dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

940 000 zł38 m² 24 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2pokojowe na grzegórzkach W wysokim standardzie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki na ul. Grzegórzeckiej. Dzielnica doskonale rozwinięta pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 770 363 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji oraz brak podatku pcc Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z Tarasem w nowoczesnej inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konińska

Warszawa,mazowieckie

793 500 zł69 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Nowa- niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się w kameralnym 4 piętrowym bloku w Ursusie, przy ul. Konińskiej zatopione w zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Krosno,podkarpackie

330 000 zł48 m² 6 850,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomośc i Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne i przestronne mieszkanie na sprzedaż w Krośnie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Katowice,śląskie

449 000 zł54 m² 8 238,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 2 pokojowe na przy ul. Słupskiej w dzielnicy Ligota-Panewniki Mieszkanie o pow. 54,26m2 znajduje się na 3 piętrze z 3ech. Blok po termomodernizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Loteryjki

Warszawa,mazowieckie

678 669 zł53 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach tuż przy Kampinosie 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł79 m² 17 509 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Doradca Klienta: nr licencji pfrn 29417 tel. Opis mieszkania: czy jesteś w stanie wyobrazić sobie zaciszną enklawę w sercu tętniącego życiem miasta? Miejsce bezpieczne i reprezentacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł82 m² 30 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

609 000 zł41 m² 14 806,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy św. Faustyny w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogródek, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 049 999 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

79,43m2 | 4 pokoje + garderoba | loggia 8,5m2 Praga Północ | Śliwice 20 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

601 843 zł53 m² 11 398,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rabat z 668 715 zł na 601 843 zł Bezpośrednio od dewelopera. Klient nie płaci prowizji. Promocja - oszczędź 66 000 zł do końca roku! Mieszkanie na sprzedaż przy terenach zielonych Natura 2000!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jasne, przestronne mieszkanie w centrum komfort, inwestycja, wygoda! Zainwestuj w przestrzeń, która przynosi korzyści od pierwszego dnia. To 56 m gustownie urządzonego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

850 000 zł72 m² 11 763,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Firma bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, dostępne od zaraz, usytuowane na ostatnim, trzecim piętrze budynku położonego przy ul. Henryka i Karola Czeczów - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rybnik,śląskie

310 000 zł46 m² 6 783,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne M-3 w świetnej lokalizacji - Rybnik ul. Bohaterów Westerplatte. Oferujemy do sprzedaży, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

229 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piła ul. Spacerowa trzypokojowe mieszkanie na parterze. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na Pilskim Śródmieściu. Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco: salon 15,95 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł56 m² 18 732,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne i klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56m2, znajdujący się na czwartym piętrze w sześciopiętrowym bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

315 000 zł26 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ciekawą ofertę mieszkania w centrum miasta przy ulicy Sukiennej położonego na parterze niskiego bloku. Na powierzchnię 26m2 składa się 1 pokój z balkonem, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

420 000 zł62 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, słoneczne M4! osiedle przyjaźń! Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniecka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł56 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dziękujemy biurom, agencjom, pośrednikom. Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 55,4 m2. Oddzielna widna kuchnia, duży salon z wyjściem na przestronny balkon w koronach drzew, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Lublin,lubelskie

399 000 zł36 m² 11 114,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Wykończone mieszkanie, położone jest na drugim piętrze w bloku z windą przy ul. Dragonów w dzielnicy Czuby w Lublinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł50 m² 17 814,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

896 550 zł65 m² 13 897,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,51 m , parter w 3-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Marcina z Wrocimowic. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

230 000 zł54 m² 4 279,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w centrum Czechowic-Dziedzic na ulicy Towarowej. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze 2-piętrowego budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł26 m² 15 742,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży urocze mieszkanie w cichej okolicy z dużym potencjałem. Nieruchomość położona jest na Bielanach, na osiedlu Chomiczówka, w otoczeniu zieleni, a jednoczenie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złocienia

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem usytuowane na parterze w wyremontowanym bloku z 1962 na Woli ul. Złocienia o powierzchni 51,83 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lentza

Kraków,małopolskie

570 000 zł37 m² 15 240,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 450.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: po generalnym remoncie; Dodatkowo: nie ma windy, piwnica; W pobliżu: sklepy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Królewska

Zabrze,śląskie

289 000 zł67 m² 4 287,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji blisko dtś oraz Politechniki! Mieszkanie o powierzchni 67,4m2 składające się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

859 900 zł72 m² 11 890,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

We speak English, call for more details. English version below. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Wrocławskich Karłowicach - doskonała oferta dla pary, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł74 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 73,5 m2 znajdujące się w ścisłym centrum na ulicy Zygmuntowskiej. 1 piętro w 2 piętrowej kamienicy bez windy. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł66 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Osowa Góra. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duninów

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł74 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie (74 m ), warszawa, białołęka, ul. Duninów Główne informacje: powierzchnia: 74 m Piętro: 3 z 4 (apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w atrakcyjnej dzielnicy na Pradze Południe, znajduje się na 3. piętrze 10-piętrowego budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akademicka

Radom,mazowieckie

488 000 zł70 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 73m, na osiedlu Akademickim, w komfortowym rozkładzie. Widne, jasne, schludnie utrzymane, urządzone w klasycznym, przytulnym stylu. Posiada możliwość aranżacji czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

770 000 zł88 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88m2 na osiedlu Wyżyny. Lokal w 2022r.przeszedł generalny remont. Zostały wymienione instalacje elektryczna, hydrauliczna i kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

444 703 zł54 m² 8 189,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sikorskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

660 000 zł59 m² 11 167,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez pośredników i prowizji! Proszę o przemyślane oferty, poważnych ludzi i nie marnowanie mojego czasu Wyjątkowa okazja! Marzysz o 3-pokojowym mieszkaniu w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bieniewicka

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

English description below Funkcjonalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni 47 m położone w kamienicy z lat 50., idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Ciechanów,mazowieckie

305 000 zł48 m² 6 335,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w budynku przy ulicy Płockiej 1a w Ciechanowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,14 m ,.