dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

309 602 zł27 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kameralnym budynku, przedsprzedaż apartamentów tuż obok Parku wełnowieckiego. Najniższa cena tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł43 m² 11 332,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskiej Przeróbce przy ul. Bajki! Mieszkanie jest świetnie skomunikowane a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

731 800 zł48 m² 15 201,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabrze,śląskie

370 000 zł47 m² 7 857,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej 12 na zamkniętym kameralnym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł71 m² 9 817,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, z możliwością przejęcia obecnych najemców. Informacje podstawowe: cena :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

225 000 zł35 m² 6 368,53 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie W dobrej cenie! Prezentujemy Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kowalskiego w Suwałkach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko markety, sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 993 zł36 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe Zerniki. piekny 2 pok apartament/garaz /2018! polecamy mieszkanie w Stan idealny , całkowicie wyposażone (wysoki standard: sprzęt Bosch, baterie kludi, roca, etc) mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oława,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 545,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

W ofercie prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,08 m2, usytuowane w samym sercu Oławy na malowniczym placu Zamkowym. Kamienica, w której się znajduje, została wzniesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł60 m² 16 549,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne i słoneczne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m ,w centrum Ursynowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2001 roku, z windą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Smolec,dolnośląskie

529 000 zł38 m² 14 106,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji dla kupującego Polecam do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Osada Dębowa przy ul. Granitowej w Smolcu zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł57 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na parterze z tarasem, pralnią i dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 56,77 m2 gotowe do zamieszkania w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

430 157 zł44 m² 10 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! hala do 50%rabatu :) najlepszy układ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł125 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 5 pokojowego 125 m2. Osobne wejście , na parterze sien, schowek i schody na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gościcino

Gościcino,pomorskie

289 900 zł39 m² 7 527,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- kup U nas bez prowizji - mieszkanie 38.51m2 - W STANIE DEWELOPERSKIM | DO WŁASNEJ ARANŻACJI | WYDANIE OD ZARAZ LOKALIZACJA Gościcino to miejscowość położona niedaleko Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł34 m² 15 691,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja wyjątkowe mieszkanie 3 minuty piechotą od capitolu. W rlll estate posiadamy nieruchomości na wyłączność. Pracujemy w modelu jednostronnym i współpracujemy z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: pogranicze Józefosławia i Piaseczna |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł30 m² 16 291,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić państwu słoneczne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,77 m . Usytuowane na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Morenowy Sad w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowkontta

Radom,mazowieckie

475 000 zł92 m² 5 141,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wspaniałe trzypokojowe mieszkanie w Centrum Radomia. Przestronne mieszkanie z idealnym rozkładem pomieszczeń - bez pokoi przechodnich. Nowe okna pcv, nowe grzejniki, zmienione instalacje wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Lasówka, w dzielnicy Płaszów. Okolica ulicy Myśliwskiej Jeśli chcesz mieć widok na park a nie na bloki to zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

423 210 zł39 m² 10 851,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na przestrzał. Duży salon od strony południowej z balkonem i przestronna sypialnia. Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

738 192 zł66 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

505 258 zł57 m² 9 002,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø rabaty od 40 tys do 80 tys Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pocztowa

Wojcieszów,dolnośląskie

219 000 zł58 m² 3 775,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58 m I piętro, 219 000 zł Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy (wojcieszów, ul.Pocztowa 7) Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

299 000 zł49 m² 6 127,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje, widna kuchnia, balkon, 4 piętro, 48,8M2, ul. Topolowa. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu w dniu dzisiejszym mieszkanie przy ul. Topolowej w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

215 000 zł36 m² 5 890,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w centrum Włocławka Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na trzecim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goleszowska

Bielsko-Biała,śląskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej na ul. Goleszowskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 44 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł35 m² 9 174,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim 34,77 m , 8. piętro Funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale: dwa niezależne pokoje: salon z oknem balkonowym i aneksem.