dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

Rynek pierwotny

713 557 zł54,51 m² 13 090,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc >Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem< 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,51 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,58 m² 13 744,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław - krzyki - osiedle skarbowców - mglista oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,58 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł52 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Warszawie, wilanów, przy ulicy Hlonda. To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m , , z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż! Mieszkanie z bardzo dobrym wykończeniem. 3 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | piwnica Oferujemy 3 - pokojowy lokal o powierzchni 60 m2, położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł38,20 m² 6 832,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mosty - mieszkanie na sprzedaż, 38,2 m2 - 261 000 zł Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,2 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł42,92 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,70 m² 20 144,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka 34,7 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Nie wymaga remontu, gotowe do zamieszkania, wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność / Cena do negocjacji / Do sprzedaży pokój z anskem kuchennym położony na ul. Dowborczyków w okolicy Piłsudskiego Stan prawny: lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m , położone na 1 piętrze kamienicy z historią przy ul. Malmeda w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 530 zł37,64 m² 33 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Z miejscem postojowym W hali pod budynkiem! atrakcyjne klimatyzowane mieszkanie W nowym budownictwie - osiedle rodzinne. Ofertą sprzedaży jest komfortowe, dwupoziomowe,jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,80 m² 23 792,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce, przy ulicy Wczasowej, zaledwie kilka minut spacerem od morza i piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Tadeusza Rejtana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,80 m² 12 481,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł79,89 m² 9 100,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny a może chcesz skorzystać z opcji mieszkania dla siebie i drugiego pod wynajem .? Oferta tego apartamentu pozwala na skorzystanie z obu opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 728 zł47,28 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł53,35 m² 6 485,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 53,35 m2 w Dobrzeniu Wielkim, oś. Energetyk, powiat opolski, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,99 m² 12 444,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zarezerwowane! Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkania z tarasem - nowy Zawiszów! Mieszkanie zaprojektowane według nowoczesnych standardów, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 726 zł73,10 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zanim zaczniesz negocjować cenę, policz, ile już zarobiłeś. W tej ofercie miejsce postojowe w hali garażowej (warte 41 000 zł) otrzymujesz za 1 zł. Dodaj do tego brak podatku pcc oraz 0%.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł50,60 m² 15 592,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w sdp Nieruchomości! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 541 zł41,16 m² 18 914,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

494 360 zł58 m² 8 523,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 375 zł41,15 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 352 zł41,22 m² 12 502,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,78 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie. Opiekun oferty: justyna Adamiak Nr licencji pfron 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł92 m² 29 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 030 zł50,37 m² 9 311,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł35,19 m² 9 036,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł54,88 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kolejny etap inwestycji przy ul. Krakowskiej. Nowoczesne osiedle składa się z mieszkań w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż Bieżanów Prokocim ul. Ćwiklińskiej /telimeny - 28m2 / 1 pokój + balkon loggia / komórka lokatorska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 619.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,03 m² 10 973,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta tylko w naszym biurze Mieszkanie w nowym budownictwie, niska zabudowa. Miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Centrum Psiego Pola, z dala od ruchliwej ul. Kiełczowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

716 500 zł40,50 m² 17 691,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w stylu soft loft, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na gdańskim Jasieniu przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł48,10 m² 7 151,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po kapitalnym remoncie Osiedle Rządz, widok na Wisłę Prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,10 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,26 m² 26 259,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Garnizon o powierzchni 74,26 m2. Mieszkanie starannie zaprojektowane przez znanego architekta. Sypialnia z widokiem na Trójmiejski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 204 zł37,49 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 37,49 m2 Na powierzchnię 37,49 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - Pokój - Przedpokój - Łazienka dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł43,34 m² 31 149,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1776

Apartament loftowy w Bulwarze Staromiejskim, to gotowa inwestycja w centrum Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft z antresolą, położony w prestiżowym kompleksie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł161,83 m² 7 724,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia - na zielonym osiedlu Karłowice. Lokal o łącznej powierzchni 175,77 m został.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł49,23 m² 10 867,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Winda od poziomu zero! 3 pokoje po generalnym remoncie! Twój azyl w centrum miasta - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dekerta Po umowie przedwstepnej. Zapraszamy do zapoznania się.