dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna cena! Na sprzedaż mieszkanie M4 (56m2) na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach z przynależnym darmowym miejscem parkingowym i ogródkiem 6 x 30m zlokalizowanym za blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

266 173 zł20 m² 13 436,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament na parterze,z tarasem 3,31 m2 i ogródkiem 35,15 m2 w nowoczesnym siedmiopiętrowym budynku z windą,halą garażową i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

697 500 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest maksymalnie doświetlone przez naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

257 000 zł27 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu do sprzedaży, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją-salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zielona Góra,lubuskie

345 000 zł48 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Świetna lokalizacja, wspaniały widok oraz funkcjonalny układ mieszkania to tylko niektóre z jego atutów. Położone na czwartym piętrze niskiego bloku trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Armii Krajowej 64 w Wołominie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

618 240 zł43 m² 14 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

290 000 zł64 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego mieszkania z widokiem! Czy marzysz o swoim własnym przestronnym i komfortowym lokum, gdzie możesz cieszyć się spokojem i pięknymi widokami? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

792 433 zł44 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji- zadzwoń, opowiem Ci wszystko o tej pięknej inwestycji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 44,02 m2 w nowoczesnej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

280 000 zł49 m² 5 691,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,20 m2, położone na II piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Piastowskiej. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

686 000 zł92 m² 7 493,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gliwicach w bliskiej odległości Parku Grunwaldzkiego w zadbanej kamienicy. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł32 m² 11 938 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka z możliwością wydzielenia kącika sypialnianego, z dużym balkonem, na nowoczesnym, bezpiecznym i zielonym osiedlu. Opiekun oferty: tel. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zalesie

Zalesie,małopolskie

734 000 zł101 m² 7 288,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera, brak podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować Państwu piękny, nowoczesny apartament dla rodziny, mieszczący się 30 min od centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow użytkowej- 53 M2 - cieplice Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, gustownie urządzone mieszkanie dwupokojowe o pow użytkowej 53m2 położone w Cieplicach na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł154 m² 9 733,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to dom dla ceniących dobrą komunikację z miastem, praktyczne układy, przestronne salony oraz życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

301 320 zł41 m² 7 262 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł55 m² 10 779,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Ładne, wyremontowane mieszkanie z opcję podziału na 3 pokoje! Mieszkanie aktualnie 2 pokojowe, wysokie, w kamienicy, w centrum miasta, na Nadodrzu, boczna ulica. Biuro nie pobiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

1 701 000 zł106 m² 16 021,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy, dwupoziomowy apartament z dużym tarasem w nowej części butikowej kamienicy, w Centrum Poznania czeka na pierwszego właściciela. Usytuowany na trzecim i czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Reda,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 687,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w Redzie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zacisznym, zielonym zakątku Redy przy ul. Marii Konopnickiej. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

838 000 zł58 m² 14 448,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam Nowoczesne 3 pok mieszkanie o powierzchni 57 m2, na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z cichobieżną windą z 2021 roku, ul Maślicka, wrocław. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niekłonice,zachodniopomorskie

370 000 zł41 m² 9 006,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność! przytulnie mieszkanie W niekłonicach do sprzedania! opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 41,08 m2 idealne dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

799 980 zł67 m² 11 975,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w Poznaniu, o wysokim standardzie wykończenia budynku? W prestiżowej lokalizacji? W wyjątkowym otoczeniu? Znalazłeś! ta inwestycja to perła W rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembowskiego

Zgierz,łódzkie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipińska

Wołomin,mazowieckie

845 000 zł62 m² 13 704,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

[Oferta biura nieruchomości, oferta na wyłączność] Z przyjemnością oferuję na sprzedaż w pełni urządzone, zadbane, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

380 520 zł52 m² 7 266 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogródkiem nawet do 100 m2! Nieruchomość znajduję się w nowopowstającej, kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,pomorskie

429 000 zł81 m² 5 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej, na bydgoskim osiedlu Bartodzieje. Budynek wybudowany w latach powojennych, który w 1975 roku podzielono na 3 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł54 m² 8 678,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,58 m2 z dużym ogródkiem o powierzchni nawet do 290 m2!. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

443 900 zł45 m² 9 864,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! zapraszamy do zapoznania się Z komfortowym mieszkaniem zlokalizowanym na górnym przedmieściu W bielsku-białej przy ul. Żółkiewskiego. Piękne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Poznań,wielkopolskie

889 000 zł97 m² 9 185,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rodzinne i przestronne mieszkanie, 97 m2, grunwald Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, rodzinnego i rozkładowego mieszkania 3-pokojowego z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje , 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Rąbin. Nieruchomość o powierzchni 49 m2. Lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

519 000 zł72 m² 7 206,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie o powierzchni 72,02 m2 z dużym balkonem + 20 m2 poddasze! Nieruchomość znajduje się w nowo powstającej, kameralnej inwestycji bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dobroszycka

Wrocław,dolnośląskie

354 257 zł33 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka z antresolą Idealna przestrzeń do aranżacji według własnych potrzeb Skład mieszkania: -Przestronny salon z dużymi, przeszklonymi oknami zapewniającymi mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Telefoniczna

Łódź,łódzkie

669 000 zł53 m² 12 668,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszanie na sprzedaż na osiedlu Pomorska Park przy ul. Telefonicznej. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie parków i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łodygowa

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł49 m² 16 000,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe, komfortowe i przestronne mieszkanie o pow. 48.56 m2. Wykończone w wysokim standardzie - 2 miejsca w garażu podziemnym dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

453 565 zł44 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

534 000 zł50 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprosić do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w sercu Rzeszowa, przy ul. Kosynierów. Mieszkanie o powierzchni ok. 50 m zlokalizowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

360 901 zł36 m² 10 022 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Częstochowa,śląskie

335 000 zł46 m² 7 362,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Rakowskiej. W skład mieszkania.