dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

860 000 zł61,62 m² 13 956,51 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,62 m , położone w nowoczesnej inwestycji Nowych Kosmonautów przy ul. Serbskiej w Poznaniu. Lokal usytuowany jest na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31,33 m² 6 351,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,33 m2, położona w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

698 500 zł41,85 m² 16 690,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

MS Jeśli szukasz miejsca, które ma duszę, styl i znajduje się w samym centrum wrocławskiego życia, a jednocześnie oferuje ciszę i widok na rzekę ten loft przy ul. Księcia Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,97 m² 15 941,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość W samym centrum przy dworcu pkp! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 na ul. Kątowej , Lokal usytuowany jest na parterze 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Posiadamy w ofercie bardzo jasne i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,8 m2, 3 pokojowe zlokalizowane na Pradze Południe, na.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwustronne (północ-południe).

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży kawalerka z kw przy stacji metra Wierzbno. Budynek posiada dwie windy. Z mieszkania roztacza się piękny widok na centrum miasta. W odległości 200 m (3 min. na piechotę).

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł54,40 m² 2 959,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe Szczecinek, ul. Drahimska. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie, położone na parterze kamienicy. Mieszkanie z rozpoczętą przebudową, do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 862 zł47,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 47 m2 dwupokojowe mieszkanie, przystosowane dla inwalidy, na parterze z wyjściem do ogródka. Bezwzględnym atutem mieszkania jest jego wysokość wynosząca 300cm oraz to, że kupując je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 000 zł36 m² 31 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej 56 na Woli w Warszawie. Lokalizacja Browary Warszawskie - tej inwestycji przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł42,69 m² 20 379 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Premium apartament Kraków Młyny Mogilska Budynek B (wieża) stan deweloperski + projekt. Na sprzedaż piękny apartament z dużym zadaszonym balkonem z widokiem na miasto. Do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 452 zł55,70 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie posiada 42,19m2 i położone jest na II piętrze. Nieruchomość składa się z: - korytarza - kuchni - sypialni - salonu z balkonem - łazienki - toalety -dodatkowo piwnica 5,2m2 czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł30,46 m² 22 948,13 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne studio Z potencjałem | 30 M | balkon | stare miasto / szczepin Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję Twoja idealna lokata kapitału we Wrocławiu! Na sprzedaż czeka wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł63,44 m² 10 545,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł67,27 m² 17 541,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Osiedle Lipowy Dwór to wyjątkowe miejsce na mapie Iławy. Znajdziesz tu piękne tereny zielone, które zachęcają do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,33 m² 8 311,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kadetów Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,33m2 II piętro, loggia, blok z 2010 roku. Idealne zarówno dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,10 m² 7 584,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Pile z ogrodem. Doskonała lokalizacja. W najbliższej odległości szkoła, przystanki autobusowe do centrum Piły. W niewielkiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,20 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą z 2025 roku na os. Europejskim. Cena mieszkania: 409.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja umiejscowiona jest na Wyspie Solnej , ok 1500 m od morza, w najbliższym sąsiedztwie Bazyliki Kołobrzeskiej , Starówki i rzeki Parsęty. Ścisłe centrum miasta, a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 105 zł57,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53,26 m² 10 307,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwy zakup przez Obywateli spoza ue. Szukasz słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z przestrzenią za oknami? Gumieńce os. Reda. Jedna z najchętniej wybieranych części.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł80 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:13/41

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Olszynki Park. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, co zapewnia niezwykłe,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51,90 m² 9 537,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,90 m2 z przynależną piwnicą 5m2 ( w cenie mieszkania ) , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł49,84 m² 7 423,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko w naszym biurze. Wolne od zaraz! Mamy klucze. Na sprzedaż świetne, przestrzenne mieszkanie dwupokojowe 49,84m2 na ul. Jagiellońskiej 68 - Centrum za 369999 do rozsądnej negocjacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 ( po podłodze) na ul. Krasickiego na Starym Podwórzu. Lokal znajduje się na 5-im piętrze pięciopiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 380 zł32,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczecin Dąbie - Racławicka Park | Nowoczesny apartament z dużym tarasem! Cena do negocjacji - wyjątkowa okazja! rezerwacja do 30.05.2026 Wyobraź sobie poranki na przestronnym tarasie 12,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

867 858 zł79,62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,62 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

729 998 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie ul. Paderewskiego (słocina / Dzielnica Parkowa), rzeszów Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł22,83 m² 9 417,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 22,83 m , zlokalizowane w samym centrum Radomia przy ul. Żeromskiego, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

428 162 zł35,98 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 35,98 m (całkowita: 47,3 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł26 m² 16 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ Kawalerka w centrum Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 800 zł94,10 m² 13 897,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Męczą Cię godziny przeglądania tych samych ofert ? Chcesz po prostu zamieszkać w nowoczesnej i spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, a jednocześnie z dostępem do zieleni ? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 530 zł45,90 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 45,90m2 zlokalizowane z Lisewie 10 km od Krokowej. Mieszkanie na parterze z wyjściem na spory narożny ogródek. Na powierzchnię mieszkania 45,90m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 014 200 zł51,50 m² 39 110,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z frontowym widokiem na morze Frontowy widok na morze | Balkon 9,13 m | Garderoba | Duży salon | 1. piętro | Wykończenie pod klucz | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz mieszkania, gotowego do wprowadzenia, widnego, z niepowtarzalnym widokiem na miasto koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Ta nieruchomość usytuowana jest w Radomiu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł69 m² 25 942,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:33

 

Rok budowy:2016

Penthouse w ikonicznym ovo Wrocław jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu. Wyjątkowy apartament o powierzchni 69 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł67,41 m² 12 965,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz nowoczesnego mieszkania w zacisznej okolicy? Cenisz sobie dużą przestrzeń? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo zadbane i świetnie urządzone 3-pokojowe.