dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

499 000 zł33,70 m² 14 807,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne mieszkanie o powierzchni 33,7 m , położone w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Sopotu - Kamienny Potok. To wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł17,40 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kraków, ul. Gaik - mikroapartament z ogródkiem i miejscem postojowym | niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17,4 m , z prywatnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 406 zł51,26 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek po odbiorach. Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku, który jest zlokalizowany przy ul. Plac Słoneczny w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,08 m² 11 414,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prestiżowy, w pełni wyposażony apartament w nowym budownictwie, zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 095 zł39,59 m² 12 707,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z tarasem + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M206 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53,39 m² 14 796,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Węgrowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Gliwic - przy Alei Majowej gdzie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

490 360 zł48,60 m² 10 089,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nadmorski Apartament z Balkonem i Piwnicą - Wykończony, wyposażony, gotowy do Zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupno od dewelopera, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty pod klucz + wyposażenie cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera 23% vat ) apartament ze skosami nr 35 - 1. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,50 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,5m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. W bloku panuje cisza i spokój- brak sąsiadów nad głową, a na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

889 280 zł79,40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na prestiżowej Klecinie | ul. Cukrowa Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 75,30 m (powierzchnia po podłodze to aż ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł38,89 m² 12 265,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- lokalizacja: krynica - Zdrój - Powierzchnia mieszkania : 38,89 mkw - Media: prąd, gaz, ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny ,woda miejska i kanalizacja, - mieszkanie zarządzane przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży parteru domu dwurodzinnego położonego w spokojnej części Strzelec Krajeńskich w województwie lubuskim. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-5 położonego na widokowym dziesiątym piętrze przy ul.Turystycznej. Mieszkanie w układzie 3x1 o powierzchni 63m2. Stylowe nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł166,15 m² 21 059,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1899

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w Naszym biurze - klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Do sprzedaży nowiutkie przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 422 zł67,74 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,13 m² 8 129,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż wyjątkowy apartament - unikatowy pod względem lokalizacji, jak i stylowo zaprojektowanego wnętrza. Nieruchomość znajduje w Niemczu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 47 m | Pabianice, ul. Bardowskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł62,31 m² 20 703 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version below Marina Miasto, ul. Na Grobli | III piętro | nowoczesna inwestycja nad Odrą Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł115 m² 7 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 3 lub 5 oddzielnymi sypialniami! Ilość pokoi zależna od potrzeb przyszłego właściciela, a dzięki odpowiedniemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł36,35 m² 50 068,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Top lokalizacja! niepowtarzalny apartament! Prestiżowy trzypokojowy apartament w pierwszej linii zabudowy od morza! Apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu z tarasem ze szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63 m - Tarnowskie Góry, osiedle Fazos - 2 piętro Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 398 000 zł64,75 m² 37 034,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z unikatowym widokiem W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie przy ulicy Jana III Sobieskiego w dzielnicy Bojary. Usytuowane na czwartym piętrze w bloku IV-piętrowym z cegły. Na przestrzeń o powierzchni 45m2 składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,50 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż: nowoczesne 2 Pokoje po Remoncie - ul. Planty 33, włocławek Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w którym techniczna strona wykończenia stoi na najwyższym poziomie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.08 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł23,80 m² 5 420,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Jeśli kochasz Sokoliki, wspinaczkę i trekking po Rudawach Janowickich, a marzy Ci się własna baza noclegowa u podnóża Gór Sokolich, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 294 zł106,17 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 549,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł73,60 m² 18 478 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, eleganckie, gotowe do zamieszkania i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe urządzone przez architekta wnętrz zlokalizowane na Krakowskim Ruczaju. Nieruchomości Arkadia mają przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 475 zł46,17 m² 15 149,99 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. apartamenty o powierzchni 115 m2 dzieli się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym położonym w Działdowie przy ul.Grunwaldzkiej.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

101 875 zł70,70 m² 1 440,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do sprzedaży lokal mieszkalny nr 7 położony w miejscowości Wierzchowo przy ul. Żytniej 2, gm.