dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

429 187 zł38 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15m2 + narożny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

415 000 zł39 m² 10 641 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1977 roku- zlokalizowane w Pruszkowie, przy ul. Powstańców. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał oraz kina Muranów przy Al. Solidarności 72. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

365 000 zł24 m² 15 208,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na drugim piętrze z południowo-zachodnią ekspozycją okien z pewnością wyróżnia się jasnością i przestronnością. Duże okna zapewniają doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł36 m² 15 247,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w pobliżu Sky Tower we Wrocławiu. Dzięki świetnemu położeniu blisko centrum miasta i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stwosza

Karpacz,dolnośląskie

680 250 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży lokale niemieszkalne ( apartamenty inwestycyjne pod najem krótkoterminowy ) w trakcie realizacji. Apartamenty zlokalizowane są w Karpaczu przy ul Wita Stwosza 22. Termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Gródek,podlaskie

140 000 zł54 m² 2 616,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w malowniczym Gródku przy ulicy Białostockiej. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort życia w mieście z bliskością do natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

298 000 zł48 m² 6 247 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Józefa Wybickiego osiedle Zawada. Mieszkanie, do którego możesz wejść i zaaranżować swoją nieruchomość. Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł55 m² 11 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

ok. Bałtycka 3 pokoje/rozkład /okazja! Polecamy na sprzedaż mieszkanie wielkości 53,90 m2 w bardzo spokojnym rejonie Wrocławia Mieszkanie składa się z : - pokój dzienny: 15,6 m2 - sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

359 000 zł73 m² 4 947,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentuję Państwu duże dwustronne mieszkanie w bloku, usytułowane na drugim piętrze w 7 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduję się na Rąbinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł40 m² 13 579 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjny Dwupokojowy Apartament we wschodniej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, z dostępem do bawialni oraz strefy spa z jacuzzi. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiązowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł52 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie w dogodnej lokalizacji usytuowane na czwartym piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemowa

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł50 m² 10 686,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne i słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji gotowe do zamieszkania! Położone w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Oruńskiego, oferuje nie tylko spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Australijska

Gdynia,pomorskie

669 000 zł51 m² 13 015,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 położone na drugiem piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

278 000 zł41 m² 6 847,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, mam do zaoferowania stylowe i bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Knurowie, usytuowane w pobliżu Urzędu Miasta. Powierzchnia 40,6 m2 Centralne ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdera

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł49 m² 12 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! idealne mieszkanie pod inwestycje lub do zamieszkania! cena do rozmów! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w najbardziej lubianej i cenionej dzielnicy Gdańska - Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krosno,podkarpackie

279 000 zł49 m² 5 736 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja na sprzedaż lokal mieszkalny składający się Z 3 pokoi O powierzchni użytkowej 48,64 M2 usytuowany na III piętrze W czteropiętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji, - 3 niezależne pokoje, - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

637 000 zł53 m² 12 126,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł43 m² 13 773,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią. Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Odległość od sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł133 m² 20 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży przestronny, ekskluzywny apartament O powierzchni 133 M2 na warszawskim mokotowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze W 12 piętrowym apartamentowcu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

560 000 zł56 m² 9 918,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w bloku z 2012 roku w Siedlcach przy ul. Partyzantów. Mieszkanie o powierzchni 56,46m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 239 000 zł80 m² 15 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wtjątkowe mieszkanie o powierzchni 70 m położone w samym sercu miasta, na 1 piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mysłowicka

Katowice,śląskie

229 000 zł36 m² 6 291,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w bloku przy ulicy Mysłowickiej w Katowicach-Giszowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł85 m² 13 870,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 84,3 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

1 010 000 zł51 m² 19 745,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie wykończone w standardzie premium z dużym balkonem, klimatyzowane każde pomieszczenie. Panoramiczne widoki - mieszkanie 3-stronne, wysokie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

815 000 zł56 m² 14 553,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Kraków / os. Złotego Wieku / 4 pokoje / balkon / oddzielna kuchnia / Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe z oddzielną kuchnią na os. Złotego Wieku w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł69 m² 11 596,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,9 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Lubelskiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świetlana

Osiedle Poznańskie,lubuskie

240 000 zł101 m² 2 373,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż atrakcyjne bez-czynszowe czteropokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane na Osiedlu Poznańskim przy ulicy Świetlanej blisko Gorzowa. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Banino,pomorskie

566 000 zł71 m² 7 995,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ostatnie dostępne mieszkanie nad pasażem handlowym przy ul. Lotniczej. Świetna lokalizacja. Dobry dojazd zarówno do Trójmiasta, jak również do Żukowa, kartuz. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł73 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z dzielnic Jeleniej Góry - Cieplice Śląskie Zdrój. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

419 000 zł20 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną na 3 piętrze w 10 - piętrowym budynku na ul.Młyńskiej w Krakowie - dzielnica Olsza. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

517 700 zł29 m² 17 852 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wola, to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Skawina,małopolskie

360 000 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada przynależna piwnicę 7 m2, znajduje się na parterze. Mozliwość połaczenia kuchni z pokojem co daje dużą przestrzeń z przestronna kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Biedrzychowice

Biedrzychowice,opolskie

99 800 zł103 m² 968,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 83 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości Biedrzychowice, zaledwie 6 km od Głogówka i 20 km od Kędzierzyna-Koźle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

409 000 zł67 m² 6 075,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,32 m + balkon i miejsce parkingowe. Dzięki doskonałej lokalizacji zapewniony jest wygodny i szybki dojazd do centrum Rzeszowa oraz strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

474 261 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera, nie zapłacisz podatku pcc i prowizji Kup już teraz w najniższych cenach i wybieraj spośród wszystkich apartamentów! Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł64 m² 8 921,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy do sprzedaży nietypowe mieszkanie 2 pokojowe położone na atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym Załęże w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię całkowitą ponad 63,89 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

610 490 zł41 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij