dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Na sprzedaż dwupokojowe piękne mieszkanie z garderobą z możliwością naniesienia zmian w aranżacji przez klienta. Do wprowadzenia od zaraz! Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 990 000 zł194 m² 25 712,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy Penthouse z pięcioma pokojami i prywatną windą prowadzącą bezpośrednio do apartamentu, zlokalizowany w prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Budynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł30 m² 9 569,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 30,20 mkw. składające się z 2 pokoi, kuchni ciemnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 6 piętrze 10 piętrowego bloku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

498 950 zł43 m² 11 603,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 przy ul. Dokerskiej na Kozanowie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, natomiast dobrze byłoby zrobić remont kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,5m2 przy ul. Cztery Podkowy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest wykończone w stylu loft! Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Reda,pomorskie

565 000 zł54 m² 10 405,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne Mieszkanie + miejsce w hali garażowej + komórka lokatorska w jednej cenie bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł72 m² 6 928,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję zlokalizowaną w Tyczynie przy ul. Kościuszki. Jest to inwestycja mieszkaniowa, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

809 970 zł55 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament położony na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym nowoczesnym apartamentowcu z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 999 zł42 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Top /wrocław /premium Okazja 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wajdeloty

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł45 m² 15 669,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż, przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia 3 lub 4, zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Wrzeszcz na 1 piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł43 m² 12 731,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doskonała lokalizacja - piękna zielona I cicha okolica Blok znajduje się na nowoczesnym osiedlu położony w znakomitej oraz bardzo spokojnej części Piaseczna przy urokliwej ulicy Energetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głucha

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł68 m² 20 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż prezentujemy piękne, nowoczesne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe. Mieszkanie składa się z: przedpokoju mieszczącego bardzo pojemne szafy w zabudowie, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Składowa

Łódź,łódzkie

349 900 zł37 m² 9 457 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania w samym "sercu miasta" Łodzi w bardzo bliskiej odległości od uczelni wyższych i parków lub inwestycyjnie pod wynajem. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu apartament na parterze o pow. 70m 2 z ogródkiem w Tarnowskich Górach dzielnica Opatowice. Lokal mieszkalny składa się z: - salonu z kuchnią, - dwóch pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł38 m² 18 032 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnym budynku, przy metrze Chrzanów na Bemowie. Bez pcc. Bez prowizji. Metraż: 37,60 m2 - salon z aneksem kuchennym 19,12m2 - przedpokój 4,04m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

724 140 zł49 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w dzielnicy nadmorskiej. Lokal mieszkalny znajduje się pomiędzy promenadą a parkiem linowym, blisko morza. Znajduje się na I piętrze. Na 48,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

215 000 zł33 m² 6 437,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, ulokowaną na pierwszym (ostatnim) piętrze kamienicy. klucze w biurze! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 33,4m2 , a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

801 778 zł42 m² 18 874,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% ani prowizji dla biura nieruchomości. Termin oddania - IV kwartał 2024. Dostępne również kawalerki oraz mieszkania 3 i 4-pokojowe o powierzchniach 32,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuławskiego

Kraków,małopolskie

1 469 000 zł70 m² 20 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, idealną dla inwestorów poszukujących stabilnego źródła dochodu. Przedmiotem sprzedaży jest 70-metrowe mieszkanie, które zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

455 000 zł47 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze budynku na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Na powierzchnię 46,8 m2 składają się: - jasny salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 224 465 zł67 m² 18 251,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,09 m w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, usytuowanym w prężnie rozwijającej się dzielnicy Zabłocia, w sąsiedztwie Ocean Office Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

419 345 zł46 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny! Tylko u nas pełna przejrzystość i wyjątkowe warunki - brak prowizji, zero dodatkowych opłat i żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo, nasi klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

431 789 zł38 m² 11 336 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o rabaty. Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Suwałki,podlaskie

220 000 zł44 m² 5 011,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m2. Nieruchomość mieści się w Suwałkach przy ulicy Korczaka 10. Lokal usytuowany jest na IV piętrze. W bloku okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

361 300 zł35 m² 10 342,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najmniejszy układ 2 pokoi na inwestycji. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania. Ø.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł26 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy komfort życia w centrum z ciszą i spokojem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż kawalerka Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36m 2 , usytuowane na 1 piętrze kamienicy. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Szydłowiec,mazowieckie

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku z 1970 roku przy ul. Radomskiej w Szydłowcu. Cena wynosi 270 000 zł. Lokal składa się z: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł32 m² 14 254 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferuję ciche i komfortowe mieszkanie znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku z 2002 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł54 m² 11 791,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Nowoczesny styl, wysoki standard wykończenia! Polecam na sprzedaż funkcjonale, pięknie wyremontowane mieszkanie w samym Centrum miasta w pobliżu Bramy Portowej. Blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

573 000 zł47 m² 12 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mikato Pragnę przedstawić inwestycję w sercu miasta Katowice. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

498 282 zł35 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferowania Państwu ładnej kawalerki na Tarchominie. Mieszkanie kompletnie wyposażone (tv, pralka, kuchnia gazowa, lodówka, odkurzacz, zastawa stołowa, kanapa, ława z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Legnica,dolnośląskie

469 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie usytuowane na III piętrze w kamienicy w pobliżu Galerii Ferio. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustiańska

Kraków,małopolskie

720 000 zł36 m² 19 834,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe 36,3 m2 ul.AUGUSTIAŃSKA. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1920r na ul. Augustiańskiej (dzielnica: kazimierz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

476 900 zł38 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament z Wyposażeniem - Bez Prowizji, wrocław, partynice! Cena: 476 900 pln netto + wyposażenie 34 900 pln netto + 23% vat (możliwość odliczenia vat - zapytaj swojego doradcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawale

Strzyżów,podkarpackie

345 000 zł46 m² 7 495 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Strzyżów, ul. Zawale - komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 z piwnicą 8,37 m2 na parterze 4 piętrowego bloku z 2018 r; dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

471 296 zł55 m² 8 553,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja - Cena obniżona o ponad 50 000 zł! Prowizja - 0%! Apartamenty są doskonałą propozycją dla osób ceniących luksus i nadmorski klimat. Zaledwie 10 min. spacerem do pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podmiejska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł35 m² 8 011,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super kawalerki w niesamowitym miejscu. Kawalerki na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko. Kawalerki znajdują się w Przyziemiu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij