dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

2 895 000 zł117 m² 24 786 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Ekskluzywny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów | 5 pokoi Dla kogo? Dla osób ceniących luksus i spokój w sercu Warszawy. Idealny dla rodzin 2+1, 2+2 lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

902 190 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 38 m2 na Woli osiedle Ulrychów do remontu. Blok z 1963, wymienione piony wodno - kanalizacyjne, nowa elewacja, blok ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzierzkowska

Radom,mazowieckie

420 000 zł54 m² 7 840,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuje do sprzedania nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,57 m2 położone przy ulicy Dzierzkowskiej w Radomiu na nowo wybudowanym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł62 m² 10 738,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62,3 m.kw. położone na 5 piętrze w budynku przy ul. Zemskiej we Wrocławiu. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z balkonem. Mieszkanie częściowo odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

378 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 50,40 m2 w Lubinie przy ulicy Pawiej. Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja T. Kościuszki

Łódź,łódzkie

369 000 zł35 m² 10 646,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym apartamentowcu w samym sercu Łodzi. Odbiór techniczny i klucze dostępne w październiku 2024. Obecnie trwają już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezprowizyjny Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem o powierzchni 41,84 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joannitów

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od Dworca Głównego pkp, na osiedlu Huby, w okolicach ulicy Joannitów. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

298 530 zł66 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania oraz lokale użytkowe W atrakcyjnej lokalizacji! szczecinek ul. Kościuszki. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży mieszkania i lokale użytkowe w Szczecinku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osadników

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego spółdzielczo-własnościowego mieszkania o powierzchni 73 m2, położonego w spokojnej lokalizacji w Szczecinie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

633 783 zł69 m² 9 209,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe gotowe 3-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł42 m² 13 976,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 zlokalizowane w zielonej części Bielan tuż przy Stawach Brustmana, usytuowane na 6 piętrze w budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

728 000 zł57 m² 12 771,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje W mistrzejowicach! lokalizacja: dzielnica Mistrzejowice to spokojna i dobrze skomunikowana okolica z doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

359 300 zł28 m² 12 961,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka 27.72m2 + balkon bez prowizji Idealna dla inwestycji Сучасна квартира-студія 27,72 м2 + балкон без комісії Ідеально підходить для.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

316 875 zł81 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji. Szczecinek ul. Kościuszki. Cena brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży położony na pierwszym piętrze lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Łódź,łódzkie

280 000 zł38 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w super cenie i świetnej lokalizacji. Na 2 piętrze w bloku są dwa pokoje, łazienka, toaleta, korytarz i oddzielna jasna kuchnia plus balkon. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

449 000 zł53 m² 8 409,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha apartament na I piętrze Z dużym balkonem Luksusowe mieszkanie położne na pierwszym piętrze z dużym balkonem w bardzo czystym zadbanym odremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

270 000 zł27 m² 10 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku o pow. 26,82 mkw w Dominowie w skład którego wchodzi: pokój z aneksem kuchennym łazienka z wc; przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Marki,mazowieckie

779 000 zł64 m² 12 077,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo polecam wspaniałe mieszkanie dla rodziny. 3 pokoje z ogrodem na zamkniętym i kameralnym osiedlu w Markach (osiedle z ok.2012 r) .Budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

524 000 zł42 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 42 m z dużym narożnym balkonem - ul. Zeusa, kowale koło Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

674 114 zł38 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 256 985 zł89 m² 14 187,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni niemal 90 mkw w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od Rynku! Inwestycja dla tych, którzy lubują się w budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł57 m² 9 701,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu Vogle przy ulicy Kadetów, czyli moda, uroda, sztuka, to co w Gorzowie ceni się najbardziej. Bliska odległość do przystani, mariny nad rzeka Wartą, oraz kreatywnych spacerów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

586 000 zł56 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania bardzo ładne i widne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

479 900 zł45 m² 10 664,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2 niezależne pokoje *** *** os.MICKIEWICZA *** *** WYPOSAŻONE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w budynku z cegły na os.Mickiewicza w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł28 m² 22 937,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty Krzysztof Krasiński tel. Rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 28,13 m2 na Warszawskim Mokotowie w kamienicy z lat 50-tych. Pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Łódź,łódzkie

162 000 zł28 m² 5 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym ,łazienką z wc o pow. 28,5 m2 na Bałutach przy ul. Mackiewicza. Pełna własność W pełni rozwinięta infrastruktura usługowo handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

684 000 zł33 m² 20 758,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,95 m2 na 6 piętrze w apartamentowcu sun&snow z 2019 roku w Szklarskiej Porębie przy ulicy Górnej 19c. Idealne jako inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

480 000 zł41 m² 11 796,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy 2 pokojowy apartament do wykończenia pod własną aranżację na Czechowie przy ulicy Szeligowskiego. Apartament znajduje się na 2 piętrze 5-piętrowego budynku. Wybudowany w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 63m , położone w pobliżu Jubilatu w dzielnicy Salwator. Sprzedaż dotyczy udziału ze wskazaniem, zakup za gotówkę. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł53 m² 9 341,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru, 3 pokoje, miejsce postojowe! Poznaj najbliższą okolicę: inwestycja powstanie przy ul. W. Jagiełły, w dzielnicy Gdańsk Południe. Dojazd autem do centrum Gdańska zajmuje 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

730 000 zł44 m² 16 489,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji! Zamieszkaj w prestiżowym kultowym miejscu na Krakowskim zabłociu idealnym dla osób ceniących komfort i nowoczesność. 1. Opis mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

1 825 886 zł108 m² 16 939,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Największy apartament 107,2 m z najlepszym widokiem na Odrę i dużym balkonem Na sprzedaż oferujemy luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 107,7 m , będący największym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Będzin,śląskie

324 360 zł48 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamkowe. 2 pokoje, 47,7 m2. Stan deweloperski. Nowe mieszkanie w inwestycji na Osiedlu Zamkowym. Bezpośrednio od dewelopera. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

931 000 zł55 m² 16 909 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

568 850 zł26 m² 21 678,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera Brak podatku pcc Brak prowizji dla Biura Zapraszam do prezentacji apartamentu z ogródkiem, zlokalizowanym z samym sercu historycznej dzielnicy Zabłocie. Lokal nr 08 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

1 512 000 zł76 m² 19 997 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Uwaga! idealne rozwiązanie dla rodziny lub dla osoby poszukującej nieruchomości, która przynosi dochód od razu po zakupie! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Daglezjowa

Oława,dolnośląskie

539 000 zł57 m² 9 514,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe mieszkania Z ogrodami I Z klimatyzacją W cenie Modern Homes - IV etap zabudowy - hunter development Oddanie do użytku 1q 2025 Oferta Modern Homes obejmuje 6 parterowych.