dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

510 077 zł39 m² 13 159,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni. Graniczy z: chwarznem, wiczlinem, karwinami, wielki Kackiem oraz Żukowem. Bardzo blisko jest wjazd na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

548 000 zł48 m² 11 464,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

362 600 zł35 m² 10 383,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami Promocja Limitowana! Obowiązuje maksymalnie do 21.12.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Najmniejszy układ 2 pokoi na inwestycji. Wyprzedaż apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wittek

Wrocław,dolnośląskie

1 344 000 zł90 m² 14 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam Państwu do zaoferowania kameralne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 90 m2 (powiększonę o garderobę ok. 6 m2) na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2014 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

865 712 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 70,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

909 000 zł53 m² 17 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

971 251 zł86 m² 11 325,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,76 m , z bardzo dużym ogródkiem 73 m , położone na parterze. Cena: 971 251 zł. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

434 877 zł40 m² 10 995,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe wyszpachlowane i gotowe do wykończenia. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł98 m² 13 215,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy lokal mieszkalny usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa 4 pokojowa nieruchomość położona jest na parterze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe! stare podgórze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kalwaryjskiej Nieruchomość położona na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 256 984 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 2 pokojowe o pow. 88,52m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł57 m² 11 891,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na wysokim parterze budynku z 2010 roku, znajdującego się na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł55 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul.Świeradowskiej o powierzchni 54,6m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6-cio piętrowym bloku z 1996r. Osiedle ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

409 000 zł21 m² 19 420,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,06 m , zlokalizowana na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

382 950 zł26 m² 14 494,70 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania - możliwość wejścia od zaraz! zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł115 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 115 m , 7 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1982 roku -warszawa, bemowo, ul. Stanisława Lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł70 m² 11 181,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się przy ulicy Leszczynowej w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Jest to lokal o powierzchni 69,76 m , składający się z trzech pokoi, umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł43 m² 16 943,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m2 położone na I piętrze czterolokalowego budynku mieszkalnego. Nieruchomość w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia, bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 832 000 zł90 m² 31 494,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 poziomowy apartament z tarasem, na warszawskiej Pradze. Na całą inwestycję składa się jeden budynek mieszkalny wielorodzinny o ośmiu kondygnacjach z lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolarska

Szamotuły,wielkopolskie

350 000 zł56 m² 6 194,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły ogłasza I przetarg ustny, nieograniczony na zbycie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego w Szamotułach, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze blisko centrum. Nieruchomość zlokalizowana jest W niskim bloku W ustronnej lokalizacji W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

824 348 zł70 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia osobnej kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

769 000 zł49 m² 15 614,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Victoria Estate prezentuje przytulne, jasne mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym przy ul. Dębskiego w Krakowie Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

450 000 zł78 m² 5 746,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania: borne sulinowo - tu się oddycha Polecamy Państwu bardzo ładne 2-poziomowe mieszkanie z wyjściem do ogródka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 600 zł54 m² 9 233,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Barwice,zachodniopomorskie

240 000 zł64 m² 3 779,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 240.000zł! MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI. Barwice, ul. Spokojna. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 63,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

964 150 zł49 m² 19 830,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Mieszkanie składa się z: przedpokoju sypialni salonu z aneksem kuchennym łazienki tarasu wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

919 900 zł147 m² 6 262,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Polecamy: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie, sześciopokojowe, z garderobą, kuchnią i jadalnią, dwiema łazienkami. Niespełna 150 m2 na 2 poziomach! Dodatkowo do kupienia dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł46 m² 8 795,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

500 500 zł42 m² 11 826,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaż mieszkania o powierzchni 42 m za cenę 525 000 pln, co daje cenę 12 500 pln za metr kwadratowy. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku z wielkiej płyty, z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł51 m² 11 740,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,02 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

886 213 zł127 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołacińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 716 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eng - We do speak English, please do not hesitate to contact us! Przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu na zielonej Białołęce. Mieszkanie Na powierzchni ponad 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

307 000 zł37 m² 8 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż. Świetna lokalizacja blisko targowiska z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamenhofa

Lublin,lubelskie

670 000 zł96 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe z garażem i piwnicą, ul. Zamenhofa, lublin, dziesiąta Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

300 000 zł46 m² 6 550,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45,8 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Zapolskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 214 273 zł80 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna Rodzinna okolica * Realizacja III Kwartał 2025 Mieszkanie z ogródkiem i tarasem. Idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widna

Łódź,łódzkie

700 000 zł73 m² 9 548,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta M5 na Chojnach, 73,31 mkw z tarasem 8 mkw. Skład mieszkania: - 3 rozkładowe pokoje (11,87 mkw, 12,89 mkw, 10,13 mkw) - salon z aneksem kuchennym - łazienka - toaleta - taras 8 mkw - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 888 zł76 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

- świetna lokalizacja - Przestronne pomieszczenia - Doskonała komunikacji - W pełni umeblowane - Dwustronne - Mieszkanie w kamienicy Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 76,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

400 000 zł88 m² 4 555,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: pasłęk ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

230 000 zł47 m² 4 844,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze W kamienicy. Szczecinek, ul. Kanałowa. Lokal mieszkalny położony na parterze w 2-piętrowej kamienicy, o pow. 47,48 m2, składający się z 2 pokoi,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij