dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

865 383 zł59 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa prestiżowa inwestycja na mokotowie - zapraszamy na spotkanie Apartament usytuowana na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu budynku, z korzystnym układem o powierzchni 58,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szanowni Pañstwo, polecam komfortowe mieszkanie po remoncie w kamienice w centrum Wrocławia. Mieszkanie ma wygodny i funkcjonalny układ: duży salon z aneksem kuchennym, dwie sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Bielice,zachodniopomorskie

435 000 zł70 m² 6 178,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle tulipanów Nowa inwestycja deweloperska 'osiedle Tulipanów' na obrzeżach Koszalina. Kameralne osiedle obejmuje 26 bezczynszowych lokali mieszkalnych położonych na parterze lub piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Giermków

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży b. ładne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji w Śródmieściu Elbląga, przy ul. Giermków. Mieszkanie typu studio o pow. 39 m2. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Katowice,śląskie

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż w Katowicach Załężu przy ul. Narutowicza to Twoja szansa doskonałą lokalizację, to idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł60 m² 14 710,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ursynowa w doskonałej lokalizacji. W okolicy szkoła, przedszkola, sklepy spożywcze, place zabaw, siłownia plenerowa. 5 minut do najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kołłątaja

Gdynia,pomorskie

379 500 zł27 m² 13 993,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka w Gdyni - blisko ścisłego centrum. Mieszkanie znajduje się zaledwie 500 m od stacji skm Gdynia Główna, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do komunikacji publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Цю квартиру також можуть купити наші друзі з України! Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane w niskim budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

451 000 zł37 m² 12 288,80 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

2 600 000 zł199 m² 13 087,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3 -pokojowy apartament 138,88 m2 wraz z dodatkową powierzchnią mieszkalną w przyziemiu 61,78 m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: wola Justowska). Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł69 m² 9 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,6 m2, z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

389 000 zł47 m² 8 290,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł103 m² 18 437 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Tylko w The Estate Warsaw! Z dumą przedstawiamy wyjątkowa nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawy. Mieszkanie to zdecydowana perełka z uwagi na niesamowitą historię kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

875 648 zł64 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji oraz brak podatku pcc Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

629 000 zł52 m² 11 994,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w lubianej części miasta - osiedle Węglin. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku z windą przy ul. Gęsiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 434,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Dlaczego warto? Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł63 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Leśnym, w spokojnej i zielonej okolicy, blisko parku idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 396 700 zł61 m² 22 755 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Podana cena w ofercie, jest ceną brutto (zawiera 23% vat). Apartamenty znajdują się 50 m od plaży, przy samym zejściu na plażę. Inwestycja po odbiorze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Przedmieściu Oławskim, przy ul. Kościuszki, 5min spacerem od Parku i ścieżki pieszo-rowerowej rozciągającej się wzdłuż rzeki. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kraków,małopolskie

1 565 000 zł82 m² 19 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Walerego Sławka - Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzeptowskiego

Zakopane,małopolskie

1 079 000 zł36 m² 29 939 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, przedstawiamy apartament w inwestycji Poziom 905 zlokalizowanej przy ul. Krzeptowskiego w Zakopanem. Prezentowana inwestycja to kameralny, 3 poziomowy budynek z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

832 900 zł73 m² 11 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przeździeckiego

Siedlce,mazowieckie

570 000 zł47 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 46,74 m2 usytuowane na parterze na osiedlu o nowoczesnej infrastrukturze pobudowanym w 2019 roku. Lokalizacja w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

320 000 zł45 m² 7 068,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy ofertę mieszkania m-3 zlokalizowanego na 3p. czteropiętrowego bloku przy ulicy Wyzwolenia. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, łazienki wraz z wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybosia

Legnica,dolnośląskie

400 000 zł66 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie czeka na Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jurajska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł85 m² 12 396,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 85m2 do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimatyczna

Gdańsk,pomorskie

630 500 zł49 m² 12 983,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej 900 metrów od plaży. Apartamenty Klimatyczna położone przy ul. Klimatycznej 88 na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Ta prawdziwy azyl dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwicka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł34 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa obniżona cena!* Prezentowane mieszkanie to funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią. Mieszkanie usytuowane jest od dwustronnie wschód (kuchnia) oraz zachód (salon) dzięki czemu jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł45 m² 18 987,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 44,66 m , znajdującego się w świetnej lokalizacji bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowa

Gaj,małopolskie

600 000 zł68 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w Gaju, 2 km od południowej granicy Krakowa. Na sprzedaż 3 typy mieszkań: mieszkania na parterze Z ogródkiem: 67,3 m2, ogródek 0,6 ara, taras 16m2 oraz balkon 12m2. 675 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

229 000 zł45 m² 4 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje: piękne, wyremontowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy przepiękne mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł60 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, tuż obok Parku Południowego i przystanku tramwajowego. Idealna lokalizacja do zamieszkania lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł60 m² 8 324,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,94 m2 , położone w sercu bydgoskiego przedmieścia. Prezentowana nieruchomość charakteryzuję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł70 m² 22 842,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 70 m2. Usytuowany na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Królewskiej 10, dzielnica Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Łódź,łódzkie

727 000 zł84 m² 8 618,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do wspaniałego mieszkania o powierzchni 84 mkw, przebudowanego w 2008r. z myślą o otwartej przestrzeni i komforcie rodziny. Remont wymagał zburzenia ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szpitalna

Żyrardów,mazowieckie

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 na parterze w dzielnicy centrum przy ulicy szpitalnej. Budynek 3piętrowy wykonany z cegły w latach 90-tych gwarantuje wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

650 000 zł36 m² 18 105,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna oferta sprzedaży mieszkania w wyjątkowej lokalizacji! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z lat 60-tych, położonym na skraju osiedla Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gallusa

Katowice,śląskie

289 000 zł37 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko centrum i węzłów komunikacyjnych? Mam coś dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować nieruchomość o powierzchni 37,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł39 m² 19 743,60 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Śródmieście) o powierzchni około 39 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij