dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Darłowo,zachodniopomorskie

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję apartament nad morzem w odległości 250 metrów do plaży, w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Darłówko Wschodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł26 m² 12 665,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mamy ogromną przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowego apartamentu mieszczącego się w prestiżowej lokalizacji przy samej Operze Nova. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

184 000 zł32 m² 5 841,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 32 m2 w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z pokoju, jasnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie fajnie wykończone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Papiernicza

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł63 m² 11 703,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62.8 m2 * 3 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz osobna toaleta * balkon 3m2 * 7. piętro * w budynku dwie windy * do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zarzewska

Łódź,łódzkie

268 000 zł33 m² 8 121,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

880 000 zł85 m² 10 398,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W cenie mieszkania komórka oraz miejsce postojowe W garażu podziemnym piękny apartament W wysokiem standardzie! gotowe do zamieszkania! dwa balkony! Gorąco polecam mieszkanie cztero pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

438 966 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja składająca się z 160 mieszkań, 92 garaży i 48 schowków, podzielona na 4 etapy budowy. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

644 000 zł64 m² 9 992,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,45 m2 znajdujące się na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

401 571 zł43 m² 9 349,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż dwie kawalerki, w kamienicy na osiedlu Szwederowo ,o łącznej powierzchni 41,91m2. Oba mieszkania są zlokalizowane ,w tym samym budynku, mają taki sam układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł43 m² 24 883,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane na parterze 6 piętrowym budynku z 2019 roku - zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł107 m² 10 795,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatni dom w Inwestycji na ul. Kminkowej na Lipie Piotrowskiej. Planowany termin zakończenia budowy przypada na luty 2025 r. Dom w standardzie deweloperskim: - ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednia - kupujący nie płaci prowizji, pośrednikom dziękuję. Gotowiec inwestycyjny na wynajem. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane i przynosi duży dochód. Na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

508 980 zł56 m² 9 040,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jowisza

Gliwice,śląskie

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego obejrzenia tego wyjątkowego mieszkania. Nie przegap okazji na zakup wymarzonego domu w atrakcyjnej cenie i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł31 m² 13 225,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania na ulokowanie swoich środków, idealnego pod inwestycję? I do tego cenisz sobie bliskość terenów zielonych oraz urzekających parków? bingo! lokalizacja: polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł103 m² 11 650,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Agencja nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 2-poziomowe mieszkanie położone w centrum. Istnieje możliwość dokupienia garażu. Wygodna lokalizacja - wszędzie blisko. Polecamy. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

489 000 zł56 m² 8 721,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj wirtualny spacer po tej ofercie oraz obejrzyj film pokazujący standard mieszkania Konkrety: - 56,07 m2., - 2 pokoje, - ul. Boczna, - 1 piętro, - parking ogólnodostępny, - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

365 000 zł64 m² 5 667,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchnia 64,4m2 Lokal z balkonem w centrum Elbląga. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Lokal podzielony na: przedpokój, kuchnię, salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł26 m² 18 959 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chylońska, blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł58 m² 11 293,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Super oferta! Posiadam do sprzedaży 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą o powierzchni 58m2. Lokalizacja Wrocław Popowice ul. Niedźwiedzia, na 4 piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł59 m² 6 323,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem i ogrodem usytuowane na parterze z windą w 10-cio piętrowym bloku na osiedlu Dolinki. Mieszkanie o powierzchni 59,3 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Radom,mazowieckie

325 000 zł54 m² 6 022,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne 54 metrowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Polskiego Czerwonego Krzyza-osiedle Ustronie! Położone na trzecim piętrze,- blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

395 000 zł52 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,5 m2 na renomowanym strzeżonym osiedlu Rezydencja Przy Młynie przy ul Wyszyńskiego. Mieszkanie dwustronne z dobrym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarzewskiego

Luboń,wielkopolskie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bogate wyposażenie, klimatyzacja, parkiet egotyczny, komfortowy, trzypokojowy apartament położony na trzecim piętrze, w niskim czteropiętrowym bloku z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł54 m² 14 407,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,14 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2009 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 927 zł74 m² 9 469,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu gotowe do odbioru 4 pokoje! kameralnye osiedle w Poznańskiej dzielnicy Podolany. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

735 000 zł60 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Nie zwlekaj i zainwestuj w przyszłość swoją i Twojej rodziny *** W mieszkaniu wszystko jest nowe , będziesz pierwszym jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

660 000 zł40 m² 16 430,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królowej Jadwigi w Krakowie, częściowo na parterze i na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 1964 roku w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

169 990 zł62 m² 2 757,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 61,64 m położone na poddaszu kamienicy w Katowicach-Szopienicach to idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Wnętrze z skośnymi sufitami daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

549 000 zł79 m² 6 968,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku w samym centrum Goleniowa. Na powierzchnię użytkową 78,78 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

289 056 zł30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na III -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

722 832 zł67 m² 10 833,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, bezpiecznie, bez pcc, 0% prowizj! Prezentuję Państwu gotowe do odbioru mieszkanie 3- pokojowe z balkonem w spokojnej lokalizacji- to i wiele innych! Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie , położone na nowo powstałym osiedlu w północnej części Szczecina, os. Jaśminowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Bytom,śląskie

249 000 zł60 m² 4 161,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem , o pow. 55,10 m2 położone na drugim piętrze bloku czteropiętrowego mieszczącego się w Bytomiu przy ul. Tuwima. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

289 056 zł30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 922 zł52 m² 8 923,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

649 000 zł141 m² 4 615,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w sercu miasta - 140,62 m , 5 pokoi, 2 balkony Prezentujemy wyjątkową ofertę - duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m , usytuowane w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

1 176 285 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkania w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Lokalizacja: ul. Portowa, zabłocie, kraków Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Szczegóły mieszkania - B1 - 2.13 Powierzchnia: 71,29.