dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

280 000 zł58,30 m² 4 802,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2-pokojowe z garażem ul. Ogrodowa, malbork ''to twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy'' na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,30 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł63,70 m² 23 547,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Prawdziwa perełka - mieszkanie z duszą, bez żadnych kompromisów. Po generalnym remoncie, który objął m.in. wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektryki. 63 metry kwadratowe szacunku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł66,77 m² 17 447,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 23,60 m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57,40 m² 12 996,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa propozycja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. To miejsce łączy bliskość morza, terenów zielonych i pełnej infrastruktury z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,20 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w zabudowie szeregowej z niezależnym wejściem. Mieszkanie składa się z piętra na którym znajduje się jasny przestronny salon z wyjściem na balkon, niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44 m² 10 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iława to miasto, które łączy w sobie urok małego miasteczka z udogodnieniami większej metropolii. Jego centralne położenie w otoczeniu jezior i lasów sprawia, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł97,50 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż połowa domu położona w spokojnej części Jugowa. Ta słoneczna nieruchomość otoczona zielenią oferuje idealne warunki dla rodziny lub tych, którzy szukają możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł92,12 m² 6 502,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Piła - Śródmieście Na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m2, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań) w spokojnej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł81,70 m² 25 079,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rodzinny Apartament z widokiem na morze w Uzdrowisku Świnoujście. Jedyny w swoim rodzaju, rodzinny apartament z widokiem na morze, zlokalizowany przy ulicy Cieszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 100 zł56,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 56,90 m | Bochnia | Na Kąty Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w spokojnej części Bochni! Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, która obejmuje budowę czterdziestu.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł82,15 m² 20 572,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

561 960 zł46,83 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Biskupin (śródmieście). Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w 2-piętrowym przedwojennym budynku. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,19 m² 8 726,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Unikalne dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem mysłowice, ul. Bończyka o powierzchni 72,19 m (powierzchnia mieszkalna 69,06 m ). Szukasz miejsca, które jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32,11 m² 15 260,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dlaczego warto: * cena ofertowa tylko 490 tyś. brutto * idealny pod inwestycję * możliwość przejęcia lokalu wraz z firmą zarządzającą wynajmem * lokal w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł48,07 m² 7 364,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Super oferta - 2 pokoje 48 m2 Aleje ul. Majakowskiego Oferujemy na sprzedaż piękne, bardzo ciepłe i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w budynku mieszkalnym w sercu Krakowa | okolice ul. Rakowicka, stare Miasto Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalnej po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Jarosławiu. Prezentowana nieruchomość ma pow. 44 m2, mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 105 m2 z prywatnym ogródkiem, położone na osiedlu budynków wielorodzinnych o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł46,70 m² 17 344,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Warszawa Wola ul. Żytnia - 46,7 m / 3 pokoje z kuchnią + balkon + piwnica / metro 2 min We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł55,85 m² 4 422,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Marzysz o przestronnym, dwupokojowym mieszkaniu w cichej okolicy z własnym ogrodem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w Bornem Sulinowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł131,69 m² 17 465,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spektakularny Penthouse 131 m z Tarasem +60 m | Inwestycja Siemaszko, ul. Salomei Luksus, przestrzeń i panorama Szczecina jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,80 m² 16 224,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestrzeni, w której każde dziecko znajdzie swój własny kąt, a codzienna logistyka przestanie być wyzwaniem? To mieszkanie przy ul. Miłoszyckiej zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 632 zł41,28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji, inwestycja jest gotowa zapraszam na prezentację Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,29 m² 19 111,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z ponad dwudziestometrowym tarasem na szóstym piętrze. Metraż poszczególnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48,10 m² 8 212,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w spokojnej okolicy Jeleniej Góry- osiedle Zabobrze I. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie powierzchni 44.10 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Słoneczne, gorzów Wlkp Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 3 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

365 360 zł48,22 m² 7 576,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, które mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wieniawskiego 6 na osiedlu Manhattan. Okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 478 zł35,19 m² 14 648,42 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z loggią na 10. piętrze Kraków, 29. Listopada Cena: 515 478 zł | Metraż: 35,19 m | Pokoje: 2 | Piętro: 10 | Odbiór: IV kw. 2026 | Winda: tak | Cena/m : 14 648 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł76,01 m² 6 972,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 76,01 mkw z ogródkiem-Żywiec ul. Grunwaldzka. Oferta sprzedaży dotyczy lokalu mieszkalnego, znajdującego się na 1 piętrze budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na parterze, w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy Piastowskiej. Mieszkanie jest oferowane w cenie 199 000 pln i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 112 m położone w jednej z najmocniejszych lokalizacji inwestycyjnych we Wrocławiu przy ul. Smoluchowskiego, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 626 zł71,74 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below Przestronne 4 pokojowe w niezwykłej lokalizacji lokalizacja: stare Podgórze to niezwykła, nietuzinkowa dzielnica Krakowa. Oddech Historii czuć tu na każdym kroku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł65,50 m² 22 748,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Podstawowe zalety: mieszkanie przytulne, ciepłe, z wyjątkowym klimatem, idealnie ciche, jasne, dwustronne, wysokie (ponad 3 m), salon z kominkiem i wyjściem na balkon, po remoncie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 495 zł81,79 m² 12 599,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w sercu Czyżyn - ul. Galicyjska Oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej przemyślanych i konsekwentnie realizowanych inwestycji mieszkaniowych w Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł35,10 m² 13 931,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Uwaga: zdjęcia mają charakter poglądowy - przedstawiają przykładowe wykończenie mieszkania tego samego typu. Prezentują one możliwą aranżację wnętrza po wykończeniu "pod klucz". Sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł65,50 m² 11 587,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 3 pokoje w Fordonie 65,5 m2 - Klimatyzacja & Kominek! To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza pod klucz - pachnącego nowością, w pełni wyposażonego i wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł28,28 m² 19 445 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu do sprzedaży wykończone mieszkanie całoroczne w Apartamentowcu horizon park w boszkowie-letnisku Mieszkanie położone jest na parterze budynku zlokalizowanego w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

798 997 zł66,82 m² 11 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią w spokojnej części Wrocławia - Jagodnie! nieruchomość ma 66,82 m2 I składa się Z: - dużego pokoju.