dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

792 680 zł60 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 59,6m2 | Targówek | Bródno Zamieszkaj w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na Targówku. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od zgiełku miasta, a dobre skomunikowanie i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

595 000 zł36 m² 16 364,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Dzień dobry, posiadam do sprzedania mieszkanie przy ulicy Miechowity w Krakowie (okolica: młyńska, pilotów, lublańska). Oferta prywatna, dla agencji. Dla agencji kontaktujących się W sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

404 739 zł54 m² 7 462 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł73 m² 8 609,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w budynku przy ulicy Gołężyckiej 14 we Wrocławiu. Okolica cicha i bardzo zielona z dużą ilością wolnych, bezpłatnych miejsc postojowych. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

375 390 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Doskonałe miejsce do zainwestowania! - 5 minut od Centrum Poznania! Poznań Winogrady - piękna okolica! pewny zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż niespotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł39 m² 13 436,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość znajdującą się na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, przy ul. Żwirki i Wigury 7. To idealna propozycja dla małej rodziny, pary, singla - bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

568 000 zł59 m² 9 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi! Oferujemy Państwu nieruchomość o pow. 58,85 m2, w której skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia - azyl dla siebie i swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

384 100 zł37 m² 10 381,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł42 m² 15 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Specyfikacja: 2 pokojowe 42 m mieszkanie w spokojnej okolicy Bielan. Świetna lokalizacja mieszkania sprawia, że jest ono idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł108 m² 13 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tarasy Łokietka to malownicza okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych i niskiej zabudowy wielorodzinnej. Budynek znajduje się na niewielkim, zawierającym zaledwie 8 budynków osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

589 429 zł46 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje - 45,87m2 + 2 tarasy Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł50 m² 21 016,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - apartament przy ul. Starowiślnej najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

625 549 zł57 m² 10 938,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Podolany w Poznaniu! Mieszkanie o powierzchni 57,19 m znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

775 000 zł75 m² 10 340,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Genialne, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie w Dopiewu poszukuje Nowonabywców. Mieszkanie do którego możesz wprowadzić się od zaraz unikając przy tym wydatków, nerwów oraz straty czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł50 m² 9 255,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie (49,7 m2) z osobną kuchnią, łazienką oraz z pomieszczeniem w piwnicy. Mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulinowicza

Łódź,łódzkie

266 818 zł38 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż mieszczące się na ul. Mulinowicza na Chojnach. Okolica: cicha i spokojna, blisko do komunikacji miejskiej, sklepów i punktów usługowych. Wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

735 840 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 61,32m2 | Granica marek/targówka (administracyjnie Marki) Zamieszkaj w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w Markach. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł33 m² 11 782,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę na Ogrodach. Mieszkanie świeżo odmalowane. Budynek znajduje się przy ulicy Szpitalnej, tuż przy pętli tramwajowej Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

743 225 zł61 m² 12 184 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 z balkonem położonym na 2. piętrze 2-piętrowego budynku w spokojnej, zielonej okolicy. * oferta zawiera wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł65 m² 8 849,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3pok+balkon+m.postojowe/blisko Ołtaszyn! Oferujemy na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na kameralnym i malowniczym osiedlu Osada Gencz - 5 minut samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pszczyna

Pszczyna,śląskie

420 000 zł87 m² 4 830,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże dwupoziomowe mieszkanie W bardzo spokojnej okolicy! Witam! Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni 86,94m2. Nieruchomość położona jest w Woli (pow. Pszczyński) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł55 m² 7 797 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz 3-pokojowego mieszkania blisko Centrum z dużym balkonem? Tej oferty nie możesz przegapić! Biuro Nieruchomości Verso posiada na sprzedaż mieszkanie położone przy ul Pstrowskiego 14b (obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł61 m² 5 861,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Górczyn przy ul. Chłopickiego. Nieruchomość usytuowana jest na szustym piętrze w wieżowcu w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełk

Bełk,śląskie

220 000 zł82 m² 2 676,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na parterze w bełku! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania stanowiącego odrębną własność, które mieści się na parterze w niskiego bloku na osiedlu w Bełku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ostródzka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2. Składa się z wygodnego przedpokoju, dużej łazienki, w której zmieścimy min. wannę, pralkę, dwóch ustawnych niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaseckiego

Zakopane,małopolskie

680 000 zł36 m² 19 154,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Prime Property oferuje do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w centrum Zakopanego. w okolicy Term Zakopiańskich i Dworca pkp. Mieszkanie o powierzchni 35,5m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

2 496 000 zł92 m² 27 021,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

- cena: 2 496 000,00 pln - Powierzchnia całkowita: 92,37 m z tarasem: 130,34 m2 - Taras: 38,17 m2 - Cena za m : 27 022,00 pln - Piętro: 7 z 7 - Rok budowy: 2024 Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Głogów, ul. Andromedy, mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, iip, pow. 44.2m2, sprzedaż 349 000zł MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA! Oferta dla wymagających klientów. Mam dla Ciebie świetną Ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł36 m² 28 693 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena: 1 045 000 pln Powierzchnia całkowita: 36,42 m Powierzchnia użytkowa: 36,42 m Cena za m : 28 693,03 pln Piętro: 1 z 8 Rok budowy: 2025 Liczba pokoi: 2 Liczba sypialni: 1 Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

422 750 zł48 m² 8 881,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, gotowe do wykończenia mieszkanie w spokojnym otoczeniu! Zakup zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! lokalizacja Mieszkanie znajduje się tuż za zachodnią granicą Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje 38 m2 do remontu przy samej stacji wkd. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Mieszkanie w takiej lokalizacji to perła! Pewna inwestycja lub niesamowita wygoda, jesli planujesz w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łomianki,mazowieckie

220 000 zł32 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie idealne pod inwestycje, w super lokalizacji. Do dyspozycji ogródek 56m2. W cenie piwnica 10m2 Układ pomieszczeń: parter: pokój Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł29 m² 17 758,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły z 1952 r. Mieszkanie narożne, wejście z klatki schodowej do korytarzyka z 2 lokalami lub z galerii. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

506 880 zł40 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie z dużym tarasem od południa oraz widokowym tarasem na dachu. Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł51 m² 13 232,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z dużym nasłonecznionym tarasem? Idealnie trafiłeś! atuty: - taras 57,11 m2 - kameralne osiedle z niską zabudową i sąsiedztwem domów jednorodzinnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromady Grudziąż

Kraków,małopolskie

688 000 zł48 m² 14 475,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Wola Duchacka w bloku z lat 80 tych. Mieszkanie ma 47,5 m2 i znajduje się na drugim piętrze i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

308 000 zł49 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

1 764 000 zł88 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:12/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Ochota, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Możliwość dokupienia miejsca w garażu podziemnym: cena 45 000 zł. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

1 990 000 zł122 m² 16 311,50 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic? Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ema Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Częstochowie, dzielnica Tysiąclecie, przy ul. Armii Krajowej 51. Lokal znajduje się na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł50 m² 10 383,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe z osobną kuchnią oraz loggią o powierzchni 49m , położone na 3 piętrze bloku z windą, na osiedlu Nowy Dwór. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe.