dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 894 zł28 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 27,64 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

239 900 zł45 m² 5 301,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność biura Oto mieszkanie, które spełni wymagania niejednej rodziny. Możesz je spełnić-przyjdź i stwórz z Twoimi bliskimi właśnie w tym miejscu- własną, nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 882 zł35 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,71m2 z loggią! na spokojnym zielonym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 2 - pokojowe ma pow. 34,71 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł99 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Miejskiej, w urokliwej dzielnicy Budziwój. To idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opoczno,łódzkie

288 900 zł48 m² 6 006,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na trzecim piętrze w dobrej lokalizacji *** Polecam ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł26 m² 17 282,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży urocze mieszkanie w cichej okolicy z dużym potencjałem. Nieruchomość położona jest na Bielanach, na osiedlu Chomiczówka, w otoczeniu zieleni, a jednoczenie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 518,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

: 2-pokojowe mieszkanie niedaleko metra : Idealne dla singla, singielki albo pary na start. Bardzo jasne, osobna kuchnia z oknem na spokojnym osiedlu pośród zieleni. Piętro 2/3. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam lux W pełni wyposażony, nowoczesny apartament 3 pokojowy o powierzchni 58,25 m2 z tarasem 25 m2, parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku na Prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 900 zł53 m² 7 545,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą ładnie urządzonego mieszkania z pełnym wyposażeniem kuchni położonego na bydgoskich Wyżynach. Budynek Nieruchomość mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 085 000 zł54 m² 20 103,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania wybudowanego w 2008 roku. Ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu w Wilanowie przy ulicy Sarmackiej w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hutnicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

259 000 zł38 m² 6 780,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertę sprzedaży 1 pokojowego mieszkania przy ul. Hutniczej 6 w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Marki,mazowieckie

630 000 zł55 m² 11 444,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w Markach Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 211 zł30 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

948 000 zł82 m² 11 592,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% cena mieszkania do negocjacji indywidualnie na spotkaniu Mam do zaoferowania apartament położony (maksymalnie 15min samochodem od centrum miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

855 000 zł74 m² 11 569,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Karłowice-Różanka (psie Pole) przy ul. Krzywoustego 107! Cena do negocjacji! Spokojna i świetnie skomunikowana okolica! Jest to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł31 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie na Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

670 000 zł45 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,5mkw, położone w bloku z 1980 roku, przy ul.Pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł33 m² 26 844,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33,34 m2 przy ul. Aleja Solidarności obok Sądu Rejonowego w centrum Warszawy. Lokal znajduje się na II piętrze 6 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Stan mieszkania do remontu. Status mieszkania: lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

557 600 zł33 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Apartament na sprzedaż w centrum Międzyzdrojów, ok. 200 metrów od plaży! Absolutnie fantastyczna lokalizacja. Apartament znajduje się w budynku, który pełni także funkcję hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 230 480 zł51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja - młyny mogilska - noho Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,27 m , usytuowane na 2. piętrze w nowym, czteropiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

511 700 zł44 m² 11 629,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owczarska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł59 m² 11 139 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Doradca Klienta: nr licencji pfrn 29417 Wygodne, jasne, czyste i zadbane 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na zamkniętym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: bardzo doceniania, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

539 900 zł35 m² 15 469,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - idealne do zamieszkania od zaraz! Przygotowane dla singla, pary lub studentów, położone w znakomitej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, przyjemne mieszkanie przy ul. Wysłouchów w dzielnicy podgórze/kurdwanów Lokal znajduje się na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą z 2004 r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł41 m² 16 867,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy ul. Chodowieckiego, piastowskiej i Reymonta. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dębowa

Mędłów,dolnośląskie

744 000 zł68 m² 10 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w miejscowości Mędłów zlokalizowanej ok. 4 km od granicy z Wrocławiem. Opis nieruchomości: mieszkanie jest jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł36 m² 17 174,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, eleganckie, klimatyczne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na warszawskim Grochowie. Budynek Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł36 m² 9 876,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe do remontu (36,35 m2) z piwnicą (ok. 3 m2) oraz małym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

225 000 zł49 m² 4 592 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w bloku na osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu. Czynsz wynosi 530zł przy trzech osobach. Mieszkanie jest dwustronne, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł93 m² 11 755,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament na Ołtaszynie-Partynice z miejscem postojowym w garażu podziemnym Apartament składa się z : -salonu o powierzchni 25 m2 o wysokości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Ozimskiej 34 w Opolu. Lokal znajduje się w świetnej lokalizacji, a generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jeżynowa

Mszczonów,mazowieckie

589 000 zł78 m² 7 551,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz wyjątkowego mieszkania we Mszczonowie? Zobacz naszą ofertę! Sprzedajemy piękne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone na czwartym piętrze w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł61 m² 15 497,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61.3m2 ,świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości super locum oferuje: mieszkanie 2 pokojowe przytulne dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 na os. Pod Dalnią w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

1 170 000 zł97 m² 12 004,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament 4 pokojowy 97,46 m2 położony przy Promenadzie Solnej tuż obok Parku Miejskiego. Na powierzchnie 97, 46 m2 składają sie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania - Rzeszów Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,00 m , zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 425 zł39 m² 11 822,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym (a1/1/1/11/2a) , w stanie deweloperskim, pierwszy etam tej kameralnej zabudowy został już oddany do użytkowania i wykupiony. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach o powierzchni 48m składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc i przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Karpacz,dolnośląskie

499 000 zł47 m² 10 594,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,10 m , usytuowane na drugim piętrze w doskonałej.