dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł53 m² 10 580,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 53,40 m, zlokalizowane w doskonałym punkcie miasta - ul. Bystrzycka, dzielnica Fabryczna Gądów Mały. Rozkładowe, dwustronne. Duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

1 124 000 zł65 m² 17 276,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bialołęka, żerań ul. Marywilska Apartament 65 m2 | bardzo wysoki standard, bardzo zadbany | w pełni wyposażony - gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł47 m² 12 637,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/okazja/krzyki/borek/mielecka/3pok./rozkład/po remoncie/do własnej aranżacji Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

379 900 zł26 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 25,7m2 - klucze za pół roku możliwość wejścia do takiego samego mieszkania Z poprzedniego etapu! Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

799 998 zł104 m² 7 729,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Premium/ok.Ołtaszyna/obniżona cena!/4Podkowy/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

309 000 zł47 m² 6 556,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zachęcamy studentów asp oraz wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,13 m2, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

215 000 zł26 m² 8 398,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1 pokojowego mieszkania w Bielsku-Białej, biała Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni 25,6 m 2 znajduje się na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

508 734 zł63 m² 8 072,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc 2%. Szukasz ustawnego mieszkania 3-pokojowego dla siebie i Twojej rodziny? Idealnie trafiłeś! Ustawne mieszkanie z dużym salonem z aneksem kuchennym z rabatem 7%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł53 m² 12 900,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się przy ul. Warneńskiej w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym Osiedlu Kościuszki z 2019 roku - położonym w Pogórzu na granicy Gdyni Pogórze i gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł58 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na Miarę Nieruchomości przedstawia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Henryka Siemiradzkiego, rzeszów o powierzchni 58 m . Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny: 23,2 m Pokój: 13,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 999 zł104 m² 6 753,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/wszystko w cenie!/smolec/premium/parking/okazja/balkon/top!/marmurowa/4pok. Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

1 223 342 zł80 m² 15 309 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkania w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Lokalizacja: ul. Portowa, zabłocie, kraków Termin oddania: IV kwartał 2025 r. Zakup: bezpośrednio od dewelopera szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

858 389 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w prestiżowej inwestycji, realizowanej przez w sercu dzielnicy Dębniki. Inwestycja łączy komfort mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

302 058 zł36 m² 8 439,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 2-pokojowego dla siebie lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! Ustawne mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze z rabatem 7%! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł57 m² 10 718 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

tanio/okazja/poleska/top/3pok/loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł25 m² 8 732,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Dwupokojowe mieszkanie 25,08 m2 w kamienicy po generalnym remoncie! Budynek wyremontowany z własnych środków - brak kredytu na wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł72 m² 9 645,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 72,47 m, zlokalizowanego w pięknej, wyremontowanej kamienicy w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł39 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje + balkon 38,32m2 Warszawa | Rembertów możliwość obejrzenia mieszkania O tym samym rozkładzie Z poprzedniego etapu Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

879 712 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 998 zł44 m² 12 873,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja/po remoncie!/obniżona cena!/centrum/inwestycja!/2pok./Pereca Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

747 401 zł61 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu mieszkania gotowego do odbioru. Zakup od dewelopera, bez pcc, bez prowizji. Obecnie na to mieszkanie jest promocja! Mieszkanie ma 60,86 m2 i składa się z: pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł63 m² 6 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 3 piętrze budynku w Fordonie Przylesie, ul. Teski Pomieszczenia: 63 m2 - salon - 22 m2 - pokój 11,5 m2 - sypialnia - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł38 m² 16 026,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie Vintage w centrum Wrocławia. 10 min piechotą na Politechnikę, uniwersytet Przyrodniczy czy uniwersytet Wrocławski. Lokalizacja: wrocław Śrómieście, ołbin. Okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

499 000 zł30 m² 16 689 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

960 000 zł85 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy Apartament z garażem, oraz z ogrodem ( 3,5 ara). Szukasz apartamentu w kameralnym miejscu z dobrym dojazdem do ścisłego centrum Opola? Sprawdź tę ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

550 000 zł53 m² 10 357,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| mieszkanie | 3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko lasu | lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdyni jaką jest Cisowa, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodkowice

Grodkowice,małopolskie

449 000 zł52 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone w malowniczej, południowej części Kłaja. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

244 129 zł18 m² 13 562,70 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. Aby otrzymać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mogła odebrać, proszę o sms "18m2". Na pewno oddzwonię Uprzejmie informuję, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł52 m² 12 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Stabowice 3 pok/ lux/top/51m2 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,21 m2, zlokalizowane na Słoneczych Stabłowicach przy ul. Arbuzowej. m2 Najważniejsze informacje: - lokalizacja dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

259 000 zł34 m² 7 660,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe ceny mieszkań W siewierzu, cena mieszkania negocjowana indywidualnie na spotkaniu - rabat na materiały budowlane (rabat 10% w sklepach Bel-Pol i Leroy Merlin) - 0 zł prowizji - bez.