dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Kraków,małopolskie

800 000 zł43 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Unikatowe , przestronne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Salwator. Atutem okna i logia wychodzą na zieleń, cisza a jednocześnie 15 minut od Rynku, w pobliżu Bulwary wiślane ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

165 655 zł62 m² 2 679,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zofii Siedczyńskiej w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert składniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

1 390 000 zł88 m² 15 867,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sąsiedztwo lasu I bliskość miasta - dwustronne mieszkanie, po generalnym remoncie Z ogromnym balkonem na osiedlu cadena park Atrakcyjne, gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

405 000 zł27 m² 14 933,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 27,12 m2 usytuowanej na drugim piętrze w kamienicy rewitalizowanej na Jeżycach w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Makowa

Konin,wielkopolskie

509 000 zł72 m² 7 040,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: mieszkanie czteropokojowe 72,30 m , Chorzeń, ul. Makowa 4 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 72,30 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

450 000 zł42 m² 10 794 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku przy ul. Wróblewskiego 19. Mieszkanie o powierzchni niespełna 42 m2, znajduje się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 582 786 zł80 m² 19 737,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc 2% dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || 3 Pokoje || Balkon || Parter z 4 || Dostępna Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł47 m² 10 016,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,42m2 z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze przy ul. Maksymiliana Marii Kolbego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł67 m² 19 273 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wrzeszcz to jedna z najstarszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Położona w centralnej części miasta, stanowi ważne centrum handlowe, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

330 000 zł26 m² 12 457,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu kawalerki na osiedlu Drewnowska 77 tuż przy Manufakturze w Łodzi. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla singla, pary, albo też pod najem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł44 m² 7 986,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na os. Beskidzkim w Bielsku-Białej. Nieruchomość o powierzchni 43,7 m 2 znajduje się na 3 w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

501 410 zł28 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja jest położona w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. W sąsiedztwie nie brakuje kołyszących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowska

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł85 m² 8 216,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż niesamowite, 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem położone nieopodal Jeziora Głębokiego. Mieszkanie posiada niezależne wejście. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

260 000 zł35 m² 7 344,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezydent olsztyna o g ł a s z a przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 16, znajdującego się na poddaszu budynku nr 4, położonym przy pl. Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł85 m² 12 328,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 w nowym budownictwie. wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 (możliwa adaptacja na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania położonego na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie zadbane, idealne dla rodzin oraz dla osób ceniących wygodę i dostęp do miejskich udogodnień. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

2 050 100 zł185 m² 11 091,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczny dom 6-pokojowy w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia gotowy do odbioru! Bez prowizji % i pcc! Dom o powierzchni 184,83 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

988 100 zł48 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z a 1967 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie - całkowicie wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

199 900 zł30 m² 6 663,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Wałbrzychu. Znajduje się ono na 1 piętrze, dziesięciopiętrowego bloku po generalnym remoncie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Włoszakowice,wielkopolskie

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkania w pięknej miejscowości Włoszakowice, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości wypoczynkowej Boszkowo klient nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

440 048 zł39 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rozpoczynamy II etap sprzedaży mieszkań w inwestycji zelwerowicza 6 Wyłącznie w ofercie biura sprzedaży Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu unikalną inwestycję deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Słowiańska

Modlniczka,małopolskie

949 000 zł75 m² 12 653,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Drodzy Państwo, zapraszamy do obejrzenia pięknego i klimatycznego mieszkania zlokalizowanego w Modlniczce na ul. Słowiańskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzkie

Mikołów,śląskie

200 000 zł33 m² 6 002,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 33,32 m2 położony w Mikołowie na osiedlu Grunwaldzkim. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

409 761 zł47 m² 8 787,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień otwarty, sobota 22.03.2025 R. Zapraszamy W godzinach od 10 do 14. Rabaty nawet do 60 000 złotych! Umowa deweloperska za 0 złotych! Rabaty na miejsca postojowe! oraz podatku pcc 2%. Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Makle r poleca na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Fordonie ,o powierzchni 34,2m2. Kawalerka znajduje się na 2 piętrze ,w bloku 4-piętrowym. Układ mieszkania: -pokój 17m2 -kuchnia 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Zielona Góra,lubuskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę przy ulicy Osiedlowej w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się w cichym zakątku miasta, co sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

449 479 zł42 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na las, gdynia Cisowa Na sprzedaż posiadamy mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze, na ulicy Owsianej, w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł63 m² 12 818,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie 62,8 m Praga Południe Wprowadzenie Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,8 m , zlokalizowane przy ul. Zamoyskiego 49 w Warszawie (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

376 000 zł25 m² 15 265,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Możliwość odliczenia 23% podatku vat oraz zniżki nawet do 23% dla indywidualnych klientów ossa-Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu inwestycję "stoczniova" znajdującą się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

846 564 zł74 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Świetnie skomunikowana dzielnica Jasień, blisko obwodnicy Trójmiasta oraz 15 min od Starego Miasta Gdańsk. Mieszkanie mieści się pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Warszawa,mazowieckie

1 703 750 zł73 m² 23 361,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania wykończonego w niepowtarzalnym stylu, które łączy nowoczesność z urokiem kamienicy? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Położenie w sercu Starej Ochoty przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

242 000 zł57 m² 4 264,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Banino,pomorskie

540 000 zł73 m² 7 347,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowość w Mio Casa Nieruchomości! Przedstawiam Państwu zupełnie nowe, w stanie deweloperskim mieszkanie o powierzchni 73,49 m2 z tarasem 11,62 m2. Nieruchomości jest położna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł59 m² 8 146,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie składa się z: - 3 ustawnych pokoi - osobnej kuchni z zabudową oraz pomysłowymi zastosowaniami cargo, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

698 000 zł58 m² 11 989 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko W naszym biurze bez prowizji leszczynska 69f - teren ogrodzony, tylko dla mieszkańców! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaoferować Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 61 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

630 000 zł59 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje |oddzielna kuchnia | gdynia karwiny | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położony w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł53 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

319 000 zł40 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone jest na 3 piętrze, w 3 - piętrowym budynku na ul. Śląskiej. Mieszkanie do.