zł36 m² 6 456,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodną kawalerkę znajdujące się w Radomiu na ulicy Żeromskiiego Śródmieście Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Okna pcv. Klatka czysta, zamykana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł41 m² 11 934,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na II-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu via flora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

730 000 zł38 m² 18 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Wyjątkowe osiedle Mateczniq w Krakowie przy ul. Rydlówka Dostępne mieszkania: 2,3, i 4 pokoje, powierzchnia od 32,48 m do 57,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

594 460 zł39 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, wiaty i stojaki rowerowe, tereny zielone, blisko komunikacji miejskiej (komunikacja autobusowa, bliskość autostrady) i centrum miasta; w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 035 000 zł63 m² 16 520,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości findsquare ma zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, ponadczasowe trzypokojowe mieszkanie, położone na Warszawskich Włochach przy ul. Klinkierowej. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

430 000 zł32 m² 13 479,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na osiedlu Złotego Wieku o powierzchni 31,9 m2 składające się z 1 pokoju, jasnej kuchni i łazienki, położone na 1 piętrze niskiego bloku z balkonem. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakarczmie

Kraków,małopolskie

600 000 zł52 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków- podgórze. Opatkowice- ul. Zakarczmie Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie opowierzchni 51,60 m2, składające się z przedpokoju (6,38 m2) dużej oddzielnej kuchni (9,60m2), pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,5m2, 41m2 po podłodze, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów w dzielnicy Wola Duchacka Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

501 392 zł67 m² 7 517,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 66,7 m2 z ogródkiem o powierzchni 120,1 m2 i loggią o powierzchni 6,57 m2 w nowoczesnym budownictwie. Lokalizacja: kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Mikołów,śląskie

538 790 zł90 m² 5 988,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 71,57 m2 z garażem - 18,4 m2 oraz ogrodem o powierzchni 133,87 m2. Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

486 794 zł71 m² 6 868,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 70,87 m2 z balkonem 6,8 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

645 986 zł92 m² 7 017,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 88,86m2 wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej! W cenę mieszkania wliczona jest komórka lokatorska o pow. 3,20 m2! Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł31 m² 19 193,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowa do zamieszkania, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31m2 bezpośrednio! Na sprzedaż - kawalerka o powierzchni 31 m2 na Stegnach południowych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

590 000 zł66 m² 9 007,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Pragnę zaprezentować Państwu 65,5-metrowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w podwarszawskim Piastowie. Mieszkanie jest w idealnej, spokojnej okolicy, a zarazem w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

571 255 zł53 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura planowany odbiór mieszkań to IV kwartał 2024 roku. Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

259 000 zł38 m² 6 888,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 3- piętrze w bloku 4-piętrowym w Centrum Włocławka Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł51 m² 17 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* oferta wyłącznie w naszej agencji * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Dolnym Mokotowie - parę kroków od Łazienek Królewskich! Lokal w stanie do remontu (okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

415 000 zł70 m² 5 910 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Doskonałe 4 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji, idealne dla większej rodziny, dostępne od z araz! Piła, ul. Łączna, i piętro 70,22 m2. Mieszkanie częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reszelska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52m2 na Maślicach. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym, * sypialni * łazienki * przedpokoju Istnieje możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

870 000 zł43 m² 19 141,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie przy ulicy Piltza. Mieszkanie jest w trakcie.