dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 310 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

203 000 zł26 m² 7 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka dla sigla lub inwestycja! Oferuję kawalerkę o powierzchni 26m2, poło,żona na 4 piętrze przy ul. Broniewskiego 109. Idealna propozycja inwestycyjna lub dla młodego Człowieka na start!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w zewnętrznej części osiedla to doskonały wybór dla rodzin z dzieckiem. Salon z balkonem o ekspozycji południowej jest idealny dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,24 m² 10 481,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten 55-metrowy lokal parterowy z kameralnym ogródkiem został zaprojektowany z myślą o rodzinie. Ogród przez większość dnia jest oświetlany przez słońce. Wyjście do niego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie Z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 33m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47 m² 13 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni Witominie, przy ulicy Konwaliowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł42,50 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w Pszennie blisko Świdnicy. 42,5m2 + strych +ogród Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 950 zł47,06 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 679 zł54,86 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 275 zł73,77 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł43,12 m² 12 847,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,12 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45 m² 10 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2 składa się z: - kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 45m2 + piwnica, balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Proponujemy Państwu nową ofertę mieszkania na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca na Bezrzeczu. Teren osiedla z wjazdem kontrolowanym przez portiera. Obszar zadbany, z kwitnącymi.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł114,30 m² 6 815,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Posiadamy do sprzedaży duże mieszkanie z olbrzymim potencjałem, znajdujące się na Mierzynie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, co pośród niskiej zabudowy oferuje przyjemne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem. Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 764 zł58,12 m² 15 446,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się.