dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 43 m znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku, oferując funkcjonalny układ przestrzenny i komfortowe warunki do życia. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł28 m² 13 418,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27.32 m2, położone w dzielnicy Psie Pole w okolicy ulicy Mulickiej. Usytuowane jest na piętrze 3/4 budynku z 2002 roku Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kawcza

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł54 m² 14 862,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Oferuję trzypokojowe mieszkanie (własność hipoteczna) przy spokojnej ulicy, na pierwszym piętrze kameralnej jednopiętrowej kamienicy z 1948 roku. Kamienica jest po gruntownym remoncie w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

1 093 500 zł76 m² 14 312,80 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

587 800 zł66 m² 8 960,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w spokojnej dzielnicy Antoniukowska w Białymstoku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

879 053 zł76 m² 11 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 879 053 zł Powierzchnia: 76,44 m2 Pokoje: 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

629 990 zł40 m² 15 694,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w zamkniętym kompleksie. Lokal ma 40 m powierzchni użytkowej oraz imponujący taras o powierzchni 45 m . Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

594 860 zł61 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję znajdującą się w dzielnicy Gumieńce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 60,70m2., usytuowana na I piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 090 000 zł156 m² 26 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament typu loft w prestiżowej inwestycji Qbik Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowocześnie zaprojektowany apartament w stylu loftowym, usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siary

Siary,małopolskie

239 000 zł50 m² 4 822,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Siarach gmina Gorlice o powierzchni 42 m2 wraz z murowanym garażem o powierzchni ok 25m2. W skład mieszkania wchodzą: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne mieszkanie z widokiem czeka na nowych właścicieli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56 m2, położonego w Katowicach przy ul. Sikorskiego. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w dobrej lokalizacji. Przystanek autobusowy2 min .PKM Jasień 10min. Biedronka i centrum handlowe 5 min. Do centrum bezpośredni autobus 130 20 min. Wrzeszcz pkp 15 min autobus 127.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

478 900 zł47 m² 10 101,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Top Do remontu/kasprowicza 2m+balkon/ładny widok Zapraszamy na prezentację mieszkania 2 pokojowego z balkonem do remontu przy ul. Kasprowicza na wrocławskich Karłowicach. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł42 m² 11 247,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( 42,23m2 ). Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku, z balkonem. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

768 000 zł40 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

1 239 000 zł76 m² 16 266,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesny i stylowy apartament o powierzchni 76,17 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy "lipa Piotrowska" przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skargi

Katowice,śląskie

2 136 219 zł126 m² 16 966,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny | bez podatku | od dewelopera Oferujemy do sprzedaży 2 - poziomowy apartament o projektowanej powierzchni 125,91 m2 na 16 piętrze (ostatnim) z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł42 m² 7 158,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41,77 m 2 zlokalizowanego przy ul. Głównej w Stargardzie. Usytuowane jest ono na parterze w niskiej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

390 000 zł32 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na kameralnym osiedlu stworzonym z myślą o osobach, które szukają swojego stałego miejsca w Trójmieście, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nieduże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34 m 2 mieszczące się w wieżowcu na os. Błonie - ul. Korczaka. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój dzienny, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 199 000 zł280 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Dom na sprzedaż - bez prowizji dla Kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Leźnie, malowniczej miejscowości położonej zaledwie 3 km od Gdańska (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

689 000 zł63 m² 10 901,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Ząbkach. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku. Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł63 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

| na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 63 m na prestiżowym osiedlu w Białołęce Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

697 000 zł40 m² 17 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nr M.01.01 i PCC! Do sprzedaży piękne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Mieszkanie blisko centrum - Zabłocie. Dla wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plebiscytowa

Gliwice,śląskie

519 000 zł67 m² 7 700,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży wygodne,klimatyczne mieszkanie dwupokojowe,w trzypiętrowym budynku w Gliwicach przy ulicy Plebiscytowej w Gliwicach o powierzchni użytkowej 58,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

433 000 zł48 m² 9 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

458 999 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34 m2 znajdujące się na wrocławskim osiedlu Różanka-Karłowice. Położone jest na piętrze 9/10 z bloku z przełomu lat 70/80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

359 500 zł53 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Narutowicza 15 Lokal znajduje się na 3 piętrze w cztero - piętrowym bloku. Powierzchnia: 53,26 m2 Rozkład: 3 osobne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł63 m² 9 651,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Park Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie w znanej i cenionej okolicy na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

727 000 zł41 m² 17 645,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A1-84 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 41,2 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Sulechów,lubuskie

465 000 zł53 m² 8 815,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 52,75 m , usytuowane na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

708 000 zł59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kośnego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

303 000 zł52 m² 5 833,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Powstańców Śląskich przy ul. Augustyna Kośnego, położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych- jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

465 000 zł54 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w Bielsku-Białej na ul. Sterniczej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy ue l przy dworcu! Mieszkanie świetnie nadaje się pod inwestycje jak i na potrzeby własne. Lokal o pow 55 mkw, składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł58 m² 15 325,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż, na Warszawskim Mokotowie. Cena podlega negocjacji! opis mieszkania Oferta zdjęciowa mieszkania oprócz aktualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 575,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa cena! Bez prowizji od kupującego! Zapraszam na niezobowiązującą prezentacje a następnie do zakupu wyjątkowego mieszkania z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 59,56 m2 (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

250 244 zł30 m² 8 294,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w nowym budynku z windą - idealna na przyjazdy do Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł64 m² 10 515,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji w centrum miasta - ul. Nowowiejska Powierzchnia: 63,62 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4 (bez windy) Kamienca z 1896 roku Czynsz: 387 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojego nowego, świeżo wyremontowanego mieszkania Nic nie musisz już robić, bo wszystko zostało przygotowane specjalnie dla Ciebie. Właścicielka z dbałością.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij