dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

320 000 zł60 m² 5 289,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu forum na sprzedaż, remont około 12 lat temu, z ogrzewaniem gazowym! Dwa pokoje, w tym jeden z dwoma oknami, oddzielna kuchnia, łazienka z ubikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyków

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł62 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 62 m - Idealna oferta w świetnej cenie! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,95 m , położone na parterze trzykondygnacyjnego budynku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł54 m² 14 407,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,14 m2 w pobliżu Centrum Handlowego Magnolia. Nieruchomość składa się z: * salonu * sypialni * kuchni * łazienki * przedpokoju * balkon * piwnicy (za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żaka

Kraków,małopolskie

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Żaka. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż: słoneczne Mieszkanie w Centrum Przymorza Opis Mieszkania: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. - pokój (17 m ) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 259 000 zł82 m² 15 353,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Ustawne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasztanowa

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł32 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bardzo ładną, zadbaną, urządzoną kawalerkę przy ul. Kasztanowej/modlińskiej na Żeraniu, 31,5 m2. Duży salon łatwy do podzielenia na dwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

349 965 zł36 m² 9 737,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń! Lokalizacja Chorzów - ul. Wolności/odległa Lokalizacja umożliwia wyjazd na dtś iw ciągu 2 minut. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł40 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł46 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,61 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1969 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembowskiego

Zgierz,łódzkie

425 000 zł51 m² 8 366,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość do centrum miasta? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 50,8 m2, znajdujące się na parterze budynku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

449 999 zł37 m² 12 162,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na poznańskich winogradach! pewna I bezpieczna inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 000 zł49 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości prezentują na sprzedaż wyremontowane, przestronne M-3 położone w bardzo spokojnej lokalizacji - Osiedle Leśne. Mieszkanie o powierzchni 49m , znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

493 107 zł60 m² 8 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jesteś zmęczony poszukiwaniami wymarzonego mieszkania? Szukasz czegoś w Poznaniu, ale w spokojnej okolicy, bez zatłoczonych osiedli? To miejsce jest dla Ciebie. Koniec z kompromisami tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

889 577 zł59 m² 14 953,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne apartamenty Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc opis: apartament 59,49 m2 z ogródkiem o pow. 38,62m2 na który składają się 3 pokoje na parterze z 3 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ścinawa,dolnośląskie

160 000 zł27 m² 5 867,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przytulne dwupokojowe mieszkanie 27,27 m - poddasze, centrum Ścinawy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,27 m , położone na poddaszu kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie, idealne dla singla, pary lub inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 48m2 w Bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Miasta. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

489 000 zł45 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel. 2 pokoje w Wysokiej z miejscem postojowym i komórką lokatorską - do zamieszkania lub na gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro rachunkowe. Standard mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Łódź,łódzkie

485 000 zł54 m² 8 931,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótko: mieszkanie o powierzchni 54,30 m2 I W klimatycznej odrestaurowanej kamienicy I Centrum Łodzi I Atuty: fenomenalna lokalizacja - Centrum Łodzi Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł34 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na zielonym Ursusie? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja? A może szukasz inwestycji na długie lata z pewną stopą zwrotu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

362 440 zł35 m² 10 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń! Lokalizacja Gliwice, ul. Szafirowa Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł53 m² 12 646,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze w budynku z 2006 roku. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi, natomiast jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Gdańsk,pomorskie

720 576 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4- piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł48 m² 14 433 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

48,25m2 | 2 pokoje + loggia 8,5m2 Praga Północ | Śliwice | Jagiellońska 20 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

319 500 zł27 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania, od dewelopera, bez podatku pcc - nie współpracuje z pośrednikami spotkanie możliwe poniedziałek - sobota do g. 19:00 dni otwarte Piątek i Sobota *promocje na miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

715 457 zł68 m² 10 599,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam serdecznie do prezentacji! Katarzyna Zatorska Już dziś zapraszam Państwa do prezentacji mieszkań gotowych do obioru w inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

329 000 zł64 m² 5 124,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 4 pokoje mieszkanie przy ul. Topolowej - osiedle Polne. Budynek usytuowany przy parku Jesionowym, budynek w bardzo dobrym stanie, pod klatka parking dla właścicieli lokali przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera_bez prowizji I pcc_możliwy zakup przez obcokrajowca W ofercie dostępne mieszkania od 25 m2 do 70 m2 -> zapraszam do kontaktu w godzinach 8:00 - 21:00 lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

450 508 zł34 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpłatna obsługa Codziennie od godz. 9 do 21! Również niedziele i święta! Brak prowizji i brak podatku pcc! Obsługa zlecona bezpośrednio od dewelopera! Nowoczesna kawalerka (możliwe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

340 000 zł45 m² 7 556 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecamy! W naszym biurze pojawiła się doskonała oferta mieszkania na sprzedaż, jeśli cenisz sobie bliskość do wszystkich niezbędnych placówkę ta oferta skierowana jest bez wątpienia właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitschana

Kraków,małopolskie

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! prądnik czerwony! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bitschana Nieruchomość położona na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł37 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów. Blok zadbany, po dociepleniu i wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

51,45m2 | 2 pokoje + balkon Granica Targówka i Pragi Północ 18 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy Targówka i Pragi Północ. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

609 000 zł64 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż idealne dla rodziny, przestronne i słoneczne mieszkanie / apartament o powierzchni około 60 m , przy ulicy Tadeusza Kościuszki 81 w Chorzowie, zaledwie 900 m od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł41 m² 19 459,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wymiar zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Zapraszamy do eleganckiego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

340 000 zł44 m² 7 664,56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie do remontu co daje możliwość wykończenia wg własnej aranżacji. Mieszkanie p pokojowe o powierzchni 44,36m2, położone na X piętrze w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Estkowskiego

Leszno,wielkopolskie

478 872 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

II etap inwestycji Osiedle Lniane: mieszkania w komfortowej, bezpiecznej i atrakcyjnej lokalizacji Leszna Mieszkania znajdują się przy zbiegu Ul. Estkowskiego i ul. Austriackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tadeuszak

Poznań,wielkopolskie

549 999 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 z loggią , położone w bliskiej odległości od Ronda Żegrze. Wyjątkowa nieruchomość! taras na 18 pietrze Z widokime na.