dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

601 000 zł29 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2, usytuowane na na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 1937 roku , zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej Budynek przeszedł całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł56 m² 13 416,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego mieszkania tuż przy Stawach Koziorożca. Mieszkanie z balkonem i ogródkiem. Lokalizacja: bardzo bliskie okolice Stawu Koziorożca i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** po generalnym remoncie *** *** 3 pokoje *** *** gotowe do wydania *** Polecam nowoczesne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł104 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej. Mieszkanie dwupoziomowe, nowoczesne mierzące 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

620 000 zł45 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości dkb invest ma przyjemność zaoferować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie, na osiedlu Hutniczym (nowa Huta). Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wicherkiewicza

Kraków,małopolskie

749 000 zł55 m² 13 568,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie w Krakowie przy ul.Wicherkiewicza-dzielnica Kliny. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym ,po remoncie kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kowary,dolnośląskie

377 000 zł63 m² 6 012,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe ulokowane na parterze w jednej z Kowarskich kamienic. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 62,7m2 , a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

1 258 946 zł82 m² 15 353 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

- **cena**: 1 258 946 zł - **cena za m **: 15 353 zł - **powierzchnia**: 82,00 m - **liczba pokoi**: 4 - **piętro**: 1 - **dodatkowe udogodnienia**: - winda - Monitoring na terenie inwestycji ###.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł40 m² 12 282,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w cichej i spokojnej okolicy na Wrzosach. Lokalizacja zapewnia bliskość terenów zielonych, idealnych na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giżycko,warmińsko-mazurskie

434 000 zł69 m² 6 280,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dla rodziny, które nie wymaga nakładów finansowych po zakupie. 3 pokojowe mieszkanie z przestronnym przedpokojem i oddzielną kuchnią. Okna na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

677 000 zł44 m² 15 337,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 2 pokoje 44,14m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 825 886 zł108 m² 16 939,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 107,79 m2 + balkon 23,82m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołuchowska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 812,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie, dwustronne, funkcjonalne, ciche i widne. Mieszkanie składa się z: - dużego, dobrze doświetlonego salonu z wyjściem na balkon z widokiem na zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo przedstawiam bardzo jasne mieszkanie do remontu przy ul. Śląskiej. Mieszkanie jest ciepłe, słoneczne, idealne dla rodziny, pod wynajem lub prowadzenie działalności. Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

420 000 zł78 m² 5 374,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję w zabudowie szeregowej w Głogowie Małopolskim. W ofercie mogą Państwo zobaczyć kilka ujęć z istniejącej już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

512 911 zł42 m² 12 359,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 539 906 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł50 m² 9 016,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta W R E Z E R W A C J I ! Polecam na sprzedaż klimatyczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, w najbardziej poszukiwanym, niezależnym układzie 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł43 m² 11 478,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 2 pokojowe, 43 metrowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Św. Kingi w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chełm,lubelskie

270 000 zł61 m² 4 400,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania na drugim piętrze przy al. Piłsudskiego 12a w Chełmie. To miejsce pełne potencjału czeka na Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 61,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

710 028 zł59 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Lublin,lubelskie

475 000 zł48 m² 9 978 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest przestronne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1990 roku Nieruchomość znajduje się nieopodal wąwozu przy ul. Szmaragdowej 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł48 m² 7 928,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: osiedle Młodych, ul. Bema 20 Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

356 000 zł56 m² 6 402,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m2 położonego na os. Korfantego w Żorach. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł52 m² 16 283,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwa pokoje Z ogórdkiem fort bema! Mieszkanie bardzo ustawne, kompaktowe o powierzchni ponad 52 m kw., znajduje się na parterze nowoczesnej inwestycji z 2007 r.otoczone zielenią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

321 067 zł40 m² 8 118 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł52 m² 9 636,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie przy ul.Raginisa w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 51,78m2 znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku z 2009r. i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

594 538 zł45 m² 13 314,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najwiekszych 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

237 615 zł23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,63 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Polesie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

334 960 zł43 m² 7 789,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

440 505 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Ustawne 2 pokoje w zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum, bez prowizji i podatku (pcc). Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,65 m . Zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Legnica,dolnośląskie

198 000 zł26 m² 7 586,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na tarninowie. Omawiana kawalerka o powierzchni 26,1 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

606 853 zł54 m² 11 178 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<> Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z dodatkowym balkonem oraz poddaszem od zachodniej strony - gotowe do odbioru. Zadzwoń i zobacz mieszkanie na żywo. Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

439 000 zł47 m² 9 420,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży nowoczesny apartament usytuowany w odrestaurowanej kamienic w ścisłym centrum miasta - bezpośrednio przy rynku. Na powierzchni 46,4 m2 rozmieszczono następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Al. Stanisława Jachowicza

Płock,mazowieckie

365 000 zł47 m² 7 832,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio jasne, ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,60 m2m, w skład którego wchodzą 2 pokoje, kuchnia (otwarta od strony przedpokoju), łazienka i przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

861 113 zł54 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

140 000 zł24 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa kawalerka 24 m2 w centrum Włocławka, teren zamknięty z miejscem postojowym i piwnicą. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem, dużą oraz balkon z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

735 000 zł63 m² 11 600,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas W ofercie! Mam do zaoferowania wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem. Zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Szafirowej o powierzchni 64 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skołuby

Lublin,lubelskie

435 000 zł48 m² 9 043,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe przy ul.Skołuby w Lublinie.Lokal umiejscowiony na 3 piętrze bloku położonego w doskonałym skomunikowanym punkcie osiedla.W sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 362,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

W pokojach na podłodze panele, na ścianach gładzie, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, wymienione media - mieszkanie po remoncie. W kuchni na podłodze glazura, meble w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

592 773 zł60 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: patrycja Kaczmarek tel. Mieszkanie o powierzchni 60,18 m2 Zadzwoń i zarezerwuj. Ta nieruchomość nie będzie długo czekała na nowego nabywcę. 3 pokoje w dobrym.