dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

472 727 zł40 m² 11 794,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Duża kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi, w świetniej cenie! (opcja wydzielenia sypialni ukazana na rzucie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 579 000 zł63 m² 25 011,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się na zielonym, prestiżowym Mokotowie. W niedalekiej odległości od stacji metra Wierzbno i Wilanowska. Nieopodal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

510 000 zł81 m² 6 307,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 80,85m2 znajdującego się kamienicy w miejscowości Legnica: cechy mieszkania: piętro:1 z 2 Powierzchnia: 80,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł75 m² 11 955 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Zadbane, pięknie wykończone mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 75,2 m2 znajduję się w dwupiętrowym bloku przy ul. Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

743 526 zł41 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

589 000 zł61 m² 9 729,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/radwanic/3pok/balkon/lux/parking/komórka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Radwanic o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełen rozkład, możliwość wydzielenia 4 pokoi! super inwestycja! czysta, zadbana klatka schodowa! topowa lokalizacja! jasne mieszkanie! Osoba prowadząca: tel. Na sprzedaż duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

736 500 zł31 m² 23 865,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę Inwestycyjną, znajdującą się na Woli. 333 apartamenty zlokalizowane będą jedynie 10 minut od dworca Warszawa Centralna. Po drugiej stronie ulicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł63 m² 10 047,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż wyremontowane, słoneczne mieszkanie na ul Ostrobramskiej. Spokoje osiedle o ciekawej architekturze wybudowane około roku 2000 w nowej technologii z cegły. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

633 999 zł38 m² 16 467,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

top/jagodno/okazja /balkon/premium/ garaż w cenie! /kopycińskiego Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

652 400 zł65 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

429 000 zł51 m² 8 378,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 409 000zł Oferta dla wymagającego klienta! Atrakcyjne, dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie - pachnące jeszcze świeżością! Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

339 000 zł38 m² 8 961,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania nowoczesne M3 po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,83 m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, składa się z 2 pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 995 zł64 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

1 970 000 zł76 m² 26 078,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy, mokotowie. *O% prowizji oraz brak podatku pcc* *dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł88 m² 25 896,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł53 m² 12 166,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

3 514 630 zł119 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Orkana Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

519 928 zł59 m² 8 757,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 59,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sienkiewicza

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

179 000 zł25 m² 7 097,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż kawalerka 25,22m w Nowym Dworze Gdańskim. Lokalizacja Nowy Dwór Gdański, odległość do Elbląga 25km, gdańska 39km, zapewnia szybki dostęp do drogi ekspresowej S7. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

591 000 zł57 m² 10 432,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! bez prowizji! bez podatku pcc! bez dodatkowych, ukrytych kosztów! ostatnie mieszkanie gotowe do odbioru! czeka właśnie na ciebie! zadzwoń I umów się na prezentację Ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 933 zł46 m² 8 956,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

599 500 zł27 m² 22 064,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

399 960 zł40 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

497 202 zł49 m² 10 079,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w Katowicach nieopodal Centrum. Ciekawa inwestycja, niska zabudowa wyposażona w windy. Nietuzinkowo urządzone części wspólne nawiązujące do regionu. Miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

309 330 zł29 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jedyna kawalerka w tym etapie inwestycji! Kawalerka w stylu loftowym - idealny zakup inwestycyjny. Idealna lokata kapitału - miasto Lidzbark Warmiński jest znanym Uzdrowiskiem, do którego co roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

535 000 zł45 m² 11 863 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Powstańców, miłej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

630 000 zł40 m² 15 901 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji i dobrej cenie, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji Nadia mail: wszystkie oferty na stronie: oferujemy bardzo słoneczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sułkowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł110 m² 29 864,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu dziennikarskiego Żoliborza. Apartament jest nowy w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł76 m² 27 799,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe po odświeżeniu i częściowym remoncie wykonanym z dbałością o każdy szczegół. Spokojna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Rudna Mała,podkarpackie

569 000 zł69 m² 8 275,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu funkcjonalne, ustawne i przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Rudnej Małej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł58 m² 15 260,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Warszawskie la bella vita z widokiem! 2-poziomowe mieszkanie marzenie, 2 balkony! Marzysz o własnym gniazdku z widokiem, którego nie zasłoni żaden drapacz chmur? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

599 000 zł53 m² 11 265,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie o powierzchni - 53,17 m2 położone na III- piętrze w bloku z 2024r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

542 500 zł67 m² 8 066,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czerniewice | Przy Torze | 4 Pokoje | 67,25 m2 ostatnie mieszkanie W sprzedaży! Mieszkanie w niskiej, bliźniaczej zabudowie, w stanie deweloperskim. Okolica domów jednorodzinnych. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Doskonała lokalizacja - 5 minut spacerem do rynku tylko U nas! Mieszkaniem z potencjałem, blisko odrestaurowanych kamienic tuż obok zrewitalizowanego Ogródu Różanego z fontanną, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

669 900 zł46 m² 14 406,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie które nie było zamieszkałe zlokalizowane na siódmym piętrze - os. Niepodległości w Krakowie. Mieszkanie dwustronne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł53 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 52,70 m2 praktycznie w samym sercu miasta!. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł95 m² 28 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu elegancki apartament na sprzedaż usytuowany w nowej części Mariny Mokotów przy ul. Białej Floty. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

I ustawne 3 niezależne pokoje I balkon I rozkładowe I do remontu I ciepłe I słoneczne I drugie piętro I blisko park I korty tenisowe I Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo ładne, zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na III piętrze, wysokiego bloku, na Zaodrzu. Budynek z windą, ocieplony, z nową elewacją.