dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

526 000 zł24 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjne mieszkanie na Ochocie. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z lat 60-tych. Blok jest z roku 1967 i jest świeżo po wymianie ocieplenia i elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie! eleganckie wnętrze! po gruntownym remoncie! świetna lokalizacja! mieszkanie Z piwnicą! wysoka jakość wykończeń! blisko przystanki tramwajowe I autobusowe! Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranek

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł28 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku przy ul. Poranek na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię mieszkania 28,4 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł53 m² 7 984,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 52,6 m , zlokalizowanego w samym sercu Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł43 m² 7 894,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,07 m 2 z loggią, mieszczące się na 3. piętrze bloku, dzielnica Fordon w Bydgoszczy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania w prężnie rozwijającej się lokalizacji - osiedle Piastów w Krakowie. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętkiewicza

Bytom,śląskie

127 000 zł58 m² 2 203,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Miętkiewicza 1/1 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim piętrze inwestycji z 2022 roku na Prądniku Białym. Mieszkanie charakteryzuje się wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

34 000 zł33 m² 1 024,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych ul. 1 maja 94/1 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajdujące się na parterze budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w Starej częśći Nowej Huty. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

225 000 zł33 m² 6 889,16 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Tylko w Realton! Umowa na wyłączność! Mieszkanie znajduje się Katowicach ul. Ligocka. Mieszkanie w standardzie do remontu. Nieruchomość składa się z: przestronnego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

516 960 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

615 000 zł55 m² 11 095,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję mieszkanie jasne przestronne i fukcjonalne. Położone na ciszym, spokojnym osiedlu o niskiej zabudowie. Mieszkanie o pow. 55.43 mieści się przy ul. Skowronkowej w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł91 m² 16 460,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Krakowa Królewska 68 Szukasz wyjątkowego mieszkania w centrum Krakowa, które łączy w sobie komfort, przestronność oraz klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

394 128 zł55 m² 7 025,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : duże 3pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieżowa

Bytom,śląskie

96 000 zł37 m² 2 610,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Młodzieżowa 9a/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł46 m² 11 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Południowe obrzeża Wrocławia, bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

459 784 zł51 m² 9 036,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega rabaty ceny lokalu! szczegóły- tel! Z expanderem łączny rabat na materiały budowlane 25% 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł61 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Digital Broker prezentuje mieszkanie idealnie zarówno dla rodziny jak i lokaty kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

229 220 zł31 m² 7 286,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Boguszowie Gorcach w jednej z bocznych uliczek. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z dużym salonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu ustawną kawalerkę z balkonem przy ul. Marii i Bolesława Wysłouchów w dzielnicy Kurdwanów. Mieszkanie ma 27m i jest zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

474 069 zł40 m² 11 781 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Katowic. Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem w okolicy jest bardzo mało hoteli co przekłada się na dobry popyt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 079 771 zł83 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

861 304 zł69 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

245 000 zł38 m² 6 498,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, wygodne mieszkanie typu M-3, pow. 37,70 m2, teofilów Lokal usytuowany na parterze w budynku z płyty, po termoizolacji i odmalowaniu. Zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

735 000 zł70 m² 10 560,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kopernika 29. Ciche, jasne, przestronne i dwustronne w świetnej lokalizacji. Sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

61 000 zł29 m² 2 118,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego 44/10 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości oferuje Państwu mieszkanie na Zabobrzu przy ul. Kiepury. Mieszkanie o powierzchni 51,23 m2 położone na parterze w niskim 4-piętrowym budynku, składa się z 3-ch pokoi, (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł47 m² 16 928 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Pragnę zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Na Uboczu 20 - Ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 47,2 m . - piętro: 6/10. - rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

359 000 zł37 m² 9 624,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

!rezerwacja! Marzysz o zakupie swojego wymarzonego mieszkania blisko centrum Białegostoku? Mam przyjemność zaoferować miłośnikom dzielnicy Antoniuk, urokliwe, jasne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 001 zł44 m² 11 392,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

772 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową inwestycję "nowa Palmiarnia" , w której powstaną 40 lokali użytkowych z komórkami lokatorskimi i miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Sercem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

880 000 zł92 m² 9 552,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Gotowe już tego lata Dwupoziomowe mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: poziom.

Szczegóły ogłoszenia