dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

370 900 zł39 m² 9 526,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Bielsko-Biała,śląskie

285 000 zł35 m² 8 096,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 m 2 przy ulicy Spółdzielców 18. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

605 228 zł53 m² 11 353 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53,31m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

1 139 657 zł84 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 83,86 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 31,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

390 000 zł61 m² 6 425,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Dobroszyc wyjątkowa okazja! Oferujemy przestronne w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,7 m w kamienicy w centrum Dobroszyc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł62 m² 13 605,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne /62,4mkw/3pok./garderoba/duży balkon 7m/ul. K .Komedy/2018 Mieszkanie o powierzchni 62,4 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł79 m² 9 229 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy na sprzedaż wyremontowane i niezwykle komfortowe w użytkowaniu mieszkanie 3-pokojowe położone na poznańskich Ratajach. Mieszkanie jest do przejęcia od początku 2025r., aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł66 m² 18 802,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe nowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Łopuszańskiej 53a w inwestycji Miasteczko Nova Ochota (victoria Dom), oddane do użytku w 2023 roku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania, do którego wprowadzisz się z walizką swoich marzeń ? Nie masz głowy do remontów? A może przeraża Cię wizja aranżacji ? Mam dla Ciebie idealną nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Judyma

Łódź,łódzkie

295 000 zł37 m² 7 940,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszanie przy ul. Judyma na Teofilowie, w Łodzi Mieszkanie o powierzchni 37,15 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku z wielkiej płyty. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,39 m(2), składające się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Gniewska - dom handlowy opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe o pow. 45 m2 mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Łódź,łódzkie

386 098 zł27 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie! Sprzedam mieszkanie inwestycyjne idealne pod najem krótkoterminowy! Powierzchnia: 27,19 m Wysokość: 377 cm - co pozwala na montaż antresoli Balkon: brak Piętro: 2 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam piękne mieszkanie. Jestem pierwszym właścicielem, zadbane,funkcjonalne, wymienione okna i kaloryfery,podwójne drzwi wejściowe,duży balkon,piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muszelkowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

798 174 zł49 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy, dwupokojowy apartament z garażem w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu Powierzchnia lokalu to 49,27 m2: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polnej Róży

Warszawa,mazowieckie

2 770 000 zł185 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, które łączy w sobie przestrzeń i komfort, idealne dla wymagających mieszkańców. Z mieszkania została wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radlin,śląskie

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem + garaż Mam przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 54 m2 (powierzchnia całkowita 62 m2), usytuowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Opole,opolskie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem pow. ok.52 m2. VI piętro , Opole - Centrum ul.Rybacka Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej ok.52 m2, usytuowane na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku na os. Czwartaków w Swarzędzu. Na powierzchnię 53 m2 składają się:- jasny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

1 000 000 zł60 m² 16 806,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dwupokojowy apartament w sercu Piastowa, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Powierzchnia: 59,5 m W skład apartamentu wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł115 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie: 5 pokojowe, 2 poziomowe. Wnętrze zdobi olejowany, matowy parkiet dębowy a klimatyzacja poprawia komfort użytkowania mieszkania latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m . Oferta bezpośrednia od właściciela. Budynek zlokalizowany jest w narożniku południowo-wschodniej pierzei zabudowy rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 806 zł47 m² 13 144,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | 2km od Rynku | Kuchnia z oknem | 10 min mpk do centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Grójec,mazowieckie

649 000 zł81 m² 8 012,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedam przestronne i słoneczne mieszkanie w Grójcu, ul. Kasztanowa o powierzchni 80,65 m2. Opis nieruchomości: duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

238 700 zł28 m² 8 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament w nowym budownictwie. Oferta skierowana jest do osób, które poszukują gotowca pod inwestycję lub lokalu pod działalność gospodarczą , Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

618 214 zł47 m² 13 257,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

539 590 zł33 m² 16 180 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł27 m² 9 550,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,70 m2, położone w atrakcyjnym miejscu przy ul. Wiosennej, kielce. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 995 zł104 m² 7 699,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

obniżona cena!/top/4podkowy/partynice/3pok./Okazja/balkon!/piwnica/Premium/ok.Ołtaszyna
! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 335,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/top/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł67 m² 9 956,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| opis inwestycji | - 0 % prowizji oraz brak podatku pcc! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty nowoczesnych apartamentów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w prestiżowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

420 000 zł47 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Gdynia oksywie. Idealne 2 pokoje (47m2) od zaraz! Kompleksowa obsługa formalno - prawna w cenie! Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się w Gdyni w dzielnicy Oksywie. Status prawny - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

678 340 zł65 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera | Bez prowizji |bez podatku pcc Zapraszam na prezentację całej inwestycji. Nowoczesny, elegancki budynek, inny jak wszystkie w okolicy! Proponowany lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohoskiego

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł118 m² 21 978,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 118 m2, zlokalizowanego przy ul. Pohoskiego, w prestiżowej inwestycji zrealizowanej przez Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedza

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł45 m² 18 559 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Targówek z 2019 roku. Nieruchomość mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł34 m² 15 994,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji na bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w bloku z 1966 roku. Blok po termoizolacji, wymienione windy, blokiem zarządza wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

279 000 zł49 m² 5 707,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,88 m , położone na 3. piętrze. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2021 roku, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.