dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

282 270 zł18 m² 15 974,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%. Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

1 535 800 zł110 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń Lokalizacja Inwestycja Semiramis to unikalny projekt realizowany u styku katowickich dzielnic Bogucice i Dąbrówka Mała. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

501 787 zł41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać się z ofertą - zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni oraz komunikacji - tylko 4 min na przystanek Niska zabudowa - kameralne osiedle Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 191,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 3 pokoje z balkonem na 4 piętrze w budynku czteropiętrowym w centrum miasta przy ulicy Niepodległości. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Ujazd,opolskie

329 000 zł76 m² 4 311,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania i garażu w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

303 912 zł43 m² 7 035 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł67 m² 21 037,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: adres: zamknięte osiedle "wille Taneczna", ursynów Rok budowy: 2017 Bliskość: spokój i cisza, a jednocześnie szybki dostęp do ulicy Puławskiej, lotniska, s2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł42 m² 14 070,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwustronne, ciche, jasne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 1973 roku. Ekspozycja wschodnia i południowo-zachodnia. Mieszkanie z balkonem, wychodzącym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł17 m² 23 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka znajduje się w niskim bloku na parterze (wejście od klatki) zlokalizowana na Woli. Bliska Wola, super komunikacja miejska, blisko do centrum stolicy. Lokal składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kraszewskiego

Strzebielino,pomorskie

349 000 zł61 m² 5 710,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1. Inwestycja Osiedle Kraszewskiego - Etap 1 2. Opis lokalu + rozkład pomieszczeń 3. Doskonała lokalizacja 4. Wysoka jakość budownictwa 5. Bezpieczeństwo zakupu 6. Finansowanie + obsługa 7. Solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Olecko,warmińsko-mazurskie

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* wyposażone mieszkanie 43 m2 * ul. Armii Krajowej, 1 piętro Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego i gustownie urządzonego mieszkania w Olecku, przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł30 m² 22 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentuję 2 pokoje z dobrym rozkładem o powierzchni 30m2 na urokliwym Starym Mokotowie w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 1 z 3 pięter w kamienicy z 1956r. W 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

220 000 zł37 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m , położone na spokojnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gomołów

Opole,opolskie

438 000 zł40 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis Dwupokojowe mieszkanie bez prowizji. Lokalizacja: ul. Gomołów. Powierzchnia: 40,38 Pokoje: 2 Rok budowy: 2020 Piętro: 2 z 2 Cena: 438000pln Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

850 000 zł49 m² 17 347 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Oferujemy wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Idealne dla osób, które cenią bliskość natury, piękno ogrodu i kameralną atmosferę w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

636 499 zł71 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie idealne dla Rodziny, składające się z: salonu z aneksem kuchennym Dwóch sypialni (jedna z garderobą) Łazienki Holu Wiatrołapu Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł38 m² 9 223,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,84 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku w zielonej i spokojnej dzielnicy Drzetowo, blisko stawu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Darłowska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł27 m² 17 565,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Gotowe mieszkanie na sprzedaż, warszawa-Grochów Do sprzedania idealne jednopokojowe mieszkanie na Warszawskim Grochowie o powierzchni 26,70m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

345 000 zł47 m² 7 371,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż tanie 3 pokojowe mieszkanie położone 10min pieszo od Rynku w Oławie, zaraz przy Termach Jakuba lokalizacja: mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jawor

Jawor,dolnośląskie

479 000 zł82 m² 5 841,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 82m2 położonego na IV piętrze w bloku na Przyrzeczu. Dla kupującego możliwość odkupu garażu znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł64 m² 13 070,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w ok. ul. Drzewieckiego i Balonowej na Gądowie Małym. Doskonale skomunikowanej dzielnicy z szybkim dojazdem do centrum. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł44 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Młodych. Na całkowity metraż mieszkania składa się salon, z którego przechodzi się do drugiego pokoju, odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

996 309 zł97 m² 10 254,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament z 2 łazienkami, toaletą oraz ogromnym tarasem, położony na zielonej Lipie Piotrowskiej. Bez prowizji oraz pcc! - ogłoszenie wystawione w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

619 000 zł35 m² 17 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Verity Estate - Wiarygodny partner w obrocie nieruchomościami. Pośrednictwo - Doradztwo - Finansowanie - Ubezpieczenie majątku Zapraszam na Dzień Otwarty w nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Stargard,zachodniopomorskie

189 999 zł45 m² 4 224,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców warszawy(os. Pyrzyckie) w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Sanok,podkarpackie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Niewielkie z pięknym widokiem. Mieszkanie własnościowe spółdzielcze, spółdzielnia Nasz Dom. Widok na południowy zachód-panorama centrum miasta. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł90 m² 1 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie na Bemowie o powierzchni 90 m , z dwoma balkonami i oknami wychodzącymi na trzy strony świata, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

714 050 zł52 m² 13 758,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na szamotach Jesteś zainteresowany mieszkaniem? Zadzwoń już teraz Najważniejsze atuty: - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji od kupującego - Możliwość negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Pruszcz Gdański,pomorskie

657 696 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: ciechanowiczbiuro Oferta mieszkania - podwyższony standard deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł46 m² 5 251,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta zawieszona. Rozpoczęto remont generalny wraz z wyposażeniem kuchni i łazienki. Po remoncie oferta będzie z nowymi zdjęciami i nowej cenie adekwatnej do nowej wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

533 200 zł60 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy. Blisko przystanków autobusowych oraz tramwajowych umożliwiających sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

847 242 zł78 m² 10 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie W 1 etapie oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 77,80m2 z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

907 456 zł75 m² 12 062,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Usytuowane w samowystarczalnym mieście. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

451 176 zł50 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 49,70 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 990 zł48 m² 11 349,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ok. Wrocławia | 2pok | Nowe osiedle!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu za zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł58 m² 16 135 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy Sky Tower. Opiekun oferty: tel. Piękne, zadbane mieszkanie o powierzchni 57,95 m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Białystok,podlaskie

450 000 zł34 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Bezpośrednio*** Mieszkanie z miejscem postojowym Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,86 m , położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij