dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Wadowice,małopolskie

649 000 zł70 m² 9 327,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wadowice ul. Mickiewicza - Mieszkanie w n niedużej odległości od sklepu stop, przedszkola oraz ścisłego centrum. Mieszkanie urządzone ze smakiem gotowe do zamieszkania. Bardzo niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Górki

Górki,opolskie

449 000 zł50 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Teraz promocyjna cena! ofertra Z rynku pierwotnego bez podatku pcc. Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z przyjemnością przedstawiam inwestycję deweloperską realizowaną w opolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł58 m² 17 913 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego 26. Prezentowana nieruchomość mieści się na parterze, 4-ro piętrowego budynku z lat 60-tych. Pierwotny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Wieliczka,małopolskie

589 000 zł50 m² 11 770,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja: - granica wieliczka/kraków, obok Leroy Merlin, mieszkanie 50 m2 z poddaszem 24 m2! Powierzchnia użytkowa to 60 m2 - w tym na dole 51 m2, 9 m2 na poddaszu - pokój do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łubiana

Łubiana,pomorskie

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentów w inwestycji "porcelanowa dolina" Inwestycja oferuje 18 apartamentów jedno i dwupoziomowych o powierzchni od 20 m2 do 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełm,lubelskie

340 000 zł64 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na 1 piętrze przy ul. Wolności w Chełmie. Składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - 2 x sypialni, - dużego przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

413 000 zł36 m² 11 491,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka z pokojem o pow.20m kw , kuchni 11m kw , łazienki WC , małego przedpokoju , ciepła woda z piecyka gazowego .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 890 zł35 m² 16 773,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Informacje O mieszkaniu: apartament znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu ma powierzchnię 34,81m2 + loggia 8,13m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł28 m² 19 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top 2pok z balkonem/braniborska/jana Pawła II Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 28 m znajdujące się w samym sercu Wrocławia w Inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

720 894 zł53 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,62 m zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

997 000 zł67 m² 14 840,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie trzypokojowe 67,18 m w Krakowie, ul. Sołtysowska, osiedle "fajny Dom" Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

517 998 zł46 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowiec inwestycyjny/2pok./Premium/Staropolska/Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Tarnów,małopolskie

479 900 zł62 m² 7 740,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Lokal składa się z czterech osobnych pokoi -w tym duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 539 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

800 000 zł126 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Część budynku czterolokalowego w Góraszce o powierzchni użytkowej 126 m2, dodatkowo istnieje możliwość aranżacji antresoli (40 m2). Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł34 m² 4 034,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane do 16 grudnia 2024. Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie na Nowym Mieście. Lokal położony jest na wysokim parterze kamienicy, okna od strony podwórka. Składa się z jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

463 000 zł43 m² 10 767,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. użytkowej 43 m2, położonego na parterze 4-pietrowego bloku przy ul. Przyjaźni w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

815 000 zł33 m² 24 697 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie "novum", przy ul. Rakowickej 20j, które znajduje się w dzielnicy Stare Miasto i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

379 000 zł36 m² 10 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ma sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Opola. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku, po termoizolacji i usytuowane jest na pierwszym piętrze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 159 zł25 m² 16 489,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 25,42 m2 + balkon 4,05m2 Termin realizacji: 2026-10 Ilość pokoi: 1 pokojowe Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

315 000 zł49 m² 6 492,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w sercu Zabrza! Powierzchnia nieruchomości wynosi 48,52m2 wraz z przynależną piwnicą. Na powierzchnie mieszkalną składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

723 106 zł66 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, niższe ceny! biura nieruchomości! Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł34 m² 11 714,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża ładna kawalerka/top cena/inwestycja/hydral bardzo dobre na wynajem Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Kluczbork,opolskie

399 000 zł89 m² 4 486,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok. 89 m2 położony na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w latach 60tych przy ulicy Krakowskiej w Kluczborku. Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

622 300 zł54 m² 11 524,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Inflanckiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny układ okien oraz widok z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

sfs Na sprzedaż mieszkanie 53,9 m2, w spokojnej okolicy, składające się z: 1. salonu z wyjściem na balkon, 2. sypialni, 3. kuchni z dużą jadalnią (może służyć jako przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł42 m² 18 779,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m , z ekspozycją na południowy wschód. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł68 m² 10 695,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne i gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się przy ulicy Jazowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Skawina,małopolskie

876 148 zł96 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W cenie mieszkania: 3pokojowy, przestronny/ponad 96m2/, jasny apartament z b.dużym 18,06m2 balkonem, stanowiący unikalną jakość w dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie! W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro investor ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania tbs położonego w na 3 piętrze ogrodzonego bloku z 2001 roku nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

616 000 zł46 m² 13 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w Gdańsku w pasie nadmorskim, w dzielnicy Przymorze. Ta część dzielnicy posiada w otoczeniu wszystko, co niezbędne do życia, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sympatyczna

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze w budynku z windą na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

301 875 zł29 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 1 -pokojowe mieszkanie - usługowe w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozewska

Gdynia,pomorskie

426 000 zł39 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela! 0% prowizji! Oszczędzasz aż do 14 000 złotych! wszystkie meble oraz sprzęt rtv I agd widoczne na zdjęciach zostają W mieszkaniu I są wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Dębica,podkarpackie

343 000 zł58 m² 5 954,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,6m2, położone na 1 piętrze w bloku wielomieszkaniowym. Mieszkanie składa się z: -salonu ok 16m2 -3 pokoi (10m2, 8m2, 6,46m2) -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

2 210 000 zł226 m² 9 791,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 225,7 metrów kwadratowych w samym sercu Gdyni! Ulica Władysława IV znajduje się w centrum Gdyni, co gwarantuje, łatwy dostęp do wszystkich ważnych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Nysa,opolskie

310 669 zł37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 37,43 m2 z ogrodem o powierzchni 77 m2, które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 72 M2 .JELENIA GÓRA centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w centrum Jeleniej Góry o pow użytkowej 72m2, usytuowanego na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Porosły

Porosły,podlaskie

635 000 zł95 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Proponowana inwestycja to dwa rodzaje układów mieszkalnych każdy z osobnym wejściem, klatką schodową/wiatrołapem i furtką wejściową, co zapewnia zarówno dyskrecję jak również komfort.