dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 310 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

530 000 zł47,50 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 235 zł79,89 m² 14 948,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w domu w zabudowie szeregowej. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Bo we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 325 zł82,58 m² 14 329,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł82,63 m² 12 586,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,30 m² 10 607,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania Z klimatyzacją bezpośrednio od właściciela Tarnów, ul. Wieniawskiego | Powierzchnia: 59,3 m | Piętro: IV (winda) Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł231 m² 15 974,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

0% - zakup bez prowizji Ciche mieszkanie znajduje się w zabytkowej i zadbanej kamienicy na Pradze Północ. Blisko jest do stacji metra Wileńska oraz stacji metra Stadion. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 000 zł63 m² 19 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie o powierzchni 187 m w ciszy, zieleni i z pełną prywatnością. To mieszkanie to coś więcej niż standardowe 3 pokoje to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł127,64 m² 17 235,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękny, jasny, komfortowy apartament 5 pokojowy z osobną kuchnio-jadalnią o pow. 126,6 m2, z miejscem garażowym oraz dwoma komórkami lokatorskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 804 zł56,81 m² 16 085,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, wc i balkonów. Neo Nova Ochota 6 to osiedle łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 655 zł52,63 m² 16 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc i balkonu. Neo Nova Ochota 6 to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 395 zł68,22 m² 14 781,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc i 2 balkonami. Neo Nova Ochota 3 to nowy rozdział w miejskim stylu życia miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł78,97 m² 14 309,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,97 m , położonego przy ul. Gdeckiej 5 na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą łącznej sprzedaży funkcjonalnego mieszkania wraz z garażem w bardzo dobrzej lokalizacji. Bardzo dużym atutem prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł98 m² 35 204 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dwupoziomowy loft w zabytkowej kamienicy | ul. Poznańska | 98 m Gotowe do wprowadzenia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m z antresolą, położone w zabytkowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,34 m² 18 993,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne wnętrze z ogrodem zimowym przy samym Parku Lotników. Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż cztery ściany? Na prestiżowym Osiedlu Eldorado (ul. Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,25 m² 11 305,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu! Apartament zlokalizowany w Karpaczu przy ul. Myśliwskiej na prestiżowym osiedlu Apartamenty pod Śnieżką I Kristensen Group. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111 m² 8 099,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m plus dodatkowe 31 m poddasza użytkowego, które nie jest wliczone w opłaty czynszowe. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 000 zł70,72 m² 12 895,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł70,72 m² 10 888,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł69,10 m² 12 865,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł79 m² 19 860,76 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny widok. Duża loggia. Luksusowe, komfortowe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,18 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielonki ul. Na Popielówkę 4-pokojowe, 3-poziomowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,88.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł58,30 m² 10 789,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł62,80 m² 8 742,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pozostały dostępne: - ostanie skrajne mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem - mieszkanie środkowe na parterze z ogródkiem - niektóre mieszkania na piętrze + duże poddasze Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł32,80 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania do wejścia i są takie, które dają możliwość zrobienia dokładnie tego, czego chcesz. To jest właśnie ta druga opcja. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne M-4 z klimatyzacją, świetna lokalizacja, ul. Jasna - 55,70 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116,95 m² 5 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 5 pokojowe z balkonem, położone na wysokim parterze kamienicy w centrum miasta. Kamienica na przestrzeni lat przeszła modernizację : nowy dach, ocieplenie ścian oraz nowa izolacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł44,03 m² 9 425,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z południową loggią gotowe do odbioru w nowym budynku z windą! Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Zobacz to nowiutkie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,40 m² 12 476,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W centrum Wołomina ładne 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie, gdzie wykonano remont generalny. Duzy salon z wyjściem na balkon. Sypialnia przestronna, gdzie miesci sie duże łóżko oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98,62 m² 7 087,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej ok. 98,6 m , położone w Rumi przy ul. Wiązowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł61,10 m² 13 993,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie obejmuje: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na przestronny balkon, dwie niezależne sypialnie, komfortową łazienkę, dodatkową toaletę, funkcjonalny przedpokój z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,50 m² 7 256,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz przestronnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Inwestycja jest już po odbiorach. Prowizja 0% Ostatnie 5 dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł57,30 m² 9 773,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle leśny zakątek Mieszkania na piętrze- 57,30m2 z dużym tarasem(12,81m2) i 2 miejscami postojowymi(w cenie lokalu)- 560000zł Mieszkania na parterze dwupoziomowe- 93,04m2 z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56 m² 9 732,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z pięknym widokiem w doskonałej lokalizacji na Grunwaldzie. Całość 56m2 zachwyci swą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 882 zł54,90 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja - topowa lokalizacja! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! 0% prowizji! ceny od 10.180 ZŁ/M2 OPIS INWESTYCJI: Nowa, kameralna inwestycja powstaje w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,13 m² 14 090,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków Górka Narodowa ul. Słomczyńskiego dwupokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł52,49 m² 8 744,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,49 m z prywatnym ogrodem 48.67 m , położone w inwestycji Osiedla Kameralne. Lwowska w Malawie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone oraz ciche mieszkanie, położone przy ul. gen. Romana Abrahama 18, na zadbanym osiedlu, na Warszawskim Gocławiu, w sąsiedztwie Jeziora Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł57,80 m² 10 709,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

57,8 m w stylu premium | I piętro | Nowy budynek | Tarnów Sady Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 57,8 m , usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł46,50 m² 14 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki - Czarnochowice osiedle Wieliczka Park. Osiedle zamknięte, monitorowane. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy Apartament 81 m w Fabryce Czekolady | Gotowy do Zamieszkania homfi z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w sercu Krakowa. Jeśli szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 880 zł39,12 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 39,12 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 436 zł49,38 m² 12 139,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, która zostanie oddana do użytku w 2025 roku - bliskość centrum jak i również otoczenie parku czyni tą nieruchomość wyjątkową. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

646 618 zł54,65 m² 11 831,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w pobliżu dziesiątki beskidzkich szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 40m2, z dużą loggia 4,53 m2 o ekspozycji zachodnio południowej. Nowoczesna architektura i standard wykończenia oraz wszystkie.