dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Konarskiego

Tczew,pomorskie

229 000 zł24 m² 9 392,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż kawalerki o powierzchni użytkowej 24,38 m2, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

824 000 zł55 m² 14 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko W naszym biurze! rezerwacja! Na sprzedaż piękne, 3 pokoje mieszkanie, w klasycznej, oliwskiej kamienicy, po sąsiedzku z Uniwersytetem Gdańskim. Zapraszamy do spaceru wirtualnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niciarniana

Łódź,łódzkie

345 000 zł45 m² 7 622,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Ratajach, na os. Piastowskie Mieszkanie ciche - położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osikowa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na warszawskiej Chomiczówce przy ul. Osikowej. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze (z 6 pięter) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lirowa

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł51 m² 15 928,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem, który będzie idealnym rozwiązaniem dla pary lub pary z dzieckiem. Wygodny układ, zamknięte osiedle z 2020 r.- idealna propozycja na Wasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pawłowo

Pawłowo,pomorskie

179 000 zł62 m² 2 910,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie z ogrodem i pomieszczeniem gospodarczym! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania 3 pokojowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepodległości

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł43 m² 2 325,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania przestronna kawalerka położona przy ulicy Niepodległości w Wałbrzychu. Kamienica w dobrym stanie technicznym, po remoncie dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

619 000 zł37 m² 16 551 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament blisko morza w Kołobrzegu Wykończony apartament 2-pokojowy z komórką lokatorską oraz prywatnym miejscem postojowym w kołobrzeskiej inwestycji Bałtycka 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

472 256 zł25 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy kawalerkę o powierzchni 25,12m2, położonej na parterze w 6-piętrowym bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku we Wrzeszczu. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł31 m² 10 161,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy po generalnym remoncie. Bardzo dobra i poszukiwana lokalizacja blisko Centrum z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki to duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł52 m² 6 890,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży przestronne i rozkładowe mieszkanie w Świdnicy. Nieruchomość o pow. 52,1 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni ,spiżarki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł57 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe dwustronne mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

440 000 zł32 m² 13 647,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka W nowej hucie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Słonecznym w Nowej Hucie. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

564 420 zł44 m² 12 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2-pokojowe, ustawne z balkonem na ostatnim piętrze. Wysokość mieszkania to 2.75 m. Stan deweloperski do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

295 435 zł45 m² 6 636,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Zakopane,małopolskie

987 500 zł40 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatni apartament dwupokojowy o powierzchni 34m2 na paterze z ogródkiem. . Z widokiem na Nosal. Podana cena jest ceną netto. Należy do niej doliczyć podatek vat w wysokości 23% (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Łaziska Górne,śląskie

269 000 zł46 m² 5 912,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** 3 pokoje + balkon ** po remoncie, czyste i zadbane ** blisko szkoła, przystanek, sklepy! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 45,50 m2 położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

874 952 zł84 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta W urokliwej lokalizacji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 84,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł83 m² 7 828,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości stoprocent oferuje wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż Bez pośredników. Cena do lekkiej negocjacji. Mieszkanie o powierzchni ponad 51 mkw położone jest w Bielsku- białej ulica Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 48m2 i użytkowej 40m2 na 1 piętrze w 1 piętrowym domu wielorodzinnym z cegły z lat 30tych xxw w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

395 000 zł35 m² 11 426,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowa do zamieszkania, duża kawalerka na ul. Zeusa. Szybkie wydanie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: - łazienki z wanną oraz pralką automatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

418 000 zł34 m² 12 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z balkonem o powierzchni 34 m2 Składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z toaletą - balkon Budynek przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

209 900 zł32 m² 6 638,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż! świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie W bytomiu W świetnej lokalizacji! mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku Z windą I bezpłatnym parkingiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oleśnica,dolnośląskie

440 000 zł78 m² 5 673,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,1 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku w spokojnej i cichej okolicy, w centrum Oleśnicy. To idealna oferta dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleńki

Częstochowa,śląskie

447 816 zł48 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: b-1 Udogodnienia: to najlepiej skomunikowana lokalizacja w całym mieście. Bliskość ważnych dróg dojazdowych, w tym trasy w kierunku Opola oraz węzła autostrady A1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

644 000 zł38 m² 17 109,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pieknę 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Villa Residence. Osiedle składa się z dwukondygnacyjnych budynków wpisanych w okolicę o willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

465 000 zł54 m² 8 643,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania w Bielsku-Białej na os. Beskidzkim. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego bloku, zostało odświeżone przed sprzedażą, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 900 zł38 m² 8 868,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mak ler Nieruchomości poleca na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 38 m2! Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Nowa łazienka (brodzik z deszczownicą Laveo, zabudowa Geberit, podświetlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł51 m² 16 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Gotowe mieszkanie na Woli. Chcesz umówić się na prezentację? -> Dzwoń mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł92 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! podana cena W ogłoszeniu to cena minimalna! możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Do sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

479 000 zł48 m² 9 981,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Millennium Nieruchomości prezentuje: mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Rumi przy ulicy Jeziornej. Niewątpliwie największymi atutami tej lokalizacji są bliskie odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł39 m² 10 586,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2m2. Mieszkanie przy ulicy Broniewskiego położone na 8 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Kraków,małopolskie

649 000 zł27 m² 24 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa, niższa cena! Ciekawa opcja inwestycyjna na krakowskim Starym Mieście. Jeżeli poszukujesz ciekawego lokalu mieszkalnego pod kątem wynajmu - zapraszam do kontaktu! W pełni wyposażona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 684,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe w drugiej linii zabudowy przy ulicy Wolskiej, przez co jest ciche z widokiem na zielone podwórko. Kameralny, niski budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł43 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Płomiennej/swoboda na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł37 m² 18 238,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup komfortowego mieszkania w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji - dzielnica Praga Południe. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o powierzchni 47,6 m2. Wewnątrz znajdują się dwa przestronne pokoje, w tym duży połączony z kuchnią, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

230 000 zł39 m² 5 879,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie na parterze w niskim IV piętrowym bloku na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Duży, bardzo słoneczny salon. Powierzchnia mieszkania to 39,12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Koszalin,zachodniopomorskie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta w naszym biurze! Tylko u nas! Polecam do zakupu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 38m2. Nieruchomość po kapitalnym remoncie w cenie z pełnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij