dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł82 m² 10 681,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wymarzonych 3 pokoi? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania wykończonego pod klucz. Jedyne takie gotowe, nie stracisz czasu i energii na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu lokalu o powierzchni 25 m2, położonej w kameralnej kamienicy w sercu Olsza - Kraków. Lokal znajduje się w suterenie, ma standardowe okno, z którego wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł45 m² 15 502,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 2 pokoje 45,09m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Oferta dostępna wyłącznie W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Stefana Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

944 900 zł68 m² 13 998,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Sprzedam Mieszkanie do Remontu na Bielanach przy ul. Żeromskiego Przedmiotem sprzedazy jest przestronne mieszkanie o powierzchni 67,50 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 498,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

449 900 zł37 m² 12 126,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, o powierzchni 37,10 m , zlokalizowane na 10. piętrze w bloku przy ul. Weteranów w dzielnicy Wieniawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wrocław, fabryczna Nowy Dwór, ul. Rogowska Mieszkanie, które ma wszystko (i trochę więcej!) Rozgość się w funkcjonalnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 60,4 m , położonym na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł42 m² 18 779,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m , z ekspozycją na południowy wschód. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 12 970,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,89 mkw., położone na drugim piętrze niskiego bloku we Wrocławiu. Prezentowany do sprzedaży lokal składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

660 000 zł81 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w budynku z lat 60 na ul. Sczanieckiej o powierzchni 81 m2. Idealna lokalizacja dla osób ceniących miejski tryb życia. Jasne, przestronne. Położone na 4 ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł59 m² 16 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie, z balkonem i miejscem parkingowym, znajdujące się na 3 piętrze w inwestycji Nowe Żerniki - Vantage Development. Mieszkanie o powierzchni 59,18 m2 - narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranek

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł48 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej bardziej atrakcyjnej dzielnicy Poznania jakiem jest Grunwald. Jest to wyjątkowa oferta dla osób szukających swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł80 m² 9 574,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

743 000 zł45 m² 16 438,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Praga Południe. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w popularnej dzielnicy Gdańska, na Zaspie przy ul. Kombatantów. Lokal mieści się na 5. piętrze w budynku z windą i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - aneks kuchenny - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. W skład lokalu mieszkalnego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł64 m² 9 577,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, po remoncie na ul. Chmaja w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, łazienka, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna

Gdańsk,pomorskie

774 239 zł58 m² 13 365,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Motława Garden powstaje w cichej, zielonej okolicy w dzielnicy Olszynka, a jednocześnie graniczy ze Śródmieściem. Dojazd do Nowego Miasta zajmuje nie więcej niż 10-15 minut autem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł53 m² 20 903,90 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam, atrakcyjna oferta sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni ponad 53 m na 12. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Idealnie położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

616 616 zł66 m² 9 342,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 66 m2 z ogrodem 64m2. W pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Salon z aneksem. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł45 m² 16 079 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

530 000 zł36 m² 14 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Lasówka, w dzielnicy Płaszów. Okolica ulicy Myśliwskiej Aktualne! można oglądać Oferta bez prowizji i bez pcc Gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

580 500 zł43 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Powstańców, miłej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł54 m² 11 317,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie może być Twoje! Polecam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,9 mkw zlokalizowane na osiedlu Różanka. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie składa się z pomieszczeń:.