dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 382 195 zł68 m² 20 377,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament Gdańsk Oliwa! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie Na sprzedaż 3- pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

330 515 zł42 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

356 500 zł28 m² 12 814,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

580 000 zł46 m² 12 494,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

440 370 zł33 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny 2- pokojowy apartament blisko centrum z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Piława Górna,dolnośląskie

400 000 zł56 m² 7 118,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,19 m , usytuowane na trzecim piętrze w nowym budynku z 2024 roku. Nieruchomość znajduje się na rogu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

482 932 zł43 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny 2- pokojowy apartament blisko centrum z ogródkiem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

813 834 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal Al. Pokoju IV. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł66 m² 14 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskich Bielanach, w sąsiedztwie Metra Młociny, przy ulicy Nocznickiego. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł29 m² 22 074,40 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niższa cena/top lokalizacja/ładny widok/centrum Na sprzedaż apartament 2 pokojowy z widokiem na rzekę. Premium lokalizacja ul. Sikorskiego. Apartament w inwestycji Quorum. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z oferta nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 42m2., położonego w zachodniej lokalizacji miasta, na osiedlu Arkońskie -Niemierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

660 000 zł57 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie zlokalizowane na ul. Cyrkoniowej w Lublinie osiedle Węglin, o łącznej powierzchni użytkowej 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 999 zł36 m² 6 760,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia 35,5M: - duży salon z balkonem - kuchnia - łazienka Mieszkanie przeszło generalny remont: - nowe instalacje elektryczne - nowe podłogi - gipsówki na ścianach Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

552 000 zł65 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Idealna inwestycja w sercu Poznania! Dostęp do oferty sprzedaży mieszkania z potencjałem, położonego w samym sercu Poznania, przy ulicy Piekary. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 223 342 zł80 m² 15 309 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy 4 pokojowy apartament z dwiema łazienkami i dwoma balkonami czeka na swojego właściciela. Mieszkanie jest jasne i przestronne, co daje wiele możliwości aranżacji wnetrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł60 m² 5 943,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dla siebie mieszkania w centrum miasta? Idealne będą 3 pokoje, aby każdy znalazł przestrzeń dla siebie? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapraszam Cię na prezentację mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

577 275 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bydgoska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł28 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1893

Biuro Makler ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się kamienicy na jednej z ulic Bydgoskiej starówki. Wyjątkowa lokalizacja czyni to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Żmudzkiej , Bartodzieje. Lokal znajduję się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku. Mieszkanie ma niezwykle wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

199 900 zł70 m² 2 845 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

710 000 zł68 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w V piętrowym bloku z windą z 2006 roku przy ul. Wilczak na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 67,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczak

Kalisz,wielkopolskie

320 000 zł49 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 49.30 m2, położone na zamkniętym osiedlu Korczak w Kaliszu. Cena nieruchomości 320 000 zł. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł28 m² 13 026,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa Inwestycja - Gotowe i Wynajęte Mieszkania! Na sprzedaż unikalna oferta: mieszkania o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na Psim Polu. Nieruchomości są wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

325 000 zł44 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Na sprzedaż nowe, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,5 m2, położone w Olecku przy ulicy Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie własnościowe na 2 piętrze w kamienicy przy rondzie Gdowska / Lednicka. Rozkład : 2 duże pokoje / 20m2 + 18m2 / , kuchnia / 9m2 / ze spiżarnią / 3m2 , łazienka / 2 m2 , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł118 m² 8 042,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Curie-Skłodowskiej

Czeladź,śląskie

129 000 zł29 m² 4 494,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,7 m2 znajdującą się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie na Osiedlu Musiała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

920 000 zł147 m² 6 258,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

355 000 zł49 m² 7 186,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja - 3 pokoje W niskim bloku! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Złote Łany (dolne Złote Łany) w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł41 m² 12 290,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam kawalerkę - świetną, rozkładową, przestronną, (z możliwością aranżacji na 2 pokoje!) na warszawskiej Białołęce! Kawalerka na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

554 000 zł47 m² 11 891 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (46,59 m2) z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 5 piętrowego bloku mieszkalnego wyposażonego w nową windę. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 194 zł45 m² 17 127,40 zł/m²

 

Piętro:12/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,91m2 loggią o pow. 4,19m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Nowy Dwór w okolicy ulicy Budziszyńskiej. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł45 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Marzy Ci się szybki dojazd do pracy bez konieczności stania w korkach i możliwość budzenia się na ostatnią chwilę? Chcesz zamieszkać na jednym z najbardziej modnych osiedli na Woli?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł62 m² 17 983,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Kokoryczki 5a Metraż: 61,48 m2 Piętro: 6/6 Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 115 000 zł + 60 000 zł miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 350 zł53 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralny budynek o nowoczesnej bryle, usytuowany na bydgoskich Glinkach. Blok oddany do użytkowania w 2023 r. znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skłodowskiej-Curie

Otwock,mazowieckie

490 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę na sprzedaż, położoną przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie, otwock. Mieszkanie o powierzchni 38m2 znajduje się na drugim piętrze.