dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

664 930 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (28,91 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł140 m² 29 978,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy luksusowy, wykończony w najwyższym standardzie penthouse z dużym, słonecznym i pięknie zagospodarowanym tarasem. Penthouse usytuowany na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 200 zł25 m² 19 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł22 m² 10 672,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nieduża (21,55 m2), ale wygodna kawalerka położona na 1. piętrze dwupiętrowego budynku zlokalizowanego przy ulicy Bandurskiego. Na piętrze trzy mieszkania, łącznie dziewięć mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł46 m² 14 586,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! 2 pokoje - balkon Z widokiem - klimatyzowany salon - miejsce postojowe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej 24a. Dodatkowo do mieszkania przynależy wygodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Siedlce,mazowieckie

385 000 zł44 m² 8 797,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43,8mkw, położone na drugim piętrze w pięknej i stylowej kamienicy przy ulicy Piłsudskiego w centrum Siedlec. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńskiego

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł41 m² 18 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Westate prezentuje dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy, otoczonej zielenią, na warszawskich bielanach. Na sprzedaż częściowo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Suwałki,podlaskie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1111

Mieszkanie inwestycyjne! Wynajmuj i zarabiaj! Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach po generalnym remoncie o powierzchni 59 m2, nieruchomość składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Jarzębinowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł19 m² 18 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ładna kawalerka na Borku przy Parku Skowronim! Oferta idealna dla inwestora lub studenta na start! Do Sprzedaży od zaraz kawalerka z aneksem kuchennym przy al. Jarzębinowej na Borku To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Skierniewice,łódzkie

380 000 zł51 m² 7 495,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zakupu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 1 "łamaniec". To doskonała okazja, jedyne w takiej lokalizacji. Przestronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł53 m² 9 943,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

499 000 zł45 m² 11 198,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***oferta na wyłączność, tylko w Imperium Nieruchomości*** Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Wrotków! Mieszkanie idealne dla singla bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

478 680 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko lasu z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 39,89 m2 składa się z 2 pokoi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł56 m² 8 421,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych. Inwestycja charakteryzuje się niską zabudową (2 piętra), funkcjonalnymi mieszkaniami 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

679 000 zł88 m² 7 744,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 4-pokojowe ok. 88 m2. parter w kamienicy, bardzo dobry standard,świetna lokalizacja Opole - bliskie Zaodrze. Idealna inwestycja z perspektywą wieloletniego, korzystnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

527 000 zł38 m² 13 868,40 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje apartament o powierzchni 38m2, zlokalizowany na 12. piętrze prestiżowego Budynku Bulwary Park w Rzeszowie. Bulwary Park to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

352 000 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32m2 w nowej inwestycji przy ul. Pomorskiej 45 w Łodzi - "apartamenty Prestige" Wystawienie mieszkania wschodnie Do mieszkania przynależy prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Babińskiego

Kraków,małopolskie

560 000 zł46 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 45,5m2 na ul. dr. Józefa Babiskiego w Krakowie, w dzielnicy Kobierzyn. Rozkład mieszkania: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

499 623 zł50 m² 10 091,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie przynosić zyski od pierwszego dnia? Apartament A6 w inwestycji Baltic Nova to idealna propozycja dla inwestorów - w pełni wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł35 m² 19 960,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: świetna lokalizacja, blisko centrum. Wokół dużo zieleni, parków, m. in. park Marszałka Rydza-Śmigłego, agrykola, park Ujazdowski, stadion Legii, torwar, bulwary Wiślane. Dosłownie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł46 m² 15 021,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Grójeckiej, doskonała lokalizacja, kilka przystanków do Śródmieścia. Budynek jest zadbany, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

589 360 zł42 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w Świnoujściu. Idealne zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Zawiszy Czarnego

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł97 m² 6 391,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w pięknej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 97 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - kuchnia - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Łomianki,mazowieckie

660 000 zł61 m² 10 819,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 61 m2 na nowym osiedlu wybudowanym w tym roku | Łomianki Dolne ul. Fabryczna | bezpośrednio nad jeziorem Fabrycznym | 1 km od centrum miasta | sąsiedztwo malowniczego parku 61 m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

427 000 zł48 m² 8 923,72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem, pow. ok. 48 m2., IV piętro/VIII, Opole nowy ZWM WYŁĄCZNOŚĆ - tylko w naszym biurze! Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Zielona Góra,lubuskie

359 900 zł45 m² 8 013,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ldk Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze o pow. ok. 45 m2, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku, z dedykowanym miejscem naziemnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

606 500 zł63 m² 9 604,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże 3M przy Ślężnej/niska cena/ładna kamienica Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Ślężnej. Blisko tramwaj i autobus. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja z dostępnej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł74 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i przestronne czteropokojowe mieszkanie w urokliwej lokalizacji Kielc na osiedlu Stok. Nieruchomość o powierzchni 73,57m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Lubsko,lubuskie

114 500 zł66 m² 1 734,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż, w trybie z wolnej ręki w drodze pisemnego przetargu ofertowego, nieruchomości, którą stanowi lokal mieszkalny nr 1, położony w Lubsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

546 000 zł38 m² 14 521,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia! Świetna lokalizacja! W pobliżu: uniwersytet Ekonomiczny Sky Tower Przystanek autobusowy/tramwajowy ok. 500m Aquapark Dworzec pkp/pks Restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 120 zł31 m² 10 228,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 500 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł46 m² 7 554,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone jest na 1. piętrze, w 4 piętrowym bloku na os. Czarnów. Nie ma balkonu. Budynek jest ocieplony, jego otoczenie i klatki schodowe są zadbane. Za tym i sąsiednimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł38 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska | autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł23 m² 13 230,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w cichej i spokojnej okolicy przy Lesie Bródnowskim. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

289 000 zł51 m² 5 652,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe z balkonem przy ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście Prezentujemy dwustronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni 51m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

267 000 zł51 m² 5 206,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie o pow. 51,28 m 2 w samym centrum Piły - ul. Staromiejska. Atuty: - niskie koszty utrzymania, - ustawne pokoje, - bardzo słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł40 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie bardzo blisko centrum. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Przedmieście Oławskie. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

376 470 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

801 000 zł50 m² 16 084,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,8m2, usytuowane na 10 tym piętrze w bloku zlokalizowane na Bemowie. Budynek ocieplany. Na powierzchnię mieszkania składa sie: przedpokój / 5,8.