dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokojowe mieszkanie prokocim - bieżanów lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Bieżanów-Prokocim, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 175 525 zł74 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

598 000 zł77 m² 7 750,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny przy ul. Gajowej na 8 pietrze w 8 piętrowym bloku. Na powierzchnię 77,16 m składa się: - korytarz - oddzielna jadalnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z wyposażoną kuchnią i łazienką A to wszystko na zielonym osiedlu z pełną infrastrukturą wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

641 500 zł75 m² 8 559,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø rabaty od 40 tys do 80 tys Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Trzebnica,dolnośląskie

317 000 zł33 m² 9 606,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2-pokojowe mieszkanie w centrum Trzebnicy Ul ks. Dz. Bochenka, trzebnica 2 pokoje 33,40 m - 9491 zł/m 2 piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

638 000 zł53 m² 12 143,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

655 000 zł37 m² 17 480,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

1. Idealna Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Sunset Resort w Grzybowie, zaledwie 200 metrów od szerokiej plaży. To doskonałe miejsce dla osób ceniących dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa oferta W gdyni chylonia Dwu pokojowe mieszkanie na start! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania przy ulicy Lubawskiej w dzielnicy Chylonia w Gdyni. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł53 m² 16 073,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Odkryj mieszkanie, które idealnie łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Idealne dla singla, pary, lub inwestora, które chcą zainwestować w przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

635 900 zł43 m² 14 788,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje mieszkanie w podwyższonym standardzie, znajdujące się na prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na granicy z Krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Brygady

Nowy Sącz,małopolskie

419 158 zł46 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest lokal o powierzchni 45,66 m2 nr 6 - 2 pokoje. Budynek jest położony na działce 18-arowej, składa się z 7 kondygnacji naziemnych, z których parter jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kempki

Zabrze,śląskie

70 000 zł4 512 m² 15,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Kempki 18/5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz 2 przedpokoi. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży, nie czekaj zarezerwuj mieszkanie Z ogrodem w cenie przedsprzedażowej. W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł113 m² 22 976,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament niemal w Centrum Warszawy już wkrótce może być Twój. Oddanie w IV kwartale 2023 roku. Wysoki standard budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

913 000 zł63 m² 14 492,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 63 m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2020 r. Mieszkanie rozkładowe, narożne (dwustronne) w bardzo dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Zabrze,śląskie

77 000 zł45 m² 1 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Władysława IV 13/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

360 000 zł63 m² 5 732,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,80 m , plus piwnica 5m2 znajdujące się na IV piętrze w bloku w Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

524 900 zł53 m² 9 903,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Zgorzelisku - idealne pod inwestycję, bądź dla młodej rodziny na start! tel. Dwa duże pokoje (ok. 16 i 11m2) - w tym jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

398 998 zł26 m² 15 647 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

centrum/piwnica/premium/spiżowa/grabiszyńska/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

498 998 zł36 m² 14 056,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! Okazja! /grabiszyńska Top/3-pok/36,1m2! Centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

545 927 zł39 m² 13 926,70 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ specjalne dodatkowe Rabaty dla naszych klientów oraz tylko u nas możliwa negocjacja ceny! lok.186 duży balkon! Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jastrzębia

Gdynia,pomorskie

539 000 zł60 m² 8 981,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cisza, spokój, przestrzeń , natura - to tylko kilka słów, które znakomicie oddają klimat Pustek Cisowskich. Dzielnica , która charakteryzuje się niezwykle małomiejskim klimatem, i jednoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

616 371 zł42 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,93 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł36 m² 9 259,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 15 października! Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 35,53 m2. Ul. Unisławy, blisko Galaxy! Idealna lokata kapitału, mieszkanie w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł47 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Feniks Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania przy ulicy Topolowej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 47,2 m2 * 2 oddzielne pokoje * oddzielna kuchnia z oknem * balkon * piwnica 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park. * 2016 r * 2. piętro * zamknięte osiedle * wysoki standard * w cenie mieszkania meble i sprzęt kuchenny, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brukowa

Białystok,podlaskie

770 000 zł68 m² 11 273,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta przy ul. Brukowej. Na powierzchnię 68,30 składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - salon, - 2 sypialnie, - łazienka, - oddzielne wc, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 700 zł103 m² 7 764,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

obniżona cena!/4podkowy/ok.Ołtaszyna/Premium/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

698 900 zł62 m² 11 272,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam lux mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m parter w 3-piętrowym bloku bez windy z 2013 roku Wrocław, psie Pole. Mieszkanie przeszło generalny remont, wyposażone, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł54 m² 14 240,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ## oferta black week## cena W ofercie specjalnej 769 000 zł ( cen przed 799 000 zł) Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk / ul. Kartuska /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 800 zł55 m² 9 906,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Obniżona cena!/okazja!/centrum/szczepin/top/rozkład/2pok!łęczycka/stare Miasto toplokalizacja! Młodych Techników, rynek nieopodal! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł58 m² 13 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,35m2 przy ul. Komorowskiej, na wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Zostały wymienione instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

677 000 zł44 m² 15 337,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Apartamenty położone w cichej a zarazem nowoczesnej części Pragi - Północ, przy planowanej stacji metra: stacja Mińska!nie przegap tej wyjątkowej okazji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na pierwszym piętrze. Lokalizacja: osiedle Bermudy przy ulicy Słonecznej w Wawrowie. Mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 800 zł29 m² 10 161,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

509 998 zł36 m² 13 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Modra/kozanów/obniżona cena!/2pok./balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego.