dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimorodka

Gliwice,śląskie

270 000 zł46 m² 5 844,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się przy ul.Zimorodka , dzielnica Sikornik , cicha , spokojna dzielnica .Idealne położenie , bliska odległość od centrum (ok.20 minut pieszo) , parking obok bloku i po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piwnika Ponurego

Łódź,łódzkie

990 000 zł119 m² 8 298,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zamieszkaj we wspaniałej lokalizacji, w spokojnej, zielonej okolicy! Idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju z jednoczesnym dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

324 000 zł45 m² 7 136,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaproponować Państwu jeden z ostatnich apartamentów dwupoziomowych w ramach prowadzonej inwestycji rewitalizacji okazałego, zabytkowego budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

535 000 zł45 m² 11 984,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m2 z ogródkiem w Katowicach przy ul. Meteorologów (na nowoczesnym osiedlu Ceglana Park) Lokal usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 909 zł47 m² 9 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł54 m² 10 873,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty: - południowo-zachodnia ekspozycja okien - kameralna okolica - blisko szkoła i pływalnia - w najbliższej okolicy sklepy i markety (LIDL, netto) - ogródek - indywidualna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł28 m² 26 195,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie położone w Warszawie przy ul Bartłomieja, tuż niedaleko legendarnego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 553,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pełnym rozkładzie po remoncie - ul. Komuny Paryskiej Metraż: 60,50m2 Piętro 1 z 4 w kamienicy Czynsz 850 zł + prąd Pełna własność z księgą wieczystą Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szafranowa

Gdynia,pomorskie

800 392 zł79 m² 10 190,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle mieszkalne, zapewniające wygodę i samowystarczalność i bliskość natury. Zlokalizowane blisko głównych tras i rozwiniętej infrastruktury oferuje dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Antalla

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł33 m² 13 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Kawalerka z możliwością aranżacji na dwa pokoje o powierzchni 33 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Antalla 8 na Tarchominie. Mieszkanie do remontu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

799 000 zł66 m² 12 069,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w naszej ofercie! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury i pięknej przyrody. Zobaczcie ten wyjątkowy apartament w najmłodszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

485 000 zł56 m² 8 660,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Białymstoku. Ścisłe Centrum miasta: ul. Parkowa W bezpośrednim sąsiedztwie: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

697 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 47 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w sierpniu 2023 roku. Mieszkanie mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

411 252 zł48 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w super lokalizacji Rzeszowa i ciesz się komfortem nowoczesnego życia w dynamicznie rozwijającym się mieście. To mieszkanie to idealna inwestycja na przyszłość! Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

818 335 zł45 m² 18 229,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na Ursynowie przy Służewcu. W sąsiedztwie osiedla znajdują się miejsca sprzyjające zarówno rozrywce - np. kino czy Służewski Dom Kultury - jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hoża

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 62 m na 1. piętrze z udziałem w gruncie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze. Lokal składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

544 000 zł68 m² 7 988,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Białostoczek w Białymstoku. Wyjątkowa nieruchomość w takiej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 68,10m2. Przestronne, słoneczne, środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

849 000 zł73 m² 11 581 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie w listopadzie 2024. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Rybnik

Rybnik,śląskie

187 000 zł19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w Rybniku! Powierzchnia mieszkalna wynosi 18,7m2. Składają się na to salon połączony z kuchnią, przedpokój oraz łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

656 500 zł40 m² 16 209,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń Skontaktuj się i umów się na spotkanie w biurze sprzedaży. Apartament składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 832 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Oleśnica,dolnośląskie

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam na prezentację pięknego i zadbanego mieszkania przy ul. Wileńskiej w Oleśnicy. Apartament ma powierzchnię 68 m2 i znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

771 352 zł63 m² 12 166,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Maślice nowy blok / 3 pokoje/63m2/ Garaz w cenie!top! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m parter w apartamentowcu z windąwrocław, maślice, ul. Maślicka Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

598 886 zł54 m² 11 125,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: - 2 miejsca parkingowe - 2 pokoje z dodatkowym pomieszczeniem na domowe biuro - 5 minut przystanek autobusowy - 10 minut przystanek tramwajowy - 10 minut Obwodnica Trójmiasta - 15 minut ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 002 zł48 m² 11 626,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okolice/kutrzeby/3pok/parter/parking/balkon/top! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48 m2 z 2008r. w okolicach Kutrzeby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł48 m² 13 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 2007 roku na kameralnym osiedlu ulicy Miłostowskiej we Wrocławiu. Skład mieszkania: - pokój dzienny połączony z kuchnią, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kameliowa

Gdynia,pomorskie

549 000 zł71 m² 7 693,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 71,36 m , usytuowanego na 4. piętrze w przytulnym i spokojnym osiedlu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Łańcut,podkarpackie

435 000 zł53 m² 8 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70m2, zlokalizowane na 1 piętrze budynku wielorodzinnego, położone przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł39 m² 12 319 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam ofertę mieszkania 2-pokojowego w pełnym rozkładzie, znajdującego się kilka minut od Wrocławskiego Fashion Outlet. Ścisłe centrum z pełnym węzłem komunikacyjnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

449 901 zł46 m² 9 774,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Boguszyce/2pok./2024/parking/lux/balkon/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł66 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie M4-66,5 m2 zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni okolicy na osiedlu Osowa Góra. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny 19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czecha

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł50 m² 11 222,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na VI piętrze w wysokim 16-piętrowym bloku z windą na os. Czecha na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 49,90 m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Nysa,opolskie

343 197 zł42 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 42.37 m2, na Parterze z ogródkiem o pow.42m2, które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 998 zł48 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/lux/toplokalizacja/2pok./Premium/balkon/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

931 000 zł58 m² 16 191,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń +48_539_70_70_72 i umów się na spotkanie w biurze sprzedaży. Wysokie na 332cm mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

852 000 zł50 m² 16 992,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 50,14 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

638 900 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,89 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półwiejska

Poznań,wielkopolskie

608 000 zł63 m² 9 589,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie kamienicy samym centrum Poznania przecznica od ulicy Półwiejskiej ,głównej ulicy Poznaniu cena proponowana 608 000 zł jeden właściciel 2 duże pokoje mieszkanie inwestycyjne lub dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł36 m² 14 011 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obniżona cena!/modra/kozanów/2pok./balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytom

Bytom,śląskie

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Bytomiu! Powierzchnia nieruchomości wynosi 70m2. Na powierzchnie składają się salon, sypialnia, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie.