dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

529 000 zł123 m² 4 300,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Senatorskiej w Legnicy Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 124,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Gdynia redłowo / 3 pokoje blisko morza / jasna kuchnia Odległość od morza 500m. Powierzchnia całkowita mieszkania - 51,96 m2, 3 pokoje, wysoki parter w czteropiętrowym bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł58 m² 9 532,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Układ: na powierzchnię 57,7 m2 składa się salon z wyjściem na balkon kuchnia z jadalnią (można podzielić na pokój i oddzielną kuchnie), 2 sypialnie, łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

714 000 zł64 m² 11 244,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Budynek 3 piętrowy z 1981roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon- 20m2 - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plac Chełmiński

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 999 zł25 m² 8 168,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta tylko W mazaro nieruchomości! - M2, 25,22 M2, i piętro, - kamienica po remoncie w 2022 roku, - mieszkanie nowe, od nowości niezamieszkałe (remont w 2024r.) - Czynsz 400 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Opole,opolskie

510 000 zł49 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Opolu dzielnica bliskie Zaodrze. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,2 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

339 000 zł56 m² 6 086,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 zielona po remoncie wolne od zaraz Oferujemy do sprzedaży po remoncie 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul.Zielona, mieszkanie z dużym balkonem. Blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prystora

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł51 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Warszawy - Ursus. W pobliżu liczne przystanki autobusowe, kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Judyma

Łódź,łódzkie

345 000 zł37 m² 9 239,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie na Teofilowie - Łódź, ul. Tomasza Judyma 9 Jeśli marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy z widokiem na zieleń, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 996 zł44 m² 13 043,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Top Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon Krzyki Vivaldiego! Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Zabrze,śląskie

368 000 zł52 m² 7 094,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * Lokalizacja, * Po generalnym remoncie, * Przestronne, nieprzechodnie 3 pokoje, mieszkanie na parterze w trzykondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Andersa

Gliwice,śląskie

390 000 zł41 m² 9 537,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w centrum Gliwic? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 40,89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 znajduje się na 1 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą na Grabiszynie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł57 m² 21 602,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 57,40 m2 na Miasteczku Wilanów. Lokalizacja W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł33 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na nowoczesnym osiedlu o niskiej zabudowie. Mieszkania będą oddawane w II kwartale 2025r - większość już zarezerwowana! głowne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł62 m² 9 738,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe! możliwość adaptacji poddasza 60M2 razem 120M2 oferta W biurze poshome Z pierwszej ręki - bez dodoatkowych opłat! Kameralna inwestycja z rozbudowaną infrastrukturą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

329 000 zł43 m² 7 617,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 2 pokoje | żubardź | komórka | parking za szlabanem Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,19 m 2 , położone na wysokim parterze w wieżowcu z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

1 031 135 zł87 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego w Krakowie (pogranicze Prądnika Białego i Zielonek). Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł81 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum miasta. Ta perełka znajduje się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Jedności. Mieszkanie o powierzchni 81,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

486 477 zł57 m² 8 845,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami- brak pcc i prowizji już gotowe: najmniejszy apartament 4-pokojowy z dwoma łazienkami oraz dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu!-narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

449 000 zł41 m² 10 834,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,44 m2, zlokalizowanego na osiedlu Nowa Wygoda. To doskonała propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 587 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł49 m² 16 389,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na parterze w nowym budynku od dewelopera Atal Powierzchnia: 48,75 m Lokalizacja: nowoczesny budynek z 2019 roku Opis mieszkania: 3 oddzielne pokoje, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

552 364 zł65 m² 8 497,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami. Finał akcji promocyjnej w weekend Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 558,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi na sprzedaż! Osiedle Budziwój, rzeszów Dostępne: II kwartał 2025! Opis nieruchomości: powierzchnia: 54,8 m - Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

511 000 zł35 m² 14 798,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 m2 z ogródkiem o powierzchni 36,80 m2 oraz miejscem postojowym pod budynkiem w cenie 55 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł65 m² 9 442,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim III piętrowym bloku z cegły przy ul. Langiewicza w Poznaniu. Mieszkanie o metrażu 64,60m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

350 000 zł43 m² 8 143,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na zielonym Karolewie ulica - Bratysławska. Idealne dla osób ceniących sobie ciszę i zieleń w pobliżu, a jednocześnie chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł67 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, ostanie mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze, o powierzchni 67,2 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Mieszkanie znajduję się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,20 m , usytuowanego na parterze w 4-piętrowym bloku na malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

904 000 zł55 m² 16 308,90 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż Bezprowizyjna! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa, przy ulicy Wybickiego! Znajduje się ono na 1 piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Suszec

Suszec,śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam lub zamienię na większe w Suszcu,mieszkanie M-3 o powierzchni 38m2 na czwartym piętrze w niskim bloku w Suszcu na ul .Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

895 000 zł96 m² 9 367,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Gotowe- po wszystkich odbiorach. Innowacyjny ,nowoczesny ,bezkonkurencyjny projekt obejmujący 16 mieszkań w zabudowie szeregowej. Bezczynszowe dwupoziomowe z dwoma tarasami oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

699 000 zł63 m² 11 025,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 63,4 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł67 m² 5 963,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie duże prawie 67 m2, jasne (południowa ekspozycja), rozkładowe (wydaje się być jeszcze większe-choć to wciąż solidne 67 m2) i wysokie (ok 325cm). Pokoje odświeżone, duże jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł65 m² 11 891,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

793 684 zł86 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

351 774 zł35 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,27m2 z ogródkiem, usytuowane na parterze. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij