dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

312 828 zł36 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatni najmniejszy lokal mieszkalny W budynku numer 1. Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

274 080 zł27 m² 10 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Natury

Ostrołęka,mazowieckie

720 000 zł63 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie 63m2 o wysokim standardzie z garażem podziemnym z prywatna brama elektryczna mieszkanie posiada 2 balkony 3m2 i 6m2 Blok wyposażony jest w winde oraz monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

539 000 zł48 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - gotowe mieszkanie Z ogrodem do własnej aranżacji W zielonej I spokojnej okolicy! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe, przygotowane do wykończenia, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

649 990 zł39 m² 16 717,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, bródno ul. Kondratowicza 13 Metraż: 37,5 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 1972 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ( grunty uregulowane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

815 000 zł39 m² 20 897,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Cystersów , na czwartym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z 2017 roku w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej centrum okolicy. ul. Cystersów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

489 500 zł50 m² 9 806 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

387 897 zł36 m² 10 774,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

438 361 zł43 m² 10 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gruzińska

Warszawa,mazowieckie

3 999 000 zł136 m² 29 318,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż usytuowaną w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy. Apartament o powierzchni 136 m2 położony jest na ostatnim, drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 469 000 zł67 m² 21 945 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Invest Komfort - ul. Gdańska, gdańsk Brzeźno. Mieszkanie o powierzchni 66,94 m2 zaaranżowane zostało przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszycka

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

426 455 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Loftowy apartament z wysokim sufitem oraz z dużym słonecznym balkonem. Idealny lokal na second home - w sercu Uzdrowiska Warmii. Idealna lokata kapitału - miasto Lidzbark Warmiński jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 19. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł64 m² 7 468,55 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym, położone przy ul. Marii Dąbrowskiej na osiedlu Majowym w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 w Białymstoku, na os. Mickiewicza w ścisłym centrum miasta. Lokal mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 359 000 zł91 m² 25 869,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 4 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

546 000 zł58 m² 9 365,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej. W ofercie min. mieszkania trzypokojowe na parterze z tarasem i balkonem -zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

336 000 zł91 m² 3 700,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Śródmieściu. Kamienica po kompleksowym remoncie (elewacja, klatka schodowa, dach). Wnętrze mieszkania jest przestronne i wysokie, z dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje na Bielanach , przy samym metrze Wawrzyszew Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

552 398 zł72 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu Premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 101 804 zł59 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

418 000 zł28 m² 14 822,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży nowoczesna, pięknie zaprojektowana kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą. Zalety: - doskonała lokalizacja - centrum , z dostępem do komunikacji i wszelkich miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

861 497 zł68 m² 12 725,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

1 229 000 zł75 m² 16 358,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Zielona Italia to nowoczesne, ale bardzo urokliwe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

544 383 zł53 m² 10 227 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek ocieplony, z odświeżoną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 866,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezprowizyjna zapytaj O promocję! Zostały ostatnie 3 mieszkania gotowe do odbioru! lokalizacja: niepołomice, ul. Szałwiowa w pobliżu przedszkole, plac zabaw, sklepy, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł55 m² 8 375,91 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Tysiąclecie na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konstantynów Łódzki,łódzkie

460 000 zł61 m² 7 584,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje w Konstantynowie Łódzkim. Opis szczegółowy: mieszkanie położona na 4-tym piętrze w niskim bloku, składa się z: sypialni (podwójne łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zeprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa- skorosze. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze z 6, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłoczowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker *** rezerwacja *** rezerwacja *** mieszkanie 49,2 m2 W dzielnicy nad jarem W elblągu -> wysoki parter Z przestronną loggią -> Z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Lublin,lubelskie

360 000 zł34 m² 10 569,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w nowoczesnym bloku oddany w 2024 roku do użytku. Stan deweloperski do własnej aranżacji. Urządź się po swojemu w nowoczesnej. Ul. Kręta - Nowa inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł34 m² 12 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem oferty jest 2. pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o nowoczesnym designe, o łącznej powierzchni 34,50 m2, umiejscowione na 1 piętrze zadbanej kamienicy nieopodal Książnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

703 241 zł37 m² 18 868,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc dla kupującego! nowe wykończone apartamenty w nadmorskim parku W kołobrzegu Oferta dotyczy apartamentu nr 43 Obiekt jest ukończony, wszystkie apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 36m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na zabudowany balkon, - sypialni, - łazienki z wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 + balkon z roku 1979 znajdujące się na ul. Erazma Jerzmanowskiego mieszkanie: wyposażenie mieszkania jest o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 20 m , idealne dla singla lub młodej pary, które stanowi również doskonałą opcję inwestycyjną. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 561,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zapustnej w dzielnicy Włochy. Głównymi atutami mieszkania są atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

539 000 zł48 m² 11 159,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,3m2, usytuowane na 2 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Zgoda. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Reymonta

Opole,opolskie

870 000 zł147 m² 5 934,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Przestronne mieszkanie 147m2. Cztery sypialnie, duży salon z kominkiem. Prezentuję atrakcyjne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy ul. Reymonta w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

3 084 852 zł138 m² 22 354 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij