dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 36m2 w centrum Wrocławia - cicha lokalizacja, niskie koszty utrzymania, ogrzewanie miejskie, światłowód, piwnica, winda. Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Smolec,dolnośląskie

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4 pokoje 100 m2 z dwoma miejscami parkingowymi, balkonem i komórką lokatorską - Smolec Oferujemy na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

364 500 zł26 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 26,05 m2 w nowoczesnej inwestycji na Winogradach 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera Posiadam w ofercie także inne metraże oraz układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 260 000 zł84 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w stanie deweloperskim w prestiżowym apartamentowcu w centrum Olsztyna, z pięknym widokiem na całe miasto. W cenie miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

715 911 zł74 m² 9 691,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu cena promocyjna - oferta ograniczona! apartament gotowy do odbioru! Balkon 9 m2. Balkon 4,5 m2. Prezentowany 4 pokojowy apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze budynku, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł40 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż piękny apartament urządzony w luksusowym stylu. Apartament został wykończony w wysokim standardzie. W jego skład wchodzi salon z balkonem oraz osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

308 000 zł55 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nietuzinkowe 3 pokojowe mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

507 612 zł54 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralny budynek o nowoczesnej bryle, usytuowany na bydgoskich Glinkach. Blok oddany do użytkowania w 2023 r. znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł53 m² 9 046,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Umowa przedwstępna! tylko w naszym biurze nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie oraz miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Mroza 21!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

324 000 zł44 m² 7 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: łódź, ul. Górna 26 Opis Nieruchomości: sprzedajemy przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulechów

Sulechów,lubuskie

399 094 zł64 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

I piętro | Rekuperacja | Miejsce postojowe dostępne ostatnie 4 apartamenty, ostatni IV etap tej inwestycji - nie przegap, zadzwoń i umów się na prezentację. Prowizja 0%, pcc - 0% Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł87 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 87,39m2 z balkonem i dwoma wykuszami loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Groblice,dolnośląskie

653 139 zł70 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja świąteczna przy zakupie mieszkania w tym roku miejsce parkingowe gratis. Mieszkania w miejscowości Groblice, gmina Siechnice Osiedle Różane Ta wyjątkowa Inwestycja , idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

939 000 zł45 m² 20 922,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ul. Pana Tadeusza - Zabłocie - Kraków. Na powierzchnię 44.88 m składają się: Salon z aneksem kuchennym, wyposażonym w nowe sprzęty AGD oraz meble w zabudowie. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

438 000 zł35 m² 12 546,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje na rozwijającym się osiedlu Z dobrym dojazdem do gdańska bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

439 263 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe w Osielsku. Wyjątkowa inwestycja położona w północnej części Osielska, w otulinie licznych terenów zielonych. Dedykowana jest osobom ceniącym spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 019 000 zł59 m² 17 152 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam ciche i słoneczne mieszkanie 3 pok. (59,41m) usytuowane na 1 piętrze - czteropiętrowego budynku z 2003r, położone na Bemowie przy ul. Pełczyńskiego 22a. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

773 352 zł45 m² 17 185,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 44,96m2 + loggia 10m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

1 094 545 zł76 m² 14 326,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny! Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w sercu Katowic przy ul. Piotra Skargi. To propozycja dla osób poszukujących komfortu, przestrzeni i najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

683 237 zł40 m² 17 080,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 39,49m2 + balkon 10m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 998 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Plac legionów 53m2/top/rozkład /renoma! Przedstawiamy Państwu apartament w centrum ul Piłsudskiego 3 Ogromny potencjał inwestycyjny, jak i mieszkaniowy! Mieszkanie o powierzchni 52,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 049 784 zł74 m² 14 167,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe - 74,03m2 + balkon 9,36m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

518 100 zł61 m² 8 529,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach wybudowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

909 692 zł60 m² 15 161,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 59,52m2 + 2x balkon 10m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

433 335 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

978 362 zł64 m² 15 286,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 63,53m2 + balkon 9m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

608 430 zł36 m² 16 900,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,79m2 + balkon 5,51m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gniewkowska

Warszawa,mazowieckie

1 352 325 zł59 m² 23 014,40 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na sprzedaż z rynku pierwotnego. Bez prowizji i pcc Cena: 1 352 325 pln Powierzchnia całkowita: 58,76 m Cena za m : 23 014pln Piętro: 9 z 15 Liczba pokoi:3 (w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

559 900 zł33 m² 17 132,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie niedaleko plaży! gotowe do odbioru W 1 kw. 2025 istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Luboń,wielkopolskie

239 127 zł26 m² 9 286,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealna inwestycja - kompleks kawalerek w centrum Lubonia! Budynki znajdują się na przeciw Dworca Kolejowego! 10 minut do ścisłego centrum poznania! zadzwoń I umów się na obejrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł58 m² 9 072,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania położonego na wysokim parterze budynku przy ul. Grudziądzkiej na Szczecińskich Pomorzanach Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z widokiem na Park Pomorzański -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 595,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.