dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

264 000 zł47 m² 5 596,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,17 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku przy ul. Łowickiej w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. W skład mieszkania wchodzi: trzy pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł67 m² 15 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,8 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2010 roku na Warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. MIeszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz idealnej inwestycji lub pierwszego mieszkania dla siebie? zapraszam! oferta na wyłączność! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2. na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

657 000 zł72 m² 9 188,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż * mieszkanie na ul. Szwajcarskiej * [4 pokoje, balkon, widok na zieleń, po remoncie] Nieruchomość o powierzchni 71,5 m2 położona na ostatnim piętrze 3-piętrowego bloku na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł32 m² 19 981,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poczuj komfort nowoczesnych rozwiązań w pięknym zrewitalizowanym obiekcie! Zamieszkaj bezpiecznie i kameralnie w ścisłym centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł53 m² 15 741,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do zakupu świetnie przemyślane, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 przy dwóch stacjach Metra. Mieszkanie jasne, wygodne i gotowe do zamieszkania - idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

459 000 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna kawalerka, w nowszym budownictwie z 2010 roku, budynek doskonale zlokalizowany, w sąsiedztwie Uniwersytet Morski, Lidl, przystanki zkm, skm. Posesja ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zarzecze,śląskie

1 041 445 zł67 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała Inwestycja w Prestiżowej Lokalizacji! Nie pobieramy prowizji! Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament położony w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł36 m² 20 805,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wygodne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe na Woli. Doskonała lokalizacja przy Merze Młynów. Mieszkanie o metrażu 36,4m2 z dwoma pokojami oraz kuchnią: salon połączony z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

700 000 zł67 m² 10 422,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Emmerson poleca: nową inwestycje deweloperską II etap - wiile miejskie - zlokalizowaną w dzielnicy Krakowa , Swoszowicach w otoczeniu przyrody. Nowoczesna architektura budynków o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł81 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 80,7 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Poznań,wielkopolskie

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prestiżowy i ekskluzywnie wyposażony Apartament dla wymagającego klienta. Poznań ul. Towarowa 37 o łącznej powierzchni 120 m2 na 14 piętrze. Zamieszkaj już dziś! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

832 650 zł45 m² 18 652,60 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,64m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kraszewskiego

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej nieruchomości położonej w malowniczej lokalizacji przy ulicy Kraszewskiego w Wieliczce. Ta wyjątkowa oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

155 000 zł98 m² 1 581,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie w zielonej okolicy Głuszycy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 62,7 m2. Opisywany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

379 000 zł45 m² 8 478,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w komforcie i spokoju - nowoczesne mieszkanie w Jaworznie czeka na Ciebie! Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , które spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cynarskiego

Łódź,łódzkie

798 000 zł85 m² 9 440,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w Łodzi, w dzielnicy Olechów-Janów! Mieszkanie znajduje się w bloku z lat 2000, usytuowanym na zielonym, ogrodzonym osiedlu, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

539 850 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio z loggią, w kameralnej inwestycji tuż obok Parku Grabiszyńskiego - tylko 36 apartamentów! Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, gdzie zgiełk miasta łagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje + Garderoba | 40 m2 | balkon | parking | 499,000 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 40 m na Wrocławskim Jagodnie, położonego na osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barańczaka

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł39 m² 16 535,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Poznaniu, ul. Stanisława Barańczaka 3 (stacja Jeżyce) Powierzchnia: 39,31 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

385 000 zł39 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów, komfortowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania wysoki standard, duży taras, bezczynszowe, centrum miasta Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 39 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

419 440 zł37 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko i wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.30 m2 z ogrodem, garażem podziemnym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Rumia,pomorskie

480 000 zł49 m² 9 710,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,43 m , z przynależną piwnicą o powierzchni 3,98 m Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

739 000 zł61 m² 12 114,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Nieruchomość o powierzchni 61 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

675 000 zł52 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jasne mieszkanie W borku fałęckim - 51,5M2 Z komórką lokatorską N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,43m2 położone przy ul. Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

527 000 zł48 m² 10 956,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego na zielonym i spokojnym osiedlu, które oferuje bezpieczne i przyjazne otoczenie. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szybowników

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł86 m² 5 001,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Loretańska

Częstochowa,śląskie

318 000 zł42 m² 7 528,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia mieszkania 42,39 mkw. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe zewnętrzne. Koszt miejsca postojowego wynosi 23 000 zł. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 65 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na piątym piętrze. Mieszkanie wykończone na najwyższym standardzie. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

= idealne pod inwestycję = Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze, w jej dolnej części, przy ulicy Niepodległości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł22 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę znajdująca się warszawskim Mokotowie niedaleko Łazienek Królewskich. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

513 040 zł27 m² 18 938 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia sprawdzi się doskonale jako inwestycja pod wynajem krótko jak i długo terminowym. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł50 m² 9 922,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,39 m2 znajdujące się na parterze zabudowy szeregowej. Układ pomieszczeń: - wiatrołap - 1,91 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł59 m² 27 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kameralniej inwestycji w centrum miasta. Oferta dla miłośników kamienic a równocześnie ceniących wygodę i technologię. Inwestycja Kamienica 25 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warzymice,zachodniopomorskie

799 000 zł57 m² 13 939,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, komórką lokatorską i garażem? Od życia w centrum miasta bardziej cenisz sobie klimat podmiejskich osiedli? Jeżeli tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł48 m² 16 020,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku z ogródkiem, tarasem oraz miejscem postojowym w hali garażowej z punktem ładowania ev Oferta od pierwszego właściciela Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Marki,mazowieckie

1 299 000 zł134 m² 9 684,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować niezwykle przytulne, dwupoziomowe mieszkanie w Markach, z prywatnym ogródkiem, tarasem i sauną! lokal Piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 800 zł36 m² 9 883,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radom

Radom,mazowieckie

265 000 zł32 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zaciszna kawalerka w nowoczesnym bloku na os.Nad Potokiem. Cena ekstra to tylko 265 tys zł / 32 M2 / Mieszkanie posiada komórkę lokatorską i miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

569 800 zł46 m² 12 435,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży ciepłego, cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,82 m 2 zlokalizowanego na Niebuszewie. Usytuowane jest ono na 3 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łuków

Łuków,lubelskie

312 460 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy mieszkanie nr A.27 o powierzchni 36.76 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku przy Alejach Kościuszki w Łukowie. To idealne miejsce dla osób ceniących.