dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Te Apartamenty to zespół nowoczesnych budynków dla aktywnych ludzi. Od samego początku skupiliśmy się na stworzeniu projektu, który pod względem estetycznym i funkcjonalnym, stanowił będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł51 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Tylko u Nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 51 m2 przy Generała Zajączka. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł44 m² 16 340,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujęmy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, które będzie doskonałym wyborem zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i singla. Lokal znajduje się przy ul. Tomcia Palucha 6 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł50 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wspaniała rodzinna okolica, pełna zieleni i ciszy, a w samym mieszkaniu 2 pokoje i osobna kuchnia - idealna opcja na start bądź do dalszego wynajmu. Mieszkanie sprzedawane jest bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł42 m² 13 789 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 pokojowe , słoneczne mieszkanie na warszawskich Piaskach ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 42 m2 składają się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł60 m² 7 183,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m2 znajdujące się na III piętrze odnowionej kamienicy w centrum Szczecina przy ulicy Kaszubskiej. Mieszkanie składa się z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

415 000 zł30 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1972 roku -pruszków, centrum, ul. Mikołaja Kopernika. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lawendowe Pole

Chłopy,zachodniopomorskie

380 000 zł25 m² 15 139,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Luksusowe apartamenty w nadmorskiej miejscowości Chłopy, ok. 500 m od morza! Nowy apartamentowiec z 2022 roku. Inwestycja portamenty obejmuje 13 w pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem. Wnętrza rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatni apartament na sprzedaż, zdjęcia przedstawiają jego faktyczny stan. Lokal umeblowany, wykończony, prawie gotowy. Cała inwestycja jest niemal gotowa - jesteśmy w trakcie odbiorów. Trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

619 000 zł41 m² 15 097,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie do wlasnego zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję i wynajmowanie. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, jasna kuchnię, wyjątkowo dużą loggię oraz piwnicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy w Gorzowie Wielkopolskim na os. Zawarcie. Budynek w środku bardzo zadbany, wyremontowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

415 000 zł49 m² 8 525,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne i słonecznie mieszkanie o powierzchni 50m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł48 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście o powierzchni 47,87 m2. Nieruchomość w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 47,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 49 m (w tym loggia 3 m oraz komórka lokatorska) - Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wiatrołap oraz loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szybka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł51 m² 20 491,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Cię na wirtualną wycieczkę po wyjątkowym mieszkaniu przy ulicy Szybkiej 7, w urokliwej dzielnicy Włochy, w sercu Warszawy. Ten nowoczesny apartament o powierzchni 51,24 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zawada

Zawada,małopolskie

433 820 zł44 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy w sobie spokój natury z nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi? Apartamenty na Wzgórzach to inwestycja, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzka

Łomża,podlaskie

370 000 zł41 m² 8 958,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie na południu Łomży ul. Zawadzka 61 Idealne mieszkanie dla młodych ludzi lub jako inwestycja pod wynajem. Zapewnia pełen komfort i wygodę funkcjonowania w mieście ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł35 m² 19 960,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: świetna lokalizacja, blisko centrum. Wokół dużo zieleni, parków, m. in. park Marszałka Rydza-Śmigłego, agrykola, park Ujazdowski, stadion Legii, torwar, bulwary Wiślane. Dosłownie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł37 m² 15 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,58 m2 położone na 1 piętrze w zadbanym budynku z 1968 roku. Lokal jasny, zadbany (wymienione okna, łazienka po remoncie, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł68 m² 14 664,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni 67,85m2 składa się z czterech pokoi i zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***nowa niższa cena **sprzedam bezpośrednio!wyjątkowa propozycja dla wymagających*** bezposrednio***dla klientów gotówkowych*możliwość negocjacji ceny!polecam piękny apartament w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania lub miejsca na inwestycję kapitału w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1. piętrze w -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

758 550 zł34 m² 22 297,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 przy ul. Braniborskiej w najnowszej inwestycji Vantage Development "legnicka Residence". Mieszkanie zostało oddane w 2024r. jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

32140. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na pierwszym piętrze 4 kondygnacyjnego bloku w samym centrum miasta. Lokal całkowicie umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 25m2 w Krakowie położone przy ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku i składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

376 000 zł75 m² 5 020,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Sprawdź naszą wyjątkową ofertę! Idealna Lokalizacja! Nasza inwestycja znajduje się przy bocznej ulicy Lwowskiej, w zaciszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Zabrzu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Powstańców Śląskich. Nieruchomość przeszła kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Lubina. Mieszkanie zlokalizowanie w Lubinie na ul. Paderewskiego, na II piętrze. W skład nieruchomości o powierzchni 45m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 3 Maja

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 000 zł75 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 75m2 znajdującego się w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania lub jako idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2pok/43mkw/balkon /piwnica Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1995 budynek ocieplony i odświeżony. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie, i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Grójec,mazowieckie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się w dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie posiada balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest środkowe, dzięki temu jest ciepłe. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

892 000 zł56 m² 16 014,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 55,7 m2 urządzone do wejścia. Mieszkanie na 4 piętrze w bloku z 2017 r. z windą. Mieszkanie składa się z: dwóch osobnych pokoi (11,3 m2 oraz 8,86 m2), salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Junacka

Kraków,małopolskie

1 288 000 zł56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Drodzy Państwo! Oferujemy do sprzedania 3-pokojowy apartament o pow. 56 m2, usytuowane na 1 pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Junackiej w Krakowie, dzielnica Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

668 000 zł84 m² 7 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bezpośrednio duże, ustawne, przestronne, jednopoziomowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. W pobliżu żłobki, przedszkola, szkoły, supermarkety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

495 279 zł56 m² 8 779,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

391 742 zł40 m² 9 899,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

709 836 zł80 m² 8 923,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij