dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

417 000 zł42 m² 9 973,69 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Oferujemy całkowicie rozkładowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu osiedla Arkońskiego i Warszewa. Doskonała lokalizacja, klika kroków od budynku szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. Ceny od dewelopera bez dodatkowych marży i prowizji! Kupujący nie płacą podatku pcc 2% do Urzędu Skarbowego! W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

180 000 zł37 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie M-4 w centrum miasta przy ul. Śląskiej o pow. 37m2, znajdujące się na czwartym piętrze bloku czteropiętrowego. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Sanok,podkarpackie

278 000 zł44 m² 6 299,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

rezerwacja >Krótki opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o pow. 44,13 m/2 w Sanoku przy ul. Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze. W jego skład wchodzą: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł54 m² 14 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja, gotowe mieszkanie 53,77m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Tarnów,małopolskie

484 000 zł63 m² 7 683 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: 5*0*5*7*9*6*8*2*1 Wszystkie oferty na stronie: * Jeśli szukasz jasnego, przestronnego mieszkania, w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludowa

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł62 m² 3 527,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznosć.ATRAKCYJNA CENA. Na sprzedaż mieszkanie na Białym Kamieniu przy ul. Ludowej o powierzchni użytkowej 62,37m2 składające się z : salonu z wyjściem na taras dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ścienne

Ścienne,zachodniopomorskie

60 000 zł41 m² 1 463,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojow (kawalerka) o pow. 41,01 m2 z piwnicą (pow. użytkowa 33,76 m2) położone nad jeziorem Strażno w Ściennym, 7 km od Chociwla, 4 km od Ińska. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

638 560 zł80 m² 7 996,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogrodem o pow. 79,85 m2 zlokalizowane w inwestycji mieszkań w zab. szeregowej przy bocznej ul. Potockiego w Rzeszowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szwoleżerów

Otwock,mazowieckie

309 000 zł20 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie: studio, 19,39m2, otwock 309.000 zł IDEALNE NA WYNAJEM, WILLA BAUHAUS W LESIE PO GRUNTOWNEJ RENOWACJI! ?Pociąg ?: Otwock- Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł34 m² 17 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Informacje ogólne Lokalizacja: praga-Południe, kamionek, ul. Stanisława Augusta 32 Metraż: 33 m2 Piętro: 0/4 Rok budowy: 1937 Kamienica Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 608 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

399 442 zł62 m² 6 439,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Oferta bezpośrednia - Brak podatku pcc I prowizji-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2 w Szklarskiej Porębie piętro domu z osobnym wejściem po generalnym remoncie 3 pokoje, duży przedpokój (zaaranżowany na jadalnię),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 020 000 zł28 m² 36 421,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament przy plaży w Świnoujściu z miejscem postojowym! kup - zarabiaj - wypoczywaj Nie czekaj - skontaktuj się i zarabiaj już w tym sezonie - do wydania od ręki! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Wrocław,dolnośląskie

716 376 zł47 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł32 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na ul. Szczytnickiej w kamienicy przedwojennej, kapitalny remont przeprowadzony w roku 2004. We speak English, call for more details! Je parle Français.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mirsk,dolnośląskie

299 000 zł64 m² 4 672 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta. Położone na parterze w bloku. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne i optymalnie rozplanowane. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

799 000 zł52 m² 15 514,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej i bliskiej centrum okolicy. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

1 295 000 zł168 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas okazyjnie niska cena do dużej negocjacji -dom lub 2 mieszkania z osobnymi wejściami możliwość zakupu na kredyt a także rozłożenie płatności w czasie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

34 000 zł33 m² 1 024,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych ul. 1 maja 94/1 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajdujące się na parterze budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Prochowice

Prochowice,dolnośląskie

450 000 zł71 m² 6 365,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 70,69m2 w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej. - idealne mieszkanie na start dla niedużej rodziny! - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 800 zł58 m² 8 013,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

530 000 zł170 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1918

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości? Mam dla Ciebie niezwykłą ofertę! Zapraszam Cię na prezentację rewelacyjnego lokalu mieszkalnego o imponującej powierzchni około 170 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł54 m² 16 074,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie ze świetnym układem, doskonale skomunikowane, otulone zielenią Parku Szymańskiego. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, jest pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Turek,wielkopolskie

333 000 zł57 m² 5 831,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie pow 57,10m2 po kapitalnym remoncie do zamieszkania od zaraz. Usytuowane w bloku na III piętrze przy ul. Kościuszki w Turku woj wlkp. Wymieniona elektryka, hydraulika -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamieniec Ząbkowicki

Kamieniec Ząbkowicki,dolnośląskie

255 000 zł45 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,54 m2 w bloku w Kamieńcu Ząbkowickim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzi: -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

350 000 zł68 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,90 m 2 , usytuowane na 1 piętrze w bloku, w spokojnej miejscowości oddalonej zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł44 m² 10 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko W naszym biurze! makler nieruchomości prezentuje na sprzedaże kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w cichej okolicy na bydgoskim Czyżkówku z dwoma balkonami oraz małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skórzewo,wielkopolskie

630 000 zł58 m² 10 892,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Premiera Oferty na Dniu Otwartym 12 września (czwartek) godz. 17:00 18:00 Zadzwoń i zarezerwuj czas dla siebie. Funkcjonalne Mieszkanie w Skórzewie Opis: chcesz zamieszkać w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

830 000 zł46 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowym miejscu na Kazimierzu. Na prośbę zainteresowanych udostępnimy większą ilość zdjęć. Posiadamy również podobne mieszkania w okolicy. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

751 970 zł74 m² 10 186,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł78 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,66m2 na Swojczycach. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - wc - przedpokój - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

429 000 zł28 m² 15 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka na sprzedaż w inwestycji Kopernika 15 - Nova Fabryka Oferujemy Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 28,11 m , położoną na 2 piętrze w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Tarnów,małopolskie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m 2 , w standardzie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł18 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 18 m kawalerka, idealna dla singla lub pary. Położenie: 1. piętro w 2-piętrowej, wolnostojącej kamienicy z lat 30. Pomieszczenia dodatkowe: piwnica oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł63 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,2m2, znajdujące się na 4 piętrze na ul. Edmunda Massalskiego. oś Slichowice W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł47 m² 11 924,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.38 m2 zlokalizowane przy ulicy Staszica w centrum Rzeszowa. Prezentowana nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatni apartament na sprzedaż, zdjęcia przedstawiają jego faktyczny stan. Lokal umeblowany, wykończony, prawie gotowy. Cała inwestycja jest niemal gotowa - jesteśmy w trakcie odbiorów. Trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone oraz umeblowane w wysokim standardzie Nowe budownictwo [2023 rok] Pięcioletnia gwarancja dewelopera Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m - Ogrzewanie podłogowe strefowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

477 000 zł41 m² 11 674 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego 500m od Warty,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij