dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje Łódź Centrum ul. Piotrkowska | balkon | 65 m Na sprzedaż rozkladowe mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej, w pobliżu Kina Charlie, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Kup mieszkanie powyżej 70 m , a garaż i komórkę lokatorską otrzymasz w cenie! Zyskaj nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych i zamieszkaj w samym sercu miasta! Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 131 zł84,61 m² 12 635,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Lokal nr M-23 | Piętro III | Powierzchnia użytkowa: 84,61 m Nowoczesne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 84,61 m , położone na III piętrze, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 011 zł66,94 m² 12 160,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Apartamenty Centrum komfort, który się opłaca Lokal nr M-4 | Piętro I | Powierzchnia użytkowa: 64,42 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,95 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2 z garażem i komórką lokatorską, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie 800 m od jeziora Niskie Brodno po generalnym remoncie o powierzchni 34 m zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr i dać poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,65 m² 7 395,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 46,65m2 na osiedlu Dąbrowa w zadbanym, ocieplonym wieżowcu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: - 3 pokoje, w tym salon z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł79,73 m² 14 172,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z loggią, balkonem i miejscem garażowym - do zamieszkania - na osiedlu o niskiej zabudowie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 985 zł113,69 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 245 zł123,73 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 615 zł126,71 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł34,84 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje bardzo przytulne mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią w lokalizacji Bieżanów Prokocim, ul. Duża Góra zieleń, przestrzeń, blisko tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

DO pierwszego zamieszkania! Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,64m2 położona na VI piętrze w zadbanym, odnowionym bloku, przy ulicy Łagiewnickiej, na zielonym osiedlu Jagiełły. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł38,80 m² 16 494,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 900 zł76,30 m² 22 908,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Lokal o powierzchni 76,3 m składa się z trzech pokoi i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten dwupoziomowy lokal oferuje aż 93,75 m przemyślanej powierzchni, gdzie każdy metr kwadratowy pracuje na Twój komfort. Brak sąsiada nad głową i własny ogródek dają Ci prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł73,26 m² 17 608,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł45,45 m² 13 619,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m , położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,46 m² 11 272,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 599 zł35,25 m² 14 570,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,50 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,30 m² 10 607,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania Z klimatyzacją bezpośrednio od właściciela Tarnów, ul. Wieniawskiego | Powierzchnia: 59,3 m | Piętro: IV (winda) Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł231 m² 15 974,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

0% - zakup bez prowizji Ciche mieszkanie znajduje się w zabytkowej i zadbanej kamienicy na Pradze Północ. Blisko jest do stacji metra Wileńska oraz stacji metra Stadion. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 000 zł63 m² 19 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie o powierzchni 187 m w ciszy, zieleni i z pełną prywatnością. To mieszkanie to coś więcej niż standardowe 3 pokoje to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł127,64 m² 17 235,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękny, jasny, komfortowy apartament 5 pokojowy z osobną kuchnio-jadalnią o pow. 126,6 m2, z miejscem garażowym oraz dwoma komórkami lokatorskimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł78,97 m² 14 309,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,97 m , położonego przy ul. Gdeckiej 5 na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą łącznej sprzedaży funkcjonalnego mieszkania wraz z garażem w bardzo dobrzej lokalizacji. Bardzo dużym atutem prezentowanej.