dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł91 m² 20 617,40 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

: zwięźle: 90,7 m | 4 pokoje | 2 łazienki | wysoki standard | IV piętro | nowe budownictwo | miejsce garażowe | : Dla kogo? Wygodne dla rodziny 2+1 lub 2+2, pary potrzebującej przestrzeni, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Radom,mazowieckie

349 000 zł44 m² 7 968,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, w atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń. Położone na drugim piętrze, odnowionego bloku z windą, na osiedlu Ustronie. Dwustronne, duży balkon w pokoju dziennym, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł39 m² 12 857,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym z możliwością przejęcia obecnych najemców - ul. Opoczyńska, złotniki Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

449 999 zł43 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 100 zł56 m² 10 021,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

419 000 zł32 m² 12 892,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszam na prezentację 15 stycznia od godz. 16 00 Tylko w Nest Brokers Estate Ageny Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojwe mieszkanie na ulicy Kurczaba w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

434 999 zł42 m² 10 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! kompaktowowe mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

502 000 zł33 m² 15 216,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duży atut tej inwestycji powiększone okna - wysokość drzwi balkonowych, co znacząco poprawia doświetlenie wnętrza Każde z mieszkań w zależności od piętra, będzie posiadać prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

567 892 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Mistrzejowicach. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi Na terenie osiedla znajdziemy zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

938 031 zł58 m² 16 293,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

375 000 zł103 m² 3 627,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie położone na poddaszu w stylowej kamienicy, przy Placu Wolności w Kamiennej Górze. Na powierzchnię mieszkalną składają się dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł35 m² 4 847,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 2 pokoje mieszkanie położona na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z tal 70-tych. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

465 000 zł71 m² 6 549,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, pokoju, pokoju przedzielonego na dwie części - sypialniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł101 m² 13 851,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

29.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Apartament 4 pokojowy Kraków Prądnik Biały Ekspozycja południowo - zachodnia. Zielona okolica, w pobliżu lokale handlowo-usługowe, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł34 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania jedno pokojowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Mieszkanie mieści się na trzecim (ostatnim) piętrze budynku. Pokój dzienny połączony jest z balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, na I piętrzę, przy ul. Broniewskiego. Składa się z dwóch pokoi o pow. 19 i 12 m2, przedpokoju, łazienki wyposażonej w prysznic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

304 760 zł16 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament inwestycyjny W wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

386 777 zł59 m² 6 555,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W krapkowicach! budowa zakończona! kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Odrzańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rybnik,śląskie

240 000 zł29 m² 8 391,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w centrum Rybnika dostępne od zaraz! Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 28,6 mkw położoną na siódmym piętrze wysokiego bloku. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

379 999 zł34 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

okazja/kawalerka/gaj/krzyki/świeradowska/piwnica/tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jednopokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 3-piętrowego budynku z 2000r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 183 248 zł48 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament, 2 pokoje, młyn Maria Opiekun oferty: tel: wykończone W wysokim standardzie 2 pok. Mieszkanie W centrum miasta, bardzo dobra lokalizacja Mieszkanie składa się z: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

647 500 zł48 m² 13 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe! Zapraszam na prezentację mieszkania na Psim Polu, w spokojnej i przytulnej okolicy przy ul. Miłostowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Kraków,małopolskie

649 000 zł33 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecamy! - do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie 33 m2 na ul. Staszica. - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 3 piętrowej kamienicy z ok. 1900 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

486 000 zł56 m² 8 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera_bez prowizji I pcc_możliwy zakup przez obcokrajowca W ofercie dostępne mieszkania od 25 m2 do 70 m2 -> zapraszam do kontaktu w godzinach 8:00 - 21:00 lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

2 510 000 zł118 m² 21 271,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 118m2 gotowy do zamieszkania! Apartament w nietypowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka w samym centrum Wrocławia, 7 minut od rynku na piechotę. Pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Mieszkanie przeszło ostatnio remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopy

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł46 m² 13 574,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska na ul. Szopy 3. Mieszkanie: na powierzchnię użytkową mieszkania 45,6 m2 składają się 3 niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

690 000 zł34 m² 20 104,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Starego Miasta - świetna okazja! Oferujemy dwupokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane w samym sercu Starego Miasta przy ul. Sereno Fenn`a. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

449 000 zł54 m² 8 361,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Marzysz o przestrzeni, która łączy w sobie komfort, styl i doskonałą lokalizację? To mieszkanie przy al. Kościuszki 3 w Częstochowie jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 000 219 zł77 m² 12 919,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

668 999 zł42 m² 15 741,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

okazja!/centrum/rynek/42,5m2/2pok./Worcella/rynek/po remoncie/toplokalizacja Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

427 160 zł36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - kawalerka (1 pokój) , 36,24 m z balkonem 9 m . Jest możliwość wydzielenia sypialni, kupując kawalerkę możemy mieć dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

379 000 zł60 m² 6 300,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Główne cechy mieszkania z klasą: - niewymuszona elegancja, - zgodność wyposażenia z zasadami ergonomii, - dobry smak przy wyborze elementów dekoracyjnych, - rozległe możliwości co do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 550 zł28 m² 13 716,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera nowa oferta najlepsza inwestycja twojego kapitału w promocyjnej cenie! top lokalizacja Jeżyce oferują wszystko czego potrzebujesz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 900 zł26 m² 16 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna kawalerka blisko centrum/balkon/żelazna Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka o łącznej powierzchni 26 m kw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do wejścia na prokocimiu! lokalizacja: nieruchomość położona pzy ul. Jerzmanowskiego, dzielnica Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bardzo przestronne, jasne, słoneczne, efektowne, o wysokim standardzie Piętro:1/4 Liczba pokoi:4 Rok budowy:1980 Miejsce parkingowe: parking dla mieszkańców przed blokiem, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

648 230 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do użytkowania 4q 2026 Lokalizacja Piekary Śląskie, ul. Papieża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

465 000 zł60 m² 7 815,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! 3 pokoje na Obłużu z oddzielną kuchnią do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

375 000 zł44 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe , rozkładowe, mieszkanie z balkonem z pięknymi widokami na góry oś. Beskidzkie. Na powierzchnię mieszkania 43,70 m2 składa się Przestronny, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

896 200 zł75 m² 11 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Cena za m2 - 12 000 pln Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij