dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

842 400 zł72 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszanie w nowej inwestycji Blanco w podwarszawskim Pruszkowie. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze na kameralnym osiedlu blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł37 m² 8 617,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Takie mieszkania zdarzają się rzadko - 2 pokoje na Bartodziejach idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja przynosząca stały dochód w postaci wynajmu! Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Kraków,małopolskie

849 900 zł68 m² 12 407 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli chcesz zamieszkać w dobrej okolicy, obok parku Zakrzówek, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! pomieszczenie **pierwszy poziom** - salon (pierwotnie z aneksem kuchennym, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł46 m² 14 533,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Wrocławia, stare Miasto. W sąsiedztwie Teatru Capitol, w bliskiej odległości od dworca pkp i wrocławskiego Rynku. Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorska zlokalizowane na 6tym piętrze w 7cio piętrowym budynku. Powierzchnia mieszkania - 48,67 m2. Komórka lokatorska 2.4 m2 Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śrem,wielkopolskie

565 000 zł63 m² 8 996,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promenada Twoje wymarzone miejsce nad Wartą w Śremie Czy marzysz o mieszkaniu w unikalnej lokalizacji, gdzie natura harmonijnie łączy się z miejskim komfortem? Promenada to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 317 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: ustawne, czteropokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami w gotowej inwestycji na północy Wrocławia. Układ nieruchomości: - salon z aneksem - 27.87 m2 - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 15 938,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna na powierzchni ok. 30 m , zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. To doskonała oferta dla osób szukających bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

259 000 zł48 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

898 000 zł84 m² 10 665,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 84,2m2 z dużym tarasem (33m2) oraz 2 balkonami. Rok budowy 2019, zamieszkały od 2020 roku. Apartament znajduje się na osiedlu Ślichowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł79 m² 8 721,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (powierzchnia całkowita ok. 79 m2, użytkowa w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Białystok,podlaskie

576 000 zł60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

*** 4 pokoje *** *** I piętro *** *** po generalnym remoncie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe położone na I piętrze w niskim bloku mieszkalnym zlokalizowanym na os.Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 997 zł36 m² 16 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe Zerniki. piekny 2 pok apartament/garaz /2018! polecamy mieszkanie w Stan idealny , całkowicie wyposażone (wysoki standard: sprzęt Bosch, baterie kludi, roca, etc) mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł37 m² 9 659,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, tuż przy ulicy Poznańskiej, 200m od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

996 587 zł58 m² 17 035,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, zabłocie kameralna inwestycja-dostępna 2026r. bez prowizji/bez pcc/bez ukrytych kosztów specjalne dodatkowe Rabaty dla naszych klientów oraz tylko u nas możliwa negocjacja ceny! lok.4.8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Zielonki,małopolskie

520 000 zł80 m² 6 472,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szukasz niedrogiej nieruchomości w okolicy Zielonek? Ta propozycja może być dla Ciebie! Biuro rama Home ofertuje 2 pokojowe mieszkanie tuż przy granicy z Krakowem, w Zielonkach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

449 000 zł63 m² 7 138,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o wykończonym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? A może myślisz o dodatkowym komforcie w przytulnym mieszkaniu, jeśli tak, to ta propozycja będzie dla Ciebie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł39 m² 10 586,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Baranówka - blisko uczelni wsiz. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jantarowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

551 200 zł38 m² 14 346,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,42m2, położone na parterze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Jastrzębiej Górze. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł20 m² 28 700 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę w samym sercu Warszawy na ul. Bagno 3 przy metrze Świętokrzyska. Mieszkanie o powierzchni 20 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

413 504 zł57 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł26 m² 30 944 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się przy ul. Domaniewskiej na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 510 zł54 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

779 990 zł52 m² 14 976,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez podatku | bez prowizji Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj (ul. Bunscha) w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bracka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł20 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Sprzedam kawalerkę w pięknej, odnowionej kamienicy w centrum Warszawy! sródmieście, ul. Bracka Wszędzie blisko, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki! powierzchnia: 20m2 pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł78 m² 13 134,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w kameralnej zabudowie na Wojszycach. Zalety Blok stoi w drugiej linii zabudowy od Grota Roweckiego. A same okna i balkon wychodzą na stronę patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł53 m² 8 722,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Katowice,śląskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Tysiaclecia w Katowicach w 4 piętrowym bloku przy ulicy Mieszka I. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z: - dużego przedpokoju - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

640 450 zł58 m² 11 042,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez prowizji i podatku pcc! Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 na inwestycji Ceglana Park. Zlokalizowane na 4 piętrze, z balkonem skierowanym na południe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

828 052 zł75 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Cena katalogowa 880 906 zł Mieszkanie w promocyjnej cenie taniej o 52 854 zł! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Piła,wielkopolskie

529 000 zł64 m² 8 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie - osiedle zamość! 3 pokoje o pow. 64,32 m 2 , II piętro, balkon, komórka lokatorska Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 199 000 zł76 m² 15 857,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 75,61 m w prestiżowej lokalizacji w Zielonkach koło Krakowa (na granicy Prądnika Białego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 863 622 zł96 m² 19 435 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Metraż 95.89 m2 Ogródek 21 m2 Wysokość 2.77 m Cena : 1 863 622,00 PLN realizacja 2025-07 położenie Północ;Południe;Wschód Inwestycja obejmuje nowoczesny projekt mieszkaniowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jabłonna,mazowieckie

639 000 zł47 m² 13 501 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 47,33 m . Mieszkanie położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku na osiedlu "przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

189 000 zł49 m² 3 862 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,55 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

377 300 zł28 m² 13 351 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Niezwykła Oferta Inwestycyjna: 88 Kawalerek na Psim Polu we Wrocławiu! Przedstawiam pakiet 88 w pełni wynajętych kawalerek, każda o powierzchni około 30 m , usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

289 000 zł52 m² 5 589,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwa pokoje tylko do odnowienia, na parterze bloku z cegły przy ulicy Żeromskiego. Na zamykane podwórze dojazd jest od ulicy Batorego, od strony Parku Leśniczówka. Mieszkanie posiada atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurgo

Tczew,pomorskie

439 000 zł63 m² 6 979,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Użlis Nieruchomości Tczew ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę zamiany mieszkania 3-pokojowego o powierzchni użytkowej 62,9m2, usytuowanego na 4 piętrze bloku czteropiętrowego przy ul.