dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

612 327 zł79 m² 7 750,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Siemianowice Śląskie - ul. Kołodzieja Lokalizacja to spokojne osiedle w Siemianowicach Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 132 640 zł133 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy do lokal w budynku przy ul. Bukowińskiej 22a, warszawa Mokotów, przy stacji metro M1 Wilanowska. Piętro 1 133,29 m otwierane okna: tak dostępne od: natychmiast Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładna Kawalerka (27m2). Ulokowana na parterze w niskiej dwupiętrowej kamienicy w wyjątkowo spokojnej okolicy, otoczonej niską zabudową jednorodzinną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł82 m² 15 892,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

251 546 zł33 m² 7 599,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli interesują Państwa inne metraże, proszę o kontakt chętnie przedstawię dostępne opcje. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 110 239 zł48 m² 22 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję mieszkanie w nowo powstałej inwestycji w zielonej części Gdańskiej Oliwy Uznanie międzynarodowych ekspertów: - nagroda European Property Awards 2022-2023, - dodatkowe wyróżnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 60 m , położonego w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

235 493 zł18 m² 13 387,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z łazienką,tarasem 3,31 m2 i ogródkiem 10,86 m2,na parterze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł99 m² 17 070,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - 2 x sypialnia, - łazienka, - toaleta, - 2 x hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest do generalnego remontu według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Zabrze,śląskie

299 000 zł62 m² 4 787,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 7.01.2025r.! Atuty nieruchomości: Dobrze skomunikowane/ 7 minut samochodem do ścisłego Centrum Zabrza; Blisko do DK88 + komunikacja miejska Mieszkanie dwupoziomowe, funkcjonalne- do ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Trzebiechowo

Trzebiechowo,zachodniopomorskie

220 000 zł64 m² 3 464,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 220.000zł! Bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Trzebiechowo, gm. Szczecinek Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

516 000 zł40 m² 12 759,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - w ścisłym centrum Gdyni, - 850 metrów do plaży miejskiej, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - blisko komunikacji miejskiej (pkp, skm, ztm). Budynek: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 483 zł52 m² 11 669,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena promocyjna! Mieszkanie o pow. 52,40m2 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł59 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe W cenie! Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Legnica,dolnośląskie

305 900 zł36 m² 8 497,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i Nowoczesne Mieszkanie 2-pokojowe z Balkonem Gotowe do Zamieszkania! Parametry Nieruchomości: - powierzchnia: 36 m optymalnie wykorzystana przestrzeń - Liczba pokoi: 2 (przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

579 000 zł39 m² 14 945,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje na sprzedaż elegancki apartament dwupokojowy, usytuowany w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich-Zdroju. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 329 468 zł90 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania 4- pokojowe mieszkanie z oknami na dwie strony świata w stanie deweloperskim na osiedlu Letnica o powierzchni 90,44 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

434 999 zł65 m² 6 692,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Skrajnej. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

985 000 zł62 m² 15 887,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż Komfortowy, trzypokojowy apartament w inwestycji kwk River Towers o powierzchni 62 m . W pełni wyposażona kuchnia, jadalnia oraz salon. W apartamencie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł58 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji na Grochowie, w dzielnicy Praga-Południe, przy ul. Lubartowskiej. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, usługi oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł37 m² 5 464,48 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na parterze w 11-piętrowym wieżowcu w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podmiejska

Warszawa,mazowieckie

254 000 zł23 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super kawalerki w niesamowitym miejscu. Kawalerki na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko. Budynek znajduje się przy ul. Podmiejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł54 m² 6 994,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 53,61 m2 wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,16 m2 na Os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

735 000 zł70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku III piętrowym przy ul. Kołłątaja w Kielcach. Na powierzchnię 70 m2 składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waniliowa

Gdynia,pomorskie

870 760 zł82 m² 10 573,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle mieszkalne, zapewniające wygodę i samowystarczalność i bliskość natury. Zlokalizowane blisko głównych tras i rozwiniętej infrastruktury oferuje dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

813 984 zł67 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 66,72 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalesie

Zalesie,małopolskie

655 000 zł73 m² 9 027 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie 72 m2, na parterze domku bliźniaczego w nowej inwestycji w Zalesiu, gmina Iwanowice. W skład inwestycji wchodzi 10 domków, w każdym po 2 apartamenty: parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł28 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, nie interesuje mnie współpraca z pośrednikiem nieruchomości. Do sprzedania Kawalerka w Gdańsku Wrzeszcz przy ulicy Jana Kochanowskiego 41a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł94 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Napisz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

709 000 zł45 m² 15 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo blisko metra. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Otwock,mazowieckie

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy dla Państwa ładne mieszkanie o powierzchni 45,79 m2 położone przy samym centrum Otwocka. Lokal w pełni umeblowany składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł35 m² 12 401,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,40 mkw, znajdujące się na parterze w 3-piętrowym budynku, w południowej części Gdańska, w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł62 m² 9 030,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Villa Park to inwestycja na mapie Gdańska z pozwoleniem na budowę skierowana dla osób ceniących sobie kameralną zabudowę w spokojnej lokalizacji z łatwym dostępem do centrum.