dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Bytom,śląskie

83 000 zł39 m² 2 140,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Lelewela 4/12 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni i wc - wspólnego na klatce schodowej. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

340 000 zł36 m² 9 392,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Dworcowej (osiedle Pojezierze). Mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z windą składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

579 998 zł45 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczej części Lublina, w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie idealne dla pary lub singla jak i inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Tarnów,małopolskie

394 000 zł54 m² 7 323 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 53,80 m w Tarnowie ul. Fredry 16 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,80 m, zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Fredry 16, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Bytom,śląskie

121 000 zł41 m² 2 954,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Armii Krajowej 2/I/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni i łazienki z wc. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Francuska

Czeladź,śląskie

40 000 zł22 m² 1 822,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Czeladź, ul. Francuska 5/6 Lokal składa się z 1 pokoju z kuchnią. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Bytom,śląskie

157 000 zł42 m² 3 705,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Karola Miarki 28/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wytrwałych

Bytom,śląskie

85 000 zł36 m² 2 372,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Wytrwałych 7/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni i Wc. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 alternatywy Tel: poszukujesz dużego mieszkania dla dużej rodziny lub pod wynajem? Dobrze trafiłeś! Te Alternatywy są właśnie dla Ciebie: pomieszczenia: - 4 samodzielne pokoje - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

2 226 000 zł84 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament na Siennej Grobli w Gdańsku. Apartament podzielony jest na dwa mieszkania, idealny również pod wynajem krótko i długoterminowy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł62 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - Feel free to contact me for assistance in English. Osobna toaleta| Duży balkon | Duży salon | dwustronne | 15min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł65 m² 20 683,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Placu Konstytucji 6 w Warszawie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł53 m² 10 393 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,92 m2 znajdujący się na 2 piętrze III kondygnacyjnego budynku. Gotowy do samodzielnej aranżacji. Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł50 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Lublin,lubelskie

629 000 zł67 m² 9 388,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam dla Was 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w 3 piętrowym budynku z 2010r. przy ulicy Poligonowej. Nieruchomość posiada powierzchnię 66,68m2 w skład, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

568 758 zł43 m² 13 153,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do zamieszkania mieszkanie, wykończone pod klucz w nowoczesnym stylu, oferuje pełną wygodę bez konieczności remontu. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dotyczy zakupu mieszkania o powierzchni łącznej 39,55 m2, podzielonego na 2 funkcjonalne kawalerki na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy, w Śródmieściu Warszawy. Kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

600 000 zł46 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Strzelców i Powstańców w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Gliwice,śląskie

359 000 zł49 m² 7 253,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - plac grunwaldzki. Niski budynek po termomodernizacji, zadbany. Samo mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł31 m² 17 481,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji od klienta kupującego. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Białołęka, na Tarchominie przy ul. Aluzyjnej 4a, o powierzchni 30,89 m2. Niewątpliwym atutem mieszkania jest duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

634 085 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

1 056 345 zł76 m² 13 826,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ specjalne dodatkowe Rabaty dla naszych klientów oraz tylko u nas możliwa negocjacja ceny! lok.211 WIDOKOWE 5pokoi, duży balkon!TARAS Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

420 000 zł41 m² 10 357,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,51 m2 na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2024 r przy ul. Wolińskiego. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 21. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 35,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

550 000 zł42 m² 12 951,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nomiarki

Chorzów,śląskie

654 000 zł78 m² 8 337,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament w stanie deweloperskim, w nowoczesnej, kaskadowej zabudowie. Inwestycja położona jest na terenach zielonych, blisko infrastruktury handlowo- usługowej. Do lokalu przynależą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kredytowa

Katowice,śląskie

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 13 520 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, przytulne i w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej 6 na warszawskiej Białołęce (białołęka Nowodwory).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł69 m² 10 724,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Okazja/4pok/2 balkony /schowek/garaz/lipa piotrowska /2015 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 68,62 m2 na III (ostatnim) piętrze z windą z 2015 r. Mieszkanie składa się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Sosnowiec,śląskie

190 000 zł42 m² 4 495,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Kraszewskiego 15/86 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bema

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł127 m² 5 490,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Oferuję do sprzedaży nieruchomość idealną na inwestycję i ulokowanie kapitału. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z pięciu niezależnych pomieszczeń, dwóch wc (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

850 000 zł69 m² 12 301 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opis Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 69,1m2 na Kurdwanowie ul. Jakuba Bojki. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,1m2, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Jakuba Bojki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

556 900 zł40 m² 13 855,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich południowych 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

511 500 zł82 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Duże mieszkanie blisko Wrocławia Możliwość podziału na 2 osobne lokale 3 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, 2 balkony Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

762 000 zł54 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us. Oferta na wyłączność! Profit Home prezentuje mieszkanie do sprzedania z rynku wtórnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

533 209 zł60 m² 8 886,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Łódź,łódzkie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie po remoncie instalacji elektrycznej - Dąbrowa, blisko Czerwonego Rynku Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, znajdujące się w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

421 074 zł28 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie , położone na nowo powstałym osiedlu w północnej części Szczecina, os. Jaśminowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 007 000 zł66 m² 15 239,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,08m2, usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1987 roku zlokalizowane na Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salo, dwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij