dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

719 000 zł55 m² 13 163,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie, wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe w centrum Świnoujścia! Opis nieruchomości: prezentujemy komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 54,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

280 000 zł55 m² 5 063,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Osiedle Pawlikowskiego Powierzchnia : 55,3 m Mieszkanie: 2 sypialnie, przestronny salon z balkonem, balkon Umeblowana kuchnia i łazienka Przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Zabrze,śląskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji Zabrza. Dwupokojowe mieszkanie usytuowane jest na II piętrze bloku przy ul Ślęczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł30 m² 18 271,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 28m2 zlokalizowaną na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

659 000 zł72 m² 9 127,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie, bardzo zadbane, doinwestowane, gotowe do wejścia. Generalny remont przeprowadził samodzielnie właściciel kilka lat temu i zadbał o wiele szczegółów. *Z nami kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł64 m² 17 171,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować Państwo 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,91m2 zlokalizowane na Mokotowie / Henryków naprzeciwko Warszawianki - Wodnego Parku. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Zabrze,śląskie

665 000 zł103 m² 6 752,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w Centrum Zabrza, przy ul. Sobieskiego 51. Nieruchomość znajduje się na trzecim i czwartym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 849 100 zł91 m² 20 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,67 m2 + balkon oraz taras na dachu z roku 2023 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

879 000 zł53 m² 16 584,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu nowoczesny apartament, wykonany na wysokim poziomie, w pełni wyposażony w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie 2 pokojowe o całkowitej powierzchni 53 m . Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł64 m² 7 651,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*Rynek pierwotny = nie płacisz podatku pcc 2% oraz wynagrodzenia dla Naszego biura za przeprowadzenie całej transakcji. 4-pokojowe 63,91m2 mieszkanie z miejscem postojowym, może być Twoja! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 790 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych mieszkań w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej nad Wisłą, w sąsiedztwie urokliwego bulwaru. Budynek składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

819 000 zł56 m² 14 619,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Jana Kurczaba. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

664 000 zł54 m² 12 321,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przedstawiam mieszkanie zlokalizowane na nowo wybudowanym osiedlu Europejskim tbv Oslo. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do Świdnika czy Piask, jak i do centrum Lublina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 900 zł66 m² 7 284,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

744 660 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł47 m² 11 347,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,62 m2 zlokalizowane przy ul. Lucjana Siemieńskiego. Doskonale rozplanowane, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

315 000 zł46 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Kudowa -zdrój. Łączna powierzchnia 45,98m2. Składające się z: * dwóch pokoi * kuchni * łazienki wraz z wc, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

605 000 zł28 m² 21 607,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

B2-37 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 1-pokojowe mieszkanie 27,52 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z dużym tarasem oraz balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Inwestycja składa się z kameralnego dwuklatkowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

354 000 zł24 m² 14 768,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum miasta przy Parku Tołpa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertę mieszkania/kawalerki przy Parku Tołpa, niedaleko Politechniki. Mieszkanie 23,99 mkw składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Gocławiu niedaleko ch Promenada. Budynek/osiedle Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł37 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów. Blok zadbany, po dociepleniu i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy muzycznej o powierzchni 60 m 2 mieszczące się na 3 piętrze kamienicy po remoncie elewacji. w skład pomieszczeń wchodzą : - 2 sypialnie - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

358 552 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

805 650 zł28 m² 28 773,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Apartament w sercu Nowolipek, 2,5 km od Centrum Warszawy Ciche mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 28m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

367 815 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w pobliżu ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł63 m² 7 899,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka ceny O 25 tys! przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garncarska

Częstochowa,śląskie

175 000 zł60 m² 2 917 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w Centrum Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,ul.Garncarska,Dzielnica Stare Miasto,między Galerią Jurajską a Kościołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

672 938 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Wykończone mieszkanie z wysokiej jakości materiałów, położone jest na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Jemiołuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tużycka

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł30 m² 21 500,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rozmawiamy pl/eng/ukr/ru Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękną kawalerkę o powierzchni około 30 m z oddzielną kuchnią. Nieruchomość zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chopina

Lębork,pomorskie

189 540 zł33 m² 5 742 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! Świetne jako inwestycja lub mieszkanie na start. Mieszkanie na trzecim piętrze, po remoncie! Lokal o powierzchni użytkowej 33,01 m2 Piwnica Aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

798 950 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament położony na I piętrze w czterokondygnacyjnym nowoczesnym apartamentowcu z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł51 m² 11 740,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,02 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotową inwestycje: -Kawalerka 20m2 wysokość pomieszczeń 3,2m -lokalizacja Andersa , blisko Aqua Zdrój - niski czynsz 290 zł + 69 fundusz - ogrzewanie gazowe , piec w bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 320 zł56 m² 9 169,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł45 m² 14 519 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,7m2. Nieruchomość usytuowana jest na 10 piętrze w dwunastopiętrowym bloku mieszkalnym z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 40 mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku na Górczynie. Wykończone w dobrym standardzie. Całkowicie umeblowane wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Nieruchomość idealna dla rodziny oraz jako inwestycja pod wynajem. Zalety Oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

383 880 zł27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty W trakcie odbiorów! klucze październik 2024 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

649 000 zł60 m² 10 732,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Rezerwacja! Rezerwacja! Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w nowoczesnym stylu? To oferta powinna Cię zainteresować ;) Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,47.