dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy z niską zabudową, a jednocześnie z łatwym dostępem do centrum miasta? Przygotuj się na odkrycie wyjątkowego mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Marki,mazowieckie

899 999 zł129 m² 6 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2013

Opis nieruchomości: jeśli szukasz nieruchomości: o dużym potencjale i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dla dużej rodziny lub rodziny dwupokoleniowej, pod inwestycję z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jadwigi

Giżycko,warmińsko-mazurskie

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Giżycku - ul. Królowej Jadwigi 27 Na sprzedaż oferuję nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się w nowym budownictwie na ulicy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji. Mam na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami, komórką oraz parkingiem w inwestycji Perspektywa w Gdańsku. Mieszkanie zostało pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł79 m² 17 642 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowe 4 pokoje przy rzece Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne osiedle powstało na terenie byłego browaru wrocławskiego - Piast. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymborskiej

Kleszczewo,wielkopolskie

515 000 zł59 m² 8 801,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Gościno,zachodniopomorskie

210 000 zł28 m² 7 410,02 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka po generalnym remoncie w Gościnie na II piętrze ze słonecznym balkonem, jedynie 16 km od Kołobrzegu. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 28,34 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Wrocław,dolnośląskie

469 395 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej powierzchni 34,77 m2 w nowej inwestycji przy ul. Grodzieńskiej - inwestycja Jaśmin. Lokal usytuowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Krzykach przy ul. Kamiennej. Lokalizacja: ul. Kamienna 29, wrocław Ilość pokoi: 2 Powierzchnia: 38 m Piętro: 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł57 m² 10 734,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Dobre Klucze przedstawia ofertę nowoczesnego, zadbanego, trzypokojowego i bardzo przestronnego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość położona w niskim trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł39 m² 13 324,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Atuty: - gotowe do zamieszkania - dostępne od zaraz - zamknięty parking za bramą dla mieszkańców - centrum Wrzeszcza, blisko skm/pkp - południowo - zachodnia ekspozycja okien - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

444 181 zł49 m² 8 987,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł43 m² 17 729,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Galerii Mokotów Prezentowane mieszkanie ma 43,4 m ; składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Lokal jest po generalnym remoncie obejmującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Knurów,śląskie

280 000 zł52 m² 5 408,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Knurowie- szczygłowice, które znajduje się w niskim bloku na trzecim piętrze. W klatce mieszkają starsze osoby co zapewnia cisze i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta mieszkania na sprzedaż * 46 m2 * 2 pokoje * Chełmińskie Przedmieście Cechy oferty: - mieszkanie rozkładowe, dwustronne - wystawa okien w kierunkach: południowym i wschodnim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 3m2. + balkon 5,80m2. Opcjonalnie miejsce postojowe w garażu podziemnym + komórka lokatorska. Polana Szaflarska. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł74 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szukasz czteropokojowego, rozkładowego mieszkania, z oddzielną, widną kuchnią w rodzinnej lokalizacji na Wysokim Wilanowie? Cenisz sobie komfort możliwości korzystania z dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 674,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z widokiem na centrum. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie usytuowane na 6. piętrze budynku z 2002 roku, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

530 001 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na nowej hucie do remontu! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda Śląska,śląskie

298 000 zł47 m² 6 300,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty mieszkania * 3 pokoje * Balkon * Gotowe do wprowadzenia * Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego Mieszkanie na dziesiątym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

349 966 zł35 m² 9 999,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem gwarantujące inwestycyjny sukces. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł73 m² 19 495,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Bardzo ciche, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,3m2, usytuowane na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku z dwiema nowoczesnymi windami. Budynek z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

3 457 030 zł142 m² 24 347 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Developera tel.!Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Niesamowity apartament z prywatnym salonem kąpielowym Idealna miejsce dla Klientów którym zależy na nowoczesności, komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł46 m² 18 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

393 326 zł40 m² 9 940,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

782 901 zł60 m² 13 373,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 4 pokoi Z bardzo dużym balkonem oraz 2 łazienkami. Najniższe ceny tylko u w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

### Mieszkania od dewelopera ## nie płacisz prowizji # Nie płacisz pcc Posiadamy zwiększone rabaty - ograniczona ilość! Zadzwoń już dzisiaj #telefon poniżej Promocja oferuje mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 170 915 zł83 m² 14 151,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania w świetnej lokalizacji- około 15 minut od wrocławskiego Rynku Mieszkanie sprawdzi się dla miłośników przestronnych wnętrz i praktycznych układów. Jest to unikalny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sokola

Sokola,dolnośląskie

185 000 zł71 m² 2 597,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Sokola. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: - salon - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł85 m² 15 946,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowy apartament w centrum Krakowa - idealny na cele mieszkaniowe lub biurowe Przestronny, jasny apartament o powierzchni 84,66 m , położony na 3. piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 570 zł32 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lawendowa

Radomierzyce,dolnośląskie

1 100 000 zł116 m² 9 508,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 115,67m w spokojnej okolicy Wrocławia - Radomierzyce. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł50 m² 7 014,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Top/stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok.! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 49m2, mieszczące się na 1-szym piętrze 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

295 000 zł26 m² 11 174,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczna, wygodna, ustawna kawalerka z wydzieloną kuchnią, położona na 4 piętrze w bloku przy ul. Grochowskiej 4 w Kołobrzegu. Mieszkanie, o powierzchni 26,40m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

510 198 zł42 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Świetna opcja na start W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

538 000 zł51 m² 10 491,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z dostępem do balkonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc, oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 51.28 m2. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam na imię i z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze rewitalizowanej kamienicy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 811 zł32 m² 9 597,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc oraz prowizji! Na życzenie oferujemy wykończenie "pod klucz" Na sprzedaż: luksusowy Apartament 3-pokojowy w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Układ mieszkania: duży.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij