dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 550 000 zł125 m² 12 388,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Polecam 5 pokojowe mieszkanie słoneczne , przestronne. Sklada się z 3 sypialni 1 pokój gabinet pół otwarty możliwość zamknięcia i możemy uzyskać 4 sypialnie Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poelziga

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł77 m² 11 980,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 71,12 m2, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

691 367 zł62 m² 11 061,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej oferty mieszkaniowej .umów się na dni otwarte już 8.02. . skorzystaj z limitowanych promocji cenowych. i odbierz klucze już w tym roku! Mieszkania od dewelopera Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł74 m² 20 135,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atuty: - 10 minut samochodem do morza, - wokół budynku dużo przystanków komunikacji miejskiej, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł57 m² 14 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Rosoła. Mieszkanie znajduje się na zadbanym, ogrodzonym osiedlu, wyposażonym w liczne boiska sportowe, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł46 m² 15 611,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie (jelonki) o pow. 45,8 m2, usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku z lat 80-tych. Budynek kaskadowy. Mieszkanie jest w najniższej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł46 m² 21 548,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 45,27m2, usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2017 roku. Budynek znajduje się na Żoliborzu Artystycznym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 285 000 zł65 m² 19 681,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne, słoneczne mieszkanie 65,29 m2 z częściowo zadaszonym tarasem ok. 12.42 m2, z którego rozpościera się widok na panoramę centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

757 144 zł53 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc I prowizji 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

1 309 000 zł62 m² 21 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

1 309 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 62,24 m2 | warszawa | Ursynów | Złoty Potok Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janowska

Łódź,łódzkie

759 000 zł77 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego wnętrza to właśnie je znalazłeś! Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 77m2. Do mieszkania dodatkowo przynależą: piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Ruda Śląska,śląskie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m położona na drugim piętrze w niskim, kameralnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Rudzie Śląskiej (bykowina). Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Źródlana

Marki,mazowieckie

990 000 zł137 m² 7 226,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone pod klucz - bez 2% pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 137m2 w Markach na Strudze. Mieszkanie wykończone przez dewelopera pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle II

Suwałki,podlaskie

185 000 zł36 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę położoną przy ul. Osiedle II 8 w Centrum Suwałk, usytuowaną na II piętrze III piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 35,7m2 wraz z przynależną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z wyposażoną kuchnią i łazienką A to wszystko na zielonym osiedlu z pełną infrastrukturą wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Quo Vadis

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł43 m² 18 139,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ursus, 43 m gotowe do zamieszkania , pełne wyposażenie ( pralka , zmywarka, płyta ind,piekarnik , meble ikea, zabudowy na wymiar ) miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 823 zł41 m² 14 528,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 41,01 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

641 690 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł34 m² 11 011,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałabym zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się przy ul. Starołęckiej 45 w niedalekiej odległości od pętli tramwajowej Starołęka pkm. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

529 000 zł60 m² 8 790,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Sokołowskiej w Siedlcach W skład 60,18 m2 wchodzi: - przestronny pokój dzienny z balkonem - sypialnia - pokój - łazienka - wc - przedpokój wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

422 940 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,28 m2, znajdujące się na siódmym piętrze nowo powstającego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł29 m² 18 310,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Oferujemy jedno z ostatnich 1-pokojowych mieszkań w nowej, prestiżowej inwestycji na Pradze Południe. Mieszkanie gotowe do odbioru w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

492 234 zł56 m² 8 758,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł110 m² 5 355,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 110,16 m , położony na malowniczym osiedlu na obrzeżach miasta. Idealne dla osób ceniących spokój, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł35 m² 12 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji od kupującego , współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Oferta zakupu mieszkania: (gotowe do odbioru) - nowe stan deweloperski Kontakt.