dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 156 ogłoszeń

729 000 zł42,44 m² 17 177,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34,36 m² 21 827,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł103 m² 33 980,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż unikalny penthouse znajdujący w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Wrocławia - Angel City przy ul. Walońskiej. Apartament ma powierzchnię ok. 103 m i został.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł73,80 m² 11 233,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje na Chełmie - mieszkanie, w którym po prostu dobrze się mieszka To nie jest kolejne mieszkanie z ogłoszenia. To jest miejsce, które daje Ci normalną, wygodną przestrzeń do życia -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 25m2 położone na parterze w wieżowcu na Tysiącleciu. Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 025 715 zł112,92 m² 17 939,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 112,92 m | ul. Rzeźnicza | Stare Podógrze | 1. piętro I bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 112,92 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie. Wystrój wnętrza utrzymany jest w białej kolorystyce, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł106 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,24 m² 6 318,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,24 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania, położonego w dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł31,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,50m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Lipowej na osiedlu Centrum. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum - idealne pod inwestycję. Do zaaranżowania jako salon z aneksem i osobną sypialnią lub na gabinet, biuro, usługi. Balkon od strony ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,66 m² 13 492,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł68,70 m² 11 906,84 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Starołęka, to.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł52 m² 14 173,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukałeś komfortowego mieszkania? Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie z ok2000r Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 453 zł55,24 m² 12 300,02 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

309 400 zł54,94 m² 5 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy K.K Baczyńskiego. Układ funkcjonalny: - przestronny salon z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44,54 m² 13 246,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, atrakcyjne, bezczynszowe, zadbane i funkcjonalne mieszkanie (44,54 m2) na parterze z ogródkiem, w jednopiętrowym segmencie z 2018 roku. Atuty nieruchomości: - teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł70 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. Autobus, tramwaj i metro wilanowska 500m Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,15 m² 5 586,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia, świeżo wyremontowane 2pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla curieskłodowskiej w Zabrzu! Jasne wnętrza, pojemne szafy i kuchnia na wymiar - komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,34 m² 9 764,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ofertra Z rynku pierwotnego bez podatku pcc. Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z przyjemnością przedstawiam nową inwestycję deweloperską realizowaną w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł52,50 m² 25 523,81 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na 10 piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament, 3 pokoje, piętro III Opole-Pasieka Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 90m2 z balkonem usytuowany w jednej z kamienic w prestiżowej dzielnicy Opola. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł56,21 m² 30 065,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament przy samym rynku głównym - widok na kościół mariacki - ul. Sienna Szukasz nieruchomości, która definiuje prestiż i "krakowski experience"? To jedna z nielicznych ofert, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,20 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Szukasz mieszkania w centrum miasta to oferta idealna dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł48,93 m² 6 090,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,93 m położone na trzecim piętrze przy ulicy Henryka Wieniawskiego 17 na osiedlu Słonecznym w Chełmie. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z poddaszem i ogrodem | Głogów Małopolski, ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję w Głogowie Małopolskim kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m z dwiema piwnicami o powierzchni 4 m i 3 m , Położone w Ursusie - dzielnica Niedźwiadek. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bardzo interesująca nieruchomość z ogromnym potencjałem pośród zieleni, o powierzchni użytkowej 96,83 m w sercu gdańskiej Oliwy przy ul. Polanki z dużym ogrodem. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78,31 m² 9 577,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Legionowa bardzo dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Legionowa, przy ul. Marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 636 zł32,74 m² 17 918,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 861 zł44,69 m² 7 761,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,30 m² 12 158,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie 40,3 m z balkonem i garażem Ząbki, osiedle strzeżone Lokalizacja: ząbki Powierzchnia: 40,3 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia) Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań Nowe mieszkania Zbylitowska Góra, ul. Zgłobicka Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w nowoczesnym budynku dwulokalowym z osobnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł91,72 m² 10 793,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy dwa niezależne lokale użytkowo-mieszkalne zlokalizowane w Łebie przy ul. Kościuszki - w jednej bryle budynku, na parterze oraz piętrze, o łącznej powierzchni 91,72.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł43,07 m² 16 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na Dzień otwarty - 13/05 środa 16:00 - 18:30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i spacery wzdłuż Kanału Żerańskiego - wszystko na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,12 m² 9 723,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane w dobrej okolicy, blisko centrum, przy ul.