dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

780 000 zł61 m² 12 829 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Chwarznie - Wiczlinie przy ul. Zaruskiego. Inwestycja Patio Róży oddana do użytkowania w 2017 roku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 095 697 zł91 m² 11 997,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duże, przestronne 5-pokojowe mieszkanie. Powierzchnia 91,33m2 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 25,25m2 Sypialnia - 11,80m2 Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 150 zł40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fantazego

Pruszcz Gdański,pomorskie

480 000 zł51 m² 9 338,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na dni otwarte którę odbedą się 26.10.2024 GŁÓWNE ATUTY: - Świetnie skomunikowane - Przytulne i kameralne osiedle w bliskiej odległości od parku - Blisko parków i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 049 000 zł103 m² 19 893 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Z dumą przedstawiamy wyjątkowa nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawy. Mieszkanie to zdecydowana perełka z uwagi na niesamowitą historię kamienicy oraz piętra na którym się znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą,wielkopolskie

959 800 zł59 m² 16 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania narożnikowego o powierzchni 59,20 m2 na 4 piętrze z tarasem 23,51 m2 w dzielnicy Nowe Miasto. Lokalizacja inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł62 m² 15 168 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu pragi południe przy ul. Majdańskiej. Mieszkanie 3 pokojowe 62,5 M2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

718 550 zł48 m² 14 938,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

391 414 zł50 m² 7 759,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Apartamenty na Wzgórzu - Nowoczesne Mieszkania z Duszą Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

400 279 zł59 m² 6 803,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim teraz jest promocja! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł71 m² 16 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie nieruchomość położona na pograniczu Włoch oraz Ursusa przy al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze na kameralnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł39 m² 7 642,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Z 2 pokojami I balkonem Z widokiem na zieleń Mieszkanie na sprzedaż z 2 nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 38,60 m2 oraz balkonem o pow. ok 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł58 m² 9 153,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

**wyłącznie W plus nieruchomości** Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku z cegły zlokalizowane na IV piętrze w Centrum Szczecina. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 49,60m2, położonego na 2 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Młodych, 500m od starego rynku w Toruniu. Optymalne pod najem dobowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

378 000 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Znakomita lokalizacja - blisko bazar, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe, kościół. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł55 m² 10 527,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem, które przeszło gruntowny remont, gotowe do zamieszkania od zaraz. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jasnym pomieszczeniom oraz funkcjonalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł78 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Posiadamy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma 78,20 m powierzchni użytkowej. -Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 024 259 zł91 m² 11 213,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 5-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł32 m² 10 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż dużą, jasną kawalerkę w znakomitej lokalizacji. Zielone zadbane osiedle, monitorowane, ogrodzone. Teren zadbany, z nasadzeniami drzew, krzewów i kwiatów. Początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

837 000 zł43 m² 19 465,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej - okolice szpitala Bielańskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamień tradycyjne wnętrza na unikalną przestrzeń, która została stworzona z pasją i kreatywnością. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 43 m , które stanowi doskonały przykład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł62 m² 13 479,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

610 226 zł63 m² 9 699,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomosci Prestige : Mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Na sprzedaż: bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

622 250 zł54 m² 11 523,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Inflanckiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny układ okien oraz widok z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

759 990 zł64 m² 11 947,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | 3pok. |Wilczyce!. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świątnicka

Wrocław,dolnośląskie

478 418 zł40 m² 12 020,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Prezentuję Państwu wyjątkową inwestycję na wrocławskich Krzykach osiedle Księże Wielkie. Atuty lokalizacji: - doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

259 000 zł46 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz najtaniej, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 37 lat na rynku. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią, z balkonem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

424 946 zł42 m² 10 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł49 m² 8 942,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł33 m² 21 918,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, wyposażone 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,26m2, usytuowane na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2015 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Osiedle zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 050 200 zł67 m² 15 563,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabytkowa Kamienica w Centrum Poznania - Luksus i Historia w Jednym! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę miejskiego życia, bliskość do wszelkich udogodnień oraz wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować dwustronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Tychy,śląskie

549 000 zł61 m² 8 941,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Budynek świeżo po termomodernizacji. Ciche i zielona okolica, w pobliżu szpital, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Główna

Sokołowsko,dolnośląskie

385 000 zł41 m² 9 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Nowa cena! Zamieszkaj w górach | Piękna Wieś Donlośląska 2023 La- petite- Indochine to kameralne mieszkanie zlokalizowana w zielonej, cichej okolicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł62 m² 20 145,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,32 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2015 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Wilanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

419 029 zł44 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej. Mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym oraz designerskim! Widne, przestronne, ekspozycja dwustronna, południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

990 000 zł54 m² 18 228,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków - krowodrza, przecznica ul. Wrocławskiej / ul. Łokietka bardzo ładne, ciche 2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie W centrum krakowa, ul. Friedleina pow. mieszkania 54,3 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł45 m² 6 407,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Szukasz lokalu dla siebie blisko centrum miasta? Mam ciekawą oferte. Zapraszam Cię na prezentację mieszkania o powierzchni 45,1 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice,śląskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Morcinka w Mysłowicach. Mieszkanie przeszło generalny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij